توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری اسپانیایی در قلب مادرید

اگر می خواهید زبان اسپانیایی را در یک مدرسه ای که دارای تجربه فراوان آموزشی و یک فضای آرام و سرگرم کننده است که از روش مستقیم استفاده می کند تا دانش آموزان زمان یادگیری زبان را در گروه های کوچک از حداکثر 8 دانش آموز در هر کلاس هدر ندهند ، سپس به EUREKA می آید - او می تواند همه چیز را به شما ارائه دهد.

معلمان دارای تجربه فراوان هستند تا بهترین وقت دانش آموز را در اختیار داشته باشند و مهارت های زبان خود را با شیوه ای متفاوت بهبود دهند.

از سال 1988، EUREKA به تدریس زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی اختصاص داده شده و هزاران نفر از دانش آموزان زبان را در اینجا یاد گرفته اند. این مرکز معتبر موسسه سروانتس واقع در قلب مادرید است. امکانات در مدرسه بی عیب و نقص است و بنابراین دانش آموزان را با بهترین فرصت برای یادگیری زبان اسپانیایی در گروه های کوچک فراهم می کند.

EUREKA طیف گسترده ای از دوره های اسپانیایی را برای رفع نیازهای دانشجویان ارائه می دهد. علاوه بر این، یک برنامه فرهنگی توصیه می شود، که در آن دانش آموزان می توانند تاریخچه مادرید و البته اسپانیا را بهتر بدانند و بنابراین نه تنها از زبان در مدرسه استفاده می کنند، بلکه می توانند در زمان آزاد خود غوطه ور شوند.

علاوه بر این، اقامت در نزدیکی مدرسه و همچنین سایر خدمات دیگری که ممکن است دانش آموز در طول اقامت خود در مادرید و EUREKA نیاز داشته باشد ارائه می شود.

چرا در EUREKA تحصیل میکنید؟

محل تحصیل

EUREKA در مرکز شهر قرار دارد و از طریق حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. در نزدیکی شما موزه های اصلی و جاذبه های شهر را پیدا خواهید کرد.

چند سال تجربه

EUREKA در سال 1988 تأسیس شد. از آن به بعد ما خودمان را صرفا به آموزش زبان اسپانیایی اختصاص داده ایم.

کیفیت

EUREKA به طور رسمی توسط Instituto Cervantes به رسمیت شناخته شده است.

معلمان بسیار واجد شرایط

همه معلمان ما دارای مدرک دانشگاهی و همچنین دوره های آموزشی برای یادگیری روش های ویژه ای هستند.

روش تدریس

روش تدریس ما مبتنی بر ارتباط مستقیم و شدید بین دانش آموز و معلم است. ما یک سیستم ویژه با مواد آموزشی خودمان ایجاد کرده ایم که ساختار و یادگیری بسیار کارآمد را امکان پذیر می سازد.

امکانات

EUREKA دارای امکانات پیشرفته تری در یک ساختمان تاریخی است.

انعطاف پذیری

دانش آموز می تواند از انعطاف پذیری ما بهره مند شود

  • ما دوره های آموزشی را در تمام طول سال ارائه می دهیم.
  • حداقل 6 کلاس مختلف.
  • با دانش قبلی دانش آموز می تواند هر دوشنبه شروع شود.
  • مبتدی ها می توانند هر دو هفته را در دوشنبه شروع کنند.
  • اگر دانشجو خوابگاه را نمی خواهد، درس می تواند هر هفته پرداخت شود.
  • در صورت درخواست دانش آموز، دانش آموز می تواند در یک گروه تغییر یا گسترش دهد.
  • پس از شناختن برنامه، می توانید برای برنامه غذا و فراغت کتاب و پرداخت کنید.
  • گزینه های مختلف اقامت

گواهینامه کیفیت ما

EUREKA دارای گواهینامه های کیفیت ملی (Instituto Cervantes) است و توسط چندین سازمان بین المللی مانند IALC (انجمن بین المللی مراکز زبان)، CSN در سوئد و BILDUNGSURLAUB در آلمان تأیید شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eureka School of Spanish Language

این دوره در شرکت کنندگان مسن تر (50) هدف است. در این دوره ما نیازهای ویژه شرکت کنندگان مسن تر را مورد بحث قرار خواهیم داد. دوره ارشد مخصوصا برای شرکت کنندگان مسن تر (بیش ... [+]

این دوره در شرکت کنندگان مسن تر (50) هدف است. در این دوره ما نیازهای ویژه شرکت کنندگان مسن تر را مورد بحث قرار خواهیم داد.

دوره ارشد مخصوصا برای شرکت کنندگان مسن تر (بیش از 50 ساله) که می خواهند گرامر زبان اسپانیایی را در فضای آرامتر از قبل در دوره های شدید بخوانند. علاوه بر این، تعداد بیشتری از فعالیت ها ارائه می شود.

شرکت کنندگان هر روز صبح از دوشنبه تا جمعه یک دوره زبان اسپانیایی دارند. بسته به سطح دوره، اهداف متفاوت دنبال می شوند. در سطح پایین، شرکت کننده به ویژه واژگان روزمره در زمینه های زیر آموزش داده می شود: قرار دادن سفارش در کافه یا رستوران، خرید، رزرو اتاق هتل، درخواست اطلاعات و غیره. در سطح بالایی، هدف ما دانش دانش آموزان از شیوه زندگی اسپانیایی است و گسترش فرهنگ این شرکت کننده آموزش و پرورش در فرهنگ و تمدن، ادبیات، تاریخ و هنر را دریافت می کند.... [-]

اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eureka School of Spanish Language

دوره های ویژه برای کارگران آلمانی. آنها ویژگی هایی مشابه دوره های شدید 30 ساعته دارند. دوره های اسپانیایی توسط وزارت فرهنگ آلمان در کشورهای مختلف فدرال شناخته شده است. ... [+]

دوره های ویژه برای کارگران آلمانی. آنها ویژگی هایی مشابه دوره های شدید 30 ساعته دارند.

دوره های اسپانیایی توسط وزارت فرهنگ آلمان در کشورهای مختلف فدرال شناخته شده است.

بعضی از ایالت ها درخواست 6 ساعت دوره 45 دقیقه در هر درس (270 دقیقه) می کنند. ایالات دیگر درخواست 6 ساعت 60 دقیقه در هر درس (360 دقیقه).

گزینه A

این دوره ها دارای ویژگی های مشابه و قیمت های مشابه به عنوان دوره های شدید 30 ساعت در هفته است. کلاس زمان واقعی 310 دقیقه... [-]

اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eureka School of Spanish Language

این دوره ها برای همه دانش آموزانی که مایل به یادگیری یا بهبود زبان در یک دوره نسبتا کوتاه هستند، مناسب هستند. این دوره ها برای شرکت کنندگان طراحی شده اند که می خواهند زبا ... [+]

این دوره ها برای همه دانش آموزانی که مایل به یادگیری یا بهبود زبان در یک دوره نسبتا کوتاه هستند، مناسب هستند.

این دوره ها برای شرکت کنندگان طراحی شده اند که می خواهند زبان اسپانیایی را در یک دوره نسبتا کوتاه یاد بگیرند.

دوره ها دارای ویژگی های زیر هستند:

برای دستیابی به نتایج مطلوب، تعداد شرکت کنندگان در هر دوره محدود به حداکثر 8 نفر بود.شرکت کنندگان تحت نظارت یک معلم گرامر در طول دوره در طول دوره هستند. معلمان دیگر هر سه روز تغییر می کنند تا دانش آموزان بتوانند صداهای مختلف آوازی را استفاده کنند.برنامه درسی شامل دستور زبان اسپانیایی، تجزیه و تحلیل، بحث در مورد متون مختلف، بحث و گفتگو عمومی است.مشاغل خانگی به درس هایی که باید در زمان آزاد انجام شود، مانند تمرینات، آماده شدن برای بحث، تکرار دستور زبان، یادگیری واژگان و غیره داده می شود.شش سطح متفاوت وجود دارد: مبتدی، دانش قبلی، مهارت های زبان اولیه، متوسط، پیشرفته، بسیار خوب (A1، A2، B1، B2، C1، C2).شرکت کنندگان در این دوره ها می توانند در برنامه فعالیت جامع شرکت کنند، با یک معلم بخوابند و یکی از گزینه های اقامتی مختلف را انتخاب کنند.ساعات مدرسه... [-]
اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 - 8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی