توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1989 بنیانگذار IEB اولین مرکز تحقیقاتی در اسپانیا بود که به طور اختصاصی برای آموزش در امور مالی، با مدرک کارشناسی ارشد در بورس اوراق بهادار و بازارهای مالی منحصر به فرد در آن زمان و تحت حمایت بورس اوراق بهادار مادرید بود.

از آن به بعد، بیش از 85،000 دانش آموز و متخصص، یکی از برنامه های آموزشی IEB را تکمیل کرده اند.

در سال 1994، IEB پیشگام در ارائه دو درجه بود، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بورس اوراق بهادار بورس اوراق بهادار در دانشگاه Complutense دانشگاه مادرید. در نتیجه، IEB تبدیل به یک مرکز متصل به دانشگاه Complutense از مادرید، یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های اسپانیا، و بعد نیز به دانشگاه Rey Juan Carlos تبدیل شد. IEB در طول سال ها طیف وسیعی از کارشناسی ارشد، از MBA تا متخصص ترین در زمینه های مختلف مالی و قانونی را توسعه داده است.

در سال 2003، IEB سفر بین المللی خود را آغاز کرد، با اتحاد با مدرسه اقتصاد لندن، موسسه مرجع جهانی با 20 جایزه نوبل و دانش آموزان 5 قاره. توسعه بین المللی از آن زمان متوقف نشده است.

از اواخر دهه 90، پیشنهاد آموزشی EBB به طور قابل ملاحظه ای گسترش یافته است، با ایجاد منطقه تمرین در شرکت برای مشتریان اسپانیایی و بین المللی شرکت های بزرگ جهانی.

از زمان تأسیس آن، IEB منابع قابل توجهی برای پژوهش، به ویژه در منطقه مالی، با چندین مرکز تحقیقاتی اختصاص داده است. از میان نشریات پژوهشی متعدد IEB، AESTIMATIO برجسته است، IEB مجله بین المللی مالی، که مشارکت دو جایزه نوبل است.

حضور IEB در جلسات اصلی اساسی واضح است: در سال 2008، IEB به CLADEA (شورای مدرسه های مدیترانه ای آمریکای لاتین)، مهم ترین انجمن مدرسه های بازرگانی ایبری آمریكا، می پیوندد؛ در سال 2011 به AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار)، انجمن پیشرو در مدارس تجاری در ایالات متحده؛ دو سال بعد، او به EFMD (بنیاد اروپایی مدیریت توسعه)، انجمن پیشرو در مدارس تجاری در اروپا پیوست. و در نهایت از سال 2012 او عضو انجمن صنفی مدارس و مدیریت بازرگانی اسپانیا است.

امروز، IEB تقریبا 100 برنامه آموزشی ارائه می دهد که شامل تشکیل جامع تحصیلی در رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد، یک کاتالوگ گسترده ای از دوره های اجرایی و یک مدرسه مهم تابستانی است.

یادگیری با انجام

MOTOR آموزش در IEB

روش IEB Learning توسط Doing برای مطالعه موارد واقعی حداکثر واقعیت، و همچنین تحقق شبیه سازی های کسب و کار و ارزیابی کمی و کیفی آنها، به طوری که دانش آموزان با همان مشکلات، معضلات و موقعیت هایی که مدیران در آن پیدا می کنند، غایب هستند. زندگی واقعی

دانش آموزان باید دقیقا همان شرایطی را که هر شرکت می گذرد مدیریت کند: لحظات عدم اطمینان، مذاکرات، فشار، مهلت، رویدادهای غیر منتظره و غیره. در این زمینه، معلمان قبلا تسهیل چارچوبی از دانش فنی را دارند که دانش آموزان باید خودشان را پایه گذاری کنند، آنچه را که آنها برای مقابله با این چالش ها به کار گرفته اند، تسهیل می کنند.

از طریق این آموزش هدایت می شوید، در یک روش عملی، طبیعی و بصری برای تصمیم گیری بهتر یاد می گیرید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

IEB - Executive Education

یک برنامه پیشرو در همکاری با دفتر تغییرات اقلیمی اسپانیا. این برنامه به منظور درک عمیق از استراتژی های اساسی تغییرات اقلیمی در سطح بین المللی و تاثیر آنها در سیاست های من ... [+]

یک برنامه پیشرو در همکاری با دفتر تغییرات اقلیمی اسپانیاپس از توافق تاریخی در دسامبر 2015 در پاریس، تغییرات آب و هوایی در دستور کار برنامه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی قرار دارد و تبدیل به یک ستون استراتژیک و ایجاد چالش ها و فرصت های مهمی در سطح جهانی می شود.

دولت ها، موسسات، شرکت ها و جامعه به طور کلی با پارادایم جدید بر اساس یک مدل توسعه کربن روبرو هستند.

این برنامه به منظور درک عمیق از استراتژی های اساسی تغییرات اقلیمی در سطح بین المللی و تاثیر آنها در سیاست های منطقه ای و محلی امکان پذیر خواهد بود.... [-]

اسپانیا Madrid
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
147 ساعت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی