توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی زبان | گروه هارون

Harven Group یک آکادمی زبان در Las Palmas (جزایر قناری) است که دارای 20 سال تجربه قوی و متخصص در تدریس زبان انگلیسی است. ما کارشناسان در دوره های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی هستیم. ما همچنین امتحانات رسمی با نرخ موفقیت بالا را آماده می کنیم. مدرسه انگلیسی ما یک مرکز آمادگی رسمی برای تستهای انگلیسی است که توسط کالج ترینتی لندن، دانشگاه کمبریج و اتاق بازرگانی لندن (LCCI) تأیید شده است. این اعتبار نامه اجازه می دهد تا ما را آماده و ارائه دانش آموزان خود را به امتحانات رسمی که در سراسر جهان شناخته شده است.

دوره های زبان ما و مدرسه زبان

دوره های زبان برای شرکت ها

دوره ها متناسب با نیاز مدیران و متخصصان کسب و کار است. دوره های غربالگری زبان انگلیسی یا اسپانیایی برای 5 روز یا آخر هفته. این دوره ها را می توان از طریق Fundación Tripartita تخفیف داد.

دوره های زبان اسپانیایی برای خارجی ها

یادگیری زبان اسپانیایی در دوره های فشرده در حالی که سرگرم کننده در یک محیط منحصر به فرد است. دوره های غوطه وری محل اقامت ساحلی

ترجمه

ترجمه اسناد، وب سایت ها و فیلم ها از هر زبان و به هر زبان. ترجمه سوگند یاد کرد. اطلاعیه های صوتی، فیلم ها و مستند. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات ترجمه ما درخواست کنید.

دوره های آموزشی برای کودکان و نوجوانان

دوره های زبان برای کودکان و نوجوانان متمرکز بر مهارت های ارتباطی و گوش دادن است. اردوگاه تابستانی انگلیسی و سرگرمی برای کودکان بین 4 تا 12 ساله.

دوره های زبان برای بزرگسالان

دوره های B1 و B2 برای دانشجویان دانشگاه کلاس های مبتدی کلاسهای مکالمه کلاس های زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، چینی، ژاپنی و نروژی.

امتحانات رسمی

هارن یک مرکز تهیه رسمی برای مدارک تحصیلی انگلیسی است که توسط کالج ترینی کالج لندن، دانشگاه کمبریج و اتاق بازرگانی لندن (LCCI) تأیید شده است. ما دانشجویان را برای امتحانات رسمی آماده می کنیم.

آکادمی زبان در پالماس

مأموریت ما آموزش انگلیسی به دانش آموزان است تا بتوانند به اهداف شخصی، علمی و حرفه ای خود دست یابند. برای انجام این کار، ما یک تیم حرفه ای از معلمان مادری و دو زبانه استخدام می کنیم. ما به خوبی می دانیم که موفقیت موفقیت در یادگیری زبان به دست معلمان بستگی دارد، بنابراین ما تنها بهترین استخدام می کنیم. معلمان ما در مورد شغل خود پرشور هستند؛ آنها پویا، صالح و متعهد به انجام بهترین کارها هستند. ما متدولوژی تحریک آمیز و تعاملی را با تمرکز بر مهارت های ارتباطی و گوش دادن بدون حذف عناصر دیگر مانند گرامر و نوشتن، استخدام می کنیم. ما یک سرویس شخصی و محیطی دلپذیر را ارائه می دهیم تا دانش آموزان ما را راحت تر به پیش ببرند؛ زیرا این کلید برای غلبه بر ترس است که صحبت کردن در زبان های مختلف باعث احساسات ما می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی
  • آلمانی
  • روسی
  • چینی ها
  • ژاپنی
  • نروژی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

ELE USAL GRAN CANARIA

آیا شما در مورد تحصیل در اسپانیا در خارج از کشور فکر می کنید، اما شما به دنبال آن چیز اضافی هستید؟ توقف جستجو! Harven Spanish در Gran Canaria بهترین انتخاب است! هاروف اسپ ... [+]

آیا شما در مورد تحصیل در اسپانیا در خارج از کشور فکر می کنید، اما شما به دنبال آن چیز اضافی هستید؟ توقف جستجو! Harven Spanish در Gran Canaria بهترین انتخاب است!

هاروف اسپانیایی ترکیبی از دوره های اسپانیایی، فعالیت های فرهنگی و ورزشی را ارائه می دهد که از انتظارات شما فراتر می رود. در Gran Canaria، یکی از هفت جزیره کانری، که در آن سال نوری خورشید تمام می شود، شما قادر به یادگیری زبان اسپانیایی هستید، از آن لذت ببرید و خیس شوید ... همه در همان زمان! چیزی برای هر طعمی در Harven اسپانیایی وجود دارد!... [-]

اسپانیا Las Palmas de Gran Canaria
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی