Instituto BME

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Instituto BME مرکز آموزش کیف و بازارهای اسپانیایی (BME) ، چهارمین اپراتور بازار در اروپا است. این مؤسسه در سال 2005 با ادامه کار انتشار که از سال 1990 توسط مؤسسه MEFF انجام شده است ، به عنوان بازتابی در زمینه شکل گیری روند ادغام مجموعه بازارهای اوراق بهادار و سیستم های جبران و تسویه موجود در اسپانیا تشکیل شده است.

فعالیت Instituto BME با هدف مشارکت در ارتقاء فرهنگ مالی ، برپایه سازماندهی خدمات آموزشی مختلف در ارتباط با بازارهای مالی بطور کلی است.

توجه ویژه مستحق تمام آن جنبه هایی است که مستقیماً مربوط به محصولات بازارهای مختلف و سکوهای معاملاتی است که بورس و بازارهای اسپانیایی (سهام ، درآمد ثابت و مشتقات) و سیستم های ترخیص و تسویه حساب آنها را تشکیل می دهند ، اما بدون فراموش کردن سایر جنبه های جدید جهان مالی به عنوان یک نتیجه ، از یک طرف روند جهانی سازی و از سوی دیگر پیشرفت مداوم توسط بخش تجربه می شود.

138523_BME2_p1.jpg

پیشنهاد آموزشی Instituto BME تلاش می کند تا همیشه با استفاده از یک روش بسیار کاربردی که توسط برنامه های رایانه ای پیشرفته پشتیبانی می شود ، حداکثر انتشار دانش در مورد بازارهای مالی و محصولات آن را ارائه دهد. برای این امر ، منابع انسانی بی نظیری از اساتید Instituto BME و گروهی از متخصصان BME تشکیل شده است که تجربه خط اول را در فرایند مدیریت بازارهای مختلف ارائه می دهند. علاوه بر این ، کارشناسان سایر مناطق بخش مالی و همچنین دانشگاهیان از دانشگاه های مختلف نیز به طور مرتب همکاری می کنند

"حداکثر انتشار در دانش بازارهای مالی"

برنامه های آموزشی Instituto BME با هدف متخصصان بخش مالی و نهادهای نظارتی آن ، سرمایه گذاران خصوصی ، دانشجویان و به طور کلی کلیه افراد علاقمند به ورود یا تعمیق در دنیای امور مالی انجام می شود.

در تحویل هر یک از برنامه های آموزشی خود ، Instituto BME تعهد کیفیت با مشتریان خود را مجدداً با دریافت گواهی ثبت شرکت در سال 1998 و مطابق با استاندارد UNE-EN ISO 9001: 2015 مجدداً تعهد می کند.

امکانات ما

کاخ بورس اوراق بهادار

Instituto BME از موقعیت ممتازی در Palacio de la Bolsa در کنار محور ارتباطات Castellana برخوردار است. در واقع در Plaza de la Lealtad ، یکی از زیباترین ساختمان های پایتخت است. در سال 1893 افتتاح شد و در مناسبت های مختلف بازسازی شد ، بنابراین تمام پیشرفت های فناوری و دسترسی را دارد.

Instituto BME فعالیت خود را در چهار کلاس درس (با ظرفیت حدود 40 نفر در هر) مجهز به رایانه ، شبیه ساز بازار ، اطلاعات مالی در زمان واقعی و پیشرفته ترین ابزار آموزش فن آوری انجام می دهد.

علاوه بر این ، موقعیت آن در دفتر مرکزی بازار سهام بورس و بازارهای اسپانیا به Instituto BME اجازه می دهد از مزایای دیگری مانند دسترسی به کتابخانه ، سالن اجتماعات و سایر خدمات بهره مند شود.

138524_BME5_p1.jpg

تعهد کیفیت

Instituto BME یک سیستم مدیریت کیفیت ایجاد کرده است ، مستند و پیاده سازی کرده است که گواهی ثبت شرکت در سال 1998 به دست آمد و سالانه مطابق استاندارد UNE-EN ISO 9001: 2015 تجدید می شود.

سیاست کیفیت Instituto BME این Instituto BME را تعیین می کند که:

عزت و رهبری Instituto BME به عنوان یک مرکز آموزشی تنها در صورتی حاصل می شود که هرکدام از خدمات انجام شده با هدف دستیابی به رضایت کامل مشتری انجام شود.

ما می دانیم که مشتری رضایتمندی به لطف تعهد کیفیت كلی كه Instituto BME دنبال می كند ، برآورده شده است.

کیفیت کامل مراقبت از کلیه جزئیاتی است که فرایند ارائه خدمات فرض می کند. دقیقاً به دلیل مراقبت دقیق از این جزئیات ، فعالیت Instituto BME از رقبا متمایز است.

این کیفیت كلی در یک هدف كیفیت كلی منعكس شده است كه كاربرد آن مستلزم آن است كه كل پرسنل Instituto BME كلیه اقدامات خود را به طور كاملاً داخلی انجام دهند. در واقعیت ، هدف كل كیفیت تنها مجموعه ای از اقدامات است كه بصورت مكانیكی تدوین می شود ، بلكه یك نگرش كاركنان است كه می خواهند همیشه مشتری را راضی كنند. كل كیفیت براساس كمكهای كوچك فردی حاصل می شود.

از طرف دیگر ، هدف كیفیت Instituto BME به موارد زیر نیز اشاره دارد:

  • سرعت تغییر ظهور نیازهای جدید برآورده شده در مشتریان Instituto BME وادار می کند تا دائماً خدمات و روش ارائه آنها را به روز کند.
  • مشارکت کارکنان هر یک از افرادی که در Instituto BME کار می کنند ، در محدوده خود ، پیشنهادات و ایده هایی را که برای بهبود کیفیت خدمات و همچنین فرایند ارائه مناسب می داند ، تدوین می کند. راندمان نیز از نظر هزینه اقتصادی کمتر و صرفه جویی در وقت اندازه گیری می شود.
  • شکل گیری داخلی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و آموزش پرسنل با خود ارتباط نزدیکی دارند و بنابراین ، Instituto BME این جنبه را یک ستون اساسی در هدف کیفیت کل خود می داند.
  • تهیه کنندگان تولید کنندگان محصولات و خدمات باید رویکرد ما به کیفیت را رعایت کنند و بنابراین در برنامه بهبود مستمر ما شرکت کنند.
  • به روزرسانی هدف کیفیت کل. براساس ابتکارات کارکنان ، آگاهی از خواسته های مشتری و مقایسه آن با بهترین رقبا ، مدیریت سالانه زمینه های اولویت تمرکز بر اساس اهداف استراتژیک Instituto BME .

به طور خلاصه ، هدف كل كیفیت همیشه اولویتی است كه برای حفظ و بررسی پیشرفت شما نیاز به تلاش مستمر دارد.

مکان ها

مادرید

Address
Instituto BME
Palacio de la Bolsa
Plaza de la Lealtad, 1
28014

مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید