EUSA Centro Universitario

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EUSA یکی از مؤلفه های آموزشی است که پردیس اتاق بازرگانی سویل را تشکیل می دهد ، پیکربندی بی نظیری با دو مکان در سویل ، در قلب شهر و La Cartuja. این محوطه دانشگاه بیش از 2000 نفر دانشجو دارد و 15٪ بین المللی دارد. این محیط یادگیری استثنایی به طور مستقیم با دنیای مشاغل و نیازهای بازار کار مرتبط است و باعث ایجاد نوآوری و خلاقیت با Pathways یادگیری منحصر به فرد می شود.

سایر مؤلفه های این دانشگاه شامل دانشکده آموزش حرفه ای ما ، Nuevas Profesiones ، ارائه دیپلم 2 ساله برتر در 14 رشته مختلف است. و مدرسه بازرگانی Escuela de Negocios ، با 18 مدرک کارشناسی ارشد مختلف.

EUSA یکی از مؤلفه های آموزشی است که پردیس Formativo از اتاق بازرگانی سویل را تشکیل می دهد ، پیکربندی بی نظیری واقع در قلب سویل است که از بدو تأسیس تاکنون به نیازهای یادگیری بیش از 55000 دانش آموز ملی و بین المللی پذیرایی کرده است. این محیط استثنایی به طور مستقیم با دنیای تجارت و نیازهای بازار کار مرتبط است و باعث ارتقاء نوآوری ، خلاقیت و ارزش افزوده برای جامعه امروزی می شود.

پردیس ما یکی از مدرن ترین تنظیمات آموزشی در اروپا است ، و باعث ایجاد تبادل بین فرهنگی و همکاری در بین دانش آموزان می شود که در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد و حرفه ای تحصیل می کنند. ما پیشنهاد علمی خود را برای بازدید دانشجویان با دوره های زبان و فرهنگ اسپانیایی ارائه می دهیم که در قالب های مختلفی ارائه می شود.

مأموریت

ماموریت ما فراهم آوردن فرصت های تحصیلی برای دانشجویان ورودی و خروجی است که می تواند خلاقیت ، مهارت و اشتغال آنها را از طریق توافق های بین المللی در آموزش عالی ارتقا بخشد.

چشم انداز

چشم انداز ما حفظ برنامه هایی است که پاسخگوی نیازهای جهانی همه دانشجویان ما باشد.

ارزش های

  • کار با صداقت دانشگاهی
  • تقویت درک جهانی و تعامل
  • هدفگذاری توسعه مهارت های شخصی و حرفه ای دانش آموزان
  • هدف از نوآوری و اشتغالزایی
  • با توجه به بهداشت و ایمنی کارکنان ، دانشکده ها و دانشجویان

136862_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

وضعیت دانشجویی

دانشجویان بین المللی تصمیم می گیرند به EUSA بپیوندند ، بسته به اینکه چه مدرک یا مدرکی می خواهند به دست بیاورند ، ممکن است این کار را از سه طریق رسمی انجام دهند.

وضعیت دانشجویی درجه: EUSA مدرک معتبر ، ECTS معتبر را ارائه می دهد و دانشجویان بین المللی ممکن است برای هر یک از آنها درخواست کنند که مجموعه ای از شرایط را برآورده سازد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک تحصیلی ما به وب سایت ما مراجعه کنید.

Erasmus + وضعیت دانشجویی: EUSA توافق های مبادله بین المللی با چندین موسسه آموزش عالی را تحت برنامه Erasmus + برگزار می کند. می توانید اطلاعات بیشتری در اینجا بیابید.

بازدید از وضعیت دانشجویی: دانشگاه سویل ، و EUSA به عنوان یکی از مراکز وابسته به آن ، امکان ثبت نام در دوره های رسمی خود را به عنوان یک دانشجوی میهمان فراهم می کند. این وضعیت امکان ایجاد برنامه های تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کند ، که به طور معمول یک ترم در مدت زمان است. برای جزئیات بیشتر در مورد این وضعیت به وب سایت دانشگاه سویل مراجعه کنید یا برنامه های ما را بررسی کنید تا خط مشی ها ، دوره ها ، تقویم ها و سایر موارد را درک کنید.

بازدید دانشجویان از EUSA ممکن است این کار را به عنوان افراد آزاد انجام دهد ، کسانی که بدون توافق بین EUSA و موسسه آموزش عالی آنها یا به عنوان دانشجویان برنامه شریک زندگی می کنند. لطفا خط مشی های ما در مورد وضعیت دانشجویی و پرداخت را بررسی کنید.

مقیاس درجه بندی

EUSA از دانشگاه سویل در مقیاس درجه بندی عددی و نامه ای پیروی می کند. نمودار زیر شامل نمرات و یادداشت مختصری برای راهنمایی معادل سازی است.

لطفاً برای راهنمای کامل تر در مورد هم ارزی درجه در بین بسیاری از سیستمهای مختلف دانشگاهی ، از نمودار قابلیت انتقال ما مشاوره بگیرید (توجه داشته باشید که این نمودار قابلیت انتقال به عنوان تقریب معادل برای مشاوره است ؛ هم ارزی نهایی توسط موسسات خانگی ایجاد می شود).

عددی حرف توجه داشته باشید
از 0 تا 4.9 سوسپنسو (SS) شکست
از 5 تا 6.9 Aprobado (AP) نمره قبولی / درجه C
از 7 تا 8.9 قابل توجه (NT) گذر / درجه B
از 9 تا 10 Sobresaliente (SB) عبور / درجه
TBD Matrícula de Honor گذر با افتخارات
TBD بدون ارائه ناقص

حضور

حضور در 75٪ جلسات در هر دوره طبق مقررات EUSA Centro Universitario لازم است. هرگونه غیبت بیش از 25٪ مجاز ، از جمله مواردی که ناشی از عزیمت زود هنگام است ، منجر به مجازات درجه می شود که منجر به عدم موفقیت احتمالی دوره می شود. یک کمیته علمی شامل رئیس مطالعات ، مدیر دفتر بین الملل و مربی دوره تحت تأثیر غیبت بیش از حد ، برای تعیین مجازات ها و استثنائاتی که به صورت موردی انجام می شود ، ملاقات می کنند. مربیان روزانه حضور را ضبط می کنند.

دانش آموزان مجبورند که سوابق حضور را از مدرسان بطور منظم درخواست کنند تا بررسی کنند که آیا آنها از حد غیبت فراتر رفته اند یا خیر. دوره ها دو بار در هفته ، 2 ساعت در هر جلسه برگزار می شود. سایر قالبها به طور استثنایی ترجیح داده می شوند.

مکان ها

سویل

Address
C/Plácido Fernández Viagas, 4
سویل, اندلس, اسپانیا