Idealog

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IDEALOG: مرکز معتبر توسط دانشگاه بارسلونا

IDEALOG مجوز رسمی از دانشگاه بارسلونا (دانشکده زبان های مدرن) دریافت کرده است. این مهر و موم به رسمیت شناختن کیفیت و دقت از مدرسه است.

مزایا برای دانش آموزان

دانش آموزان در دوره های ما ثبت نام از انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی قادر خواهد بود برای به دست آوردن گواهی مربوطه با مهر و موم از دانشکده زبان مدرن (Escola D'Idiomes مدرن)، این سند به منظور درخواست برای کمک های مالی بین المللی تحرک معتبر است. همه دانش آموزان Idealog می توانید یک کارت EIM دست آوردن و لذت بردن از تمام تخفیف برای خدمات مختلف در جامعه از UB.

مرکز

این تصادفی نیست که Idealog در Castelldefels واقع نشده باشند. ما این منطقه ویژه را انتخاب کردم چون ما می خواستیم را به همه دانش آموزان ما به جای منحصر به فرد برای یادگیری و تمرین زبان.

به این ترتیب، هر یک از مدیر یک شرکت که در حال انجام یک برنامه غوطه وری با ما، یا مقیم جوان Castelldefels، در اینجا محیط اطراف استثنایی، با امکانات گسترده و اساس که یک تنظیم منحصر به فرد برای آموزش کلاس اول ارائه را پیدا خواهد کرد.

آموزش شخصی تیم جامد حرفه ای صبح، بعد از ظهر و عصر برنامه پارک ماشین بزرگ اینترنت رایگان کتابخانه رسانه های آزاد کتابخانه های ویدیوئی (در زبان های مختلف) رستورانی که مشتریها برای خودشان غذا میبرند حرارت، تهویه مطبوع و تجهیزات سمعی بصری در تمام کلاس های درس

امکانات ما

مدرسه ما این است که در نزدیکی یک خانه کشور زیبا با باغ در منطقه فوقانی Castelldefels، غوطه ور در یک محیط کاملا طبیعی (در پای Garraf طبیعی پارک) احاطه شده توسط درختان کاج، 20 دقیقه از بارسلونا با پارکینگ آسان واقع شده است.

فضای رسمی و آرام که در آن شما می توانید بهتر در یادگیری زبان تمرکز کنید.

در حال حاضر 13 کلاس های درس با نور طبیعی و تمام منابع تکنولوژیکی:

تلویزیون / فیلم / DVD سی دی پلیر Proyectores تهویه مطبوع کامپیوتر اینترنت

ما همچنین کلاس در باغ، و ما حتی می تواند ارائه دهد کلاس در تراس در فضای باز ما و یا در چادر کنار استخر.

ما مراجعه و شما خواهید دید که چرا Idealog متفاوت از سایر مراکز زبان است.

Idealog همچنین دارای یک مدرسه در مراکش ارائه مجموعه ای مشابه برنامه های زبان. شما می توانید اطلاعات در مورد پیدا ما مدرسه مراکش اینجا.

مکان ها

یک کوروشا

IDEALOG, S.L

Address
Calle Castanyer 41
08860 Castelldefels,

یک کوروشا, گالیسیا, اسپانیا
تلفن
+34 936 64 53 63

برنامه ها