ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت

ELISAVA دانش ، تحقیق ، توسعه و نوآوری را در همه زمینه هایی که حول طراحی ، مهندسی و ارتباطات ELISAVA ارتقا می بخشد. این امر از طریق آموزش های آکادمیک که دانشجویان را برای رسیدن به چالش های حرفه ای در سطح بین المللی ، ترویج ارتباط جامعه ما با بخش تجارت و همچنین نهادها و جامعه امروزی آماده می کند ، بدست می آید. در این روش ، دانشکده از زنده ماندن دانش آموزان در تحول خود و رشد در یک محیط جهانی و در حال تغییر استفاده می کند.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

چشم انداز

ELISAVA می خواهد با داشتن الگوی بین المللی ، به یک مرکز دانشگاهی تبدیل شود و به دگرگونی محیط انسان و ایجاد واقعیت های جدید کمک کند. ترکیب طراحی ، مهندسی و ارتباطات با خلاقیت و کیفیت.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

ارزش های

در ELISAVA ، فرصتهای آموزشی و پژوهشی که ما ارائه می دهیم نوآورانه ، انعطاف پذیر ، خلاق ، چند رشته ای است و به شدت روی بخش حرفه ای متمرکز است. با این هدف ، مدرسه با شرکت ها ، موسسات و دانشگاه های محلی ، ملی و بین المللی همکاری گسترده ای دارد.

رهنمودهای روش شناختی آن به عنوان الگوی نقش در سایر مدارس طراحی اجرا شده است.

این مدرسه یک کاتالیزور برای آموزش و پژوهش های مرزی ، انعطاف پذیر و خلاق است که به دنیای حرفه ای و با همکاری نزدیک با شرکت ها و دانشگاه های بین المللی ریخته می شود.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering یک مرکز دانشگاه است که در سال 1961 تأسیس شده و قدیمی ترین مدرسه طراحی در اسپانیا است. طبق گزارش مجله Domus ، ELISAVA جزء 100 مدرسه برتر طراحی و معماری در اروپا است.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA به دانشگاه Pompeu Fabra (UPF) متصل شده است و 2.000 دانشجو از سراسر این کلمه را دارند که تحصیلات رسمی مربوط به رشته طراحی و مهندسی در رشته مهندسی در طراحی صنعتی و طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری را می گیرند که با افراد مختلف مرتبط است. مناطق: طراحی و ارتباطات گرافیکی ، طراحی محصول ، طراحی فضا و معماری و استراتژی طراحی و مدیریت.

ELISAVA یک بستر برای تعویض دانش و تجربیات است که باعث ارتقاء مطالعاتی می شود که روند خلاق را با توسعه فنی پروژه ها برای آموزش متخصصان شایسته ترکیب می کند. روش ELISAVA مبتنی بر آموزش پیشرفته ای است که توسط بیش از 700 متخصص حرفه ای ارائه شده است. این مدرسه در قلب بارسلونا واقع شده و دارای 11.000 مترمربع از امکانات مدرن است.

روش ELISAVA به سمت دنیای حرفه ای ELISAVA است ، و با همکاری با شرکت ها ، موسسات و دانشگاه هایی از سراسر جهان می تواند افتخار کند. این فلسفه را دارد که از سال 1961 در آموزش کارآفرینان حرفه ای در زمینه های طراحی و مهندسی مشارکت داشته است.

مکان ها

بارسلونا

Address
La Rambla, 30-32

08002 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: