Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya - IEFC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده عکاسی IEFC استودیوهای عکاسی ارائه آموزش های لازم برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک فروشگاه حرفه ای هستند، به معنای بیان هنری و یا برخی از دانش هایی است که آنها را در فعالیت های خود کمک می کند.

این مدرسه یک مرجع مهم در آموزش عکاسی در سطح اروپا است . بیش از 15،000 دانش آموز از کلاس های خود گذر کرده اند، بسیاری از آنها به عکاسی حرفه ای اختصاص داده می شود، در بخش هنری، علمی، فرهنگی، تجاری و یا خدماتی خود قرار گیرد.

ما کی هستیم؟

Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya یک انجمن فرهنگی غیر انتفاعی است که فلسفه آن در خدمت مردم است.

2010 تمایز نهاد افتخار توسط فدراسیون کاتالان عکاسی اهدا شد.

ماموریت IEFC، تشویق، تحریک و ترویج مطالعه، تحقیق و انتشار عکاسی است.

Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya برای 40 سال در آموزش و پرورش عکاسان و حفظ و انتشار میراث عکاسی فعالیت می کند . پروژه ما این است که کار کنیم تا در جامعه دانش و اطلاعات، رقابت بیشتری داشته باشیم، جایی که تصویر نقش خاصی دارد.

به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی ، تمام درآمد حاصل از IEFC خود به خدماتی که ارائه می دهد، بازگشت می کند، بعضی از آنها آزاد و برای عموم آزاد هستند . تعهد تیم انسانی IEFC همراه با همکاری نهادها و افرادی که با ما در پروژه های ما همراه ما بوده اند، به ما اجازه داده شده تا به جایی که در حال حاضر هستند، برسیم.

IEFC به سه بخش تقسیم می شود:


گروه مدرسه

ارائه می دهد درس عکاسی برای افرادی که به دنبال آموزش حرفه ای یا وسیله ای از بیان هنری هستند.

گروه مستندسازی و تحقیق

نگهداری، مدیریت و انتشار اسناد موجود در عکاسی، و همچنین میراث عکاسی کاتالونیا. این خدمات را برای کلیه کتابخانه ها، آرشیو عکس های تاریخی و کتابخانه عکس ارائه می دهد.

گروه فعالیت های فرهنگی

این عکاسی را به عنوان یک رویداد فرهنگی، از طریق سازمان و مشارکت در نمایشگاه ها، کنفرانس ها و سایر فعالیت های آموزشی (کارگاه ها، دوره های مقدماتی در عکاسی و غیره) منتشر می کند.

تاریخ IEFC

Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya (IEFC) در سال 1972 توسط مایکل گالس من Creus (1937-2015) تاسیس شد، که تا سال 2012 تا سال 2012 و رئیس جمهور تا سال 2015 بود.

از سال 2012، ادوارد برتان مدیر IEFC است و او نیز از سال 2016 از رییس جمهور است.

مکان ها

بارسلونا

Address
C/ Comte d'Urgell, 187
08036 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا