توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدارس اسپانیایی دان کویوت

دون کیهوت در سال 1986 به عنوان یک آژانس مسافرتی زبان نمایندگی از مدارس زبان اسپانیایی تاسیس شد. تعهد یکپارچه شرکت به خدمات و کیفیت، موجب رشد سریع آن شد و ما به سرعت به نوآوری، خدمات شخصی و برتری برسیم. در سال 1989، در پاسخ به تقاضای رو به رشد برای دوره های زبان اسپانیایی با کیفیت بالا، ما از دانشجویان به اولین مدرسه Don Quijote در سالامانکا دعوت شدیم. از زمان تاسیس ما، ما به هفت مکان شرکت در اسپانیا و آمریکای لاتین و شبکه ای از بیش از 30 مدارس شریک زندگی، به طور عمده از طریق توصیه بیش از 150،000 دانش آموزان راضی، رشد کرده ایم.

در Don Quijote، کلمات کلیدی ما عبارتند از: کیفیت، نوآوری و مشارکت. در حالی که ما همچنان به رهبری - در دانشگاهیان، ارزش و نوآوری - ما به طور مداوم به دنبال روش های جدید برای به دست آوردن کیفیت دوره های ما و خدمات ما به دانش آموزان خود را به سطح بعدی.

10 دلیل برای مطالعه اسپانیایی با Don Quijote

1. تجربه ثابت شده

بیش از 30 سال است که ما بیش از یک میلیون دانشجو در سراسر جهان به اسپانیایی آموزش داده ایم. ما شاهد بوده ایم که دانش آموزان ما به تدریج اعتماد به نفس و مهارت بیشتری کسب می کنند، زیرا مهارت های زبان جدید خود را به شرایط روزمره و محیط حرفه ای اعمال می کنند. روش اثبات شده ما، روش تضمین می کند که شما می توانید به سرعت و به راحتی از طریق تمرین و تعامل مداوم آموختن در اسپانیایی ارتباط برقرار کنید.

2. یک محیط یادگیری منحصر به فرد

محیط یادگیری منحصر به فرد ما به طور مداوم زبان اسپانیایی را تدریس می کند. ما شما را برای موفقیت آماده می کنیم، با تشویق به توسعه توانایی زبان کامل خود در داخل و خارج از کلاس.

3. رویکرد دانشجویی شخصی

ما یک رویکرد شخصی و محور محور را برای تدریس در نظر می گیریم که در آن استادان و دانش آموزان به طور فعال در تجربه یادگیری مشغول به فعالیت هستند. شما به یک جامعه حمایتی که ارزش منحصر به فرد شما را برآورده می کند، پیوندی را هدایت می کند و شما را به عنوان سفر زبان خود را شکل می دهد.

4. امکانات بالا

تمام مدارس ما به لحاظ استراتژیک در محله های تاریخی قرار دارند، به راحتی قابل دسترسی توسط حمل و نقل عمومی و مجهز به تهویه مطبوع، دسترسی Wi-Fi، فن آوری مدرن ترین و همه چیز شما نیاز به تجربه یادگیری خود را به یاد ماندنی.

5. 24-7-365 یادگیری

قبل و بعد از اقامت با ما، می توانید به پلت فرم 24-7-365 ما وصل شوید. اکنون می توانید قبل از ورود خود یادگیری خود را شروع کنید و یا پس از ترک تحصیلات خود را با مدرسه آنلاین Don Quijote بگذرانید. شما هر روز و هر زمان به معلمهای مادری همراه با کتابهای درسی و برنامه های دیجیتال دسترسی خواهید داشت.

6. آموزش عالی

دون کیووت برای آموزش زبان با کیفیت بالا از نظر بین المللی شناخته شده است. هیات علمی ما متشکل از متخصصان عالی و با تجربه است. بیشتر معلمان ما برای شما در دسترس هستند شما با آموزگارانتان هماهنگی روزانه داشته اید که از طریق بازخورد منظم و راهنمایی شما را پشتیبانی می کنند.

7. امتحانات عالی رسمی گذراندن امتیاز

روش آموزش ما بسیار منحصر به فرد و موثر است که تقریبا تمام دانش آموزان ما امتحان DELE رسمی را تحویل می دهند. به این معنا که اگر اسپانیایی را با ما مطالعه کنید، موفقیت شما تقریبا تضمین شده است!

8. تجربه واقعا بین المللی

سفر خود را با دوستان خود از سراسر جهان به اشتراک بگذارید. هر ساله مدارس ما بیش از 25000 دانش آموز در تمام سنین از بیش از 85 کشور جهان استقبال می کنند. بدن دانشجوی متنوع ما برای بینش بزرگ بین المللی فراهم می کند. دیدار با مردم از سراسر جهان!

9. 32 تجربیات متمایز فرهنگی

ما 32 تجربه متمایز فرهنگی در 13 کشور اسپانیایی زبان را به دقت انتخاب کردیم که به شما امکان می دهد که به طور کامل به زبان اسپانیایی و اسپانیایی زبان غرق شوید. از اسپانیا به آمریکای لاتین، غوطهوری فرهنگی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

10. رضایت 100٪

ما افتخار می کنیم که دانش آموزان بیشتر از طریق ارجاع های شخصی از طریق هر منبع دیگری به ما می آیند و 35٪ دانش آموزان ما دوباره با ما دوباره مطالعه می کنند!

ما عاشق دانشجویانمان هستیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Don Quijote Spanish Language Learning

این درس اسپانیایی اسپانیایی شامل 20 کلاس اسپانیایی در هفته و 5 کارگاه آموزشی فرهنگی و مکالمه است. به سرعت و به طور موثر یاد بگیرید، روحیه خود را ارتقا دهید و با اعتماد به ... [+]

بررسی اجمالی

این درس اسپانیایی اسپانیایی شامل 20 کلاس اسپانیایی در هفته و 5 کارگاه آموزشی فرهنگی و مکالمه است. به سرعت و به طور موثر یاد بگیرید، روحیه خود را ارتقا دهید و با اعتماد به نفس در اسپانیایی صحبت کنید.

این برنامه برای چه کسی طراحی شده است

دانش آموزانی که دوره ی Intensive Plus را شروع می کنند، به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی هستند و در زمان کمتری به بهبود سطح خود می پردازند. علاوه بر این، آنها علاقه خاصی به کلاسهای مکالمه ای دارند، زیرا هدف آنها برقراری ارتباط و صحبت کردن اسپانیایی هر روز است.... [-]

اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Don Quijote Spanish Language Learning

این دوره جامع و فشرده زبان اسپانیایی شامل 30 کلاس در هفته است که به 20 کلاس اسپانیایی اسپانیایی، 5 کلاس اسپانیایی فرهنگ و گفتگو و 5 کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی در گروههای تا ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره جامع و فشرده زبان اسپانیایی شامل 30 کلاس در هفته است که به 20 کلاس اسپانیایی اسپانیایی، 5 کلاس اسپانیایی فرهنگ و گفتگو و 5 کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی در گروههای تا 8 دانش آموز تقسیم شده است، بنابراین شما می توانید بیشترین از زمان شما

این برنامه برای چه کسی طراحی شده است

این دوره برای دانش آموزان تمام سطوح طراحی شده است که می خواهند به صورت روان صحبت کنند. آنها علاقه مند به تعامل در کلاس و بهبود توانایی آنها در برقراری ارتباط در زبان هستند. بسیاری از آنها دوست دارند در اسپانیا و آمریکای لاتین کار کنند یا تحصیل کنند، اسپانیایی را به رزومه خود اضافه کنند و بتوانند در یک محیط دو زبانه و حرفه ای رشد کنند.... [-]

اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی