Escuela Unidad Editorial

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات واحد تحریریه مهمترین مرکز آموزش در اسپانیا است که با گروه بزرگی از واحد تحریریه رسانه ها ، صاحب دفترهای EL MUNDO ، MARCA ، EXPANSIÓN ، TELVA و YO DONA مرتبط است.

دانشکده واحد تحریریه که در آوریل 2011 تأسیس شده است ، در این زمان با تنوع گسترده ای از محصولات آموزشی خود دست یافته است و امروز دارای 6 برنامه کارشناسی ارشد و 2 دوره کارشناسی ، همه با مدرک دانشگاهی است. همچنین دوره های تخصصی ، برنامه های توسعه حرفه ای ، کارگاه های آموزشی و روزنامه نگاری و کنفرانس های ارتباطی را که با سرفصل های اصلی این گروه مرتبط است ، ارائه می دهد.

معلمان مدرسه متخصصان واحد تحریریه و کارشناسان مربوطه در زمینه ارتباطات ، بازاریابی ، تبلیغات و فناوریهای جدید هستند.

مدرسه اتحادیه اروپا که در قلب این شرکت در مادرید مستقر است ، بیش از 1800 دانش آموز ، متخصص ، فارغ التحصیل و دانشجو اخیر داشته است که با اشتیاق آشکار به ارتباطات و روزنامه نگاری پیوسته اند.

برای یادگیری تکنیک های روزنامه نگاری یا ارتباطات تخصصی ، فرمی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط شخصی شما و آموزش های قبلی شما باشد.

با معلمانی که همیشه می خواستید داشته باشید چه چیزی را دوست دارید بیاموزید.

آنچه ما ارائه می دهیم

EscuelaUE آموزش با کیفیت ، بسیار تخصصی و بسیار نزدیک به واقعیت حرفه ای آن لحظه ، غرق در همان حال ، در یک شرکت رسانه ای با اعتبار و شهرت عالی در اسپانیا ارائه می دهد. معلمان مدرسه متخصصان واحد تحریریه و کارشناسان ذیربط در زمینه ارتباطات ، بازاریابی ، تبلیغات و فناوریهای جدید هستند. مدرسه اتحادیه اروپا که در قلب این شرکت در مادرید (اسپانیا) مستقر است ، بیش از هزار دانش آموز ، متخصص ، فارغ التحصیل و دانشجو اخیر دارد که با اشتیاق آشکار به ارتباطات و روزنامه نگاری پیوسته است.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

برنامه های بین شهری

برنامه های میان ترم دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات واحد تحریریه در ماه های دسامبر ، ژانویه ، ژوئن و جولای برگزار می شود. اینها آموزشهای تکمیلی برای فردی است که در دانشگاه دریافت می شود و از محتوای عملی و تخصص بالایی برخوردار است.

ارزش افتراقی ما در حقیقت رسانه بودن و آموزش در این رشته ها نهفته است. علاوه بر این ، ما در مقایسه با سایر مدارس روزنامه نگاری و ارتباطات یک مزیت رقابتی بسیار مهم داریم زیرا ما بر اساس برنامه های استاد ما یک پیشنهاد آموزشی گسترده و بسیار تلفیقی ارائه داده ایم که برخی از آنها در حال حاضر نسخه XIX خود را جشن می گیرند.

مدرک دانشگاهی

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات واحد تحریریه با چندین دانشگاه اسپانیا همکاری می کند. در حقیقت ، تمام برنامه های کارشناسی ارشد آنها دارای مدرک دانشگاهی است. علاوه بر این ، برنامه های میان ترم توسط خود دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات تأیید می شود. امروز ، EscuelaUE با دانشگاه های زیر توافق نامه همکاری امضا کرده است:

  • دانشگاه CEU-San Pablo
  • دانشگاه کارلوس سوم مادرید
  • دانشگاه ری خوان کارلوس

دانشگاه های لاتام

مأموریت های دانشگاهی بین المللی ، برنامه بین دوره ای و آموزش با صلاحیت اروپایی برای دانشجویان آمریکای لاتین.

بیش از 20٪ دانشجویان دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات واحد تحریریه اهل آمریکای لاتین هستند .

امروز این مدرسه با بنیاد کارولینا ، Fundación Beca de México و با چندین دانشگاه اصلی آمریکای لاتین منعقد شده است.

129106_Colaborado.jpg

چرا مادرید؟

مادرید شهری جذاب ، پر از اوقات فراغت ، فرهنگ و فرصت های شغلی است که 24 ساعت شبانه روز ، 365 روز در سال باز است. مادرید شهری مدرن و با جامعه پویا است که فراموش نکرده است که چگونه از زندگی لذت ببرید. زیرساخت های خوب ، مانند حمل و نقل عمومی نمونه ، تحرک راحت را فراهم می کند. مترو مادرید یکی از کارآمدترین و مدرن ترین در اروپا است.

مادرید شهری غنی از تاریخ است. این مرکز تاریخی در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است. مادرید د لوس آستریاس ، باریو دو لا لتراس ، کلیسای جامع الودینا ، کاخ رویال یا موزه هایی مانند موزه پرادو یا رینا صوفیه که هر ساله میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب می کند. ما همچنین نمی توان رستوران های برجسته ، تئاترهای آن ، کنسرت ها ، نمایشگاه ها یا فضاهای فضای باز مانند Retiro یا Trail را فراموش کرد که یکی دیگر از جذابیت های بازدید کنندگان است.

این شهر امن محسوب می شود ، که هم گردشگران و هم متخصصان مشاغل را به خود جذب می کند ، این مرکز سیاسی و مالی کشور است. شهر پر از زندگی و سرگرمی است.

مکان ها

مادرید

Address
Avenida San Luis, 25
28033 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید