توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سفر به اسپانیا برای یک، دو یا سه ماه. ما امکان اقامت با یک خانواده میزبان اسپانیا را برای غرق شدن در فرهنگ و بهبود اسپانیایی خود ارائه می دهیم. برای رسیدن به روان شناسی و دیدن جهان، دانشجویان را از سراسر جهان دعوت کنید دوره های ما از ماه مه تا سپتامبر ارائه می شود.

ما همچنین کلاسهای گشت و گذار را با یک محلی ارائه می کنیم که در شمال اسپانیا محبوب ترین و شناخته شده ترین سواحل آموزش می دهد . ما با مربیان حرفه ای گشت و گذار همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بهترین گشت و گذار ممکن است به دست آید. متخصصان ما صدها کلاس قبلی در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته دارند. ایمنی نیز عامل مهمی است که ما در نظر داریم.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، به غیر از گشت و گذار، ما همچنین کلاسهای اسپانیایی را ارائه می دهیم . در حالی که در اسپانیا، یادگیری برخی از اصطلاحات اسپانیایی بسیار مفید است که می تواند به غرق شدن در فرهنگ محلی اسپانیا کمک کند . بهترین روش برای یادگیری زبان این است که آن را در یک کشور که در آن زبان صحبت می شود مطالعه کنید. مربیان مهاجم با تجربه و کاملا واجد شرایط به شما در کلاس اسپانیایی کمک خواهند کرد تا بتوانید در خیابان ، با خانواده میزبان خود و یا دوستان خود تمرین کنید.

تیم ما از آموزگاران اسپانیایی مشتاق و متعهد، دائما با یکدیگر همکاری می کنند تا بهترین شیوه های آموزش زبان اسپانیایی را به بهترین نحو بیان کنند!

blue and white surfboard on seashoreالکس بلوک / Unsplash

محل اقامت

یک راه عالی برای غوطه ور شدن با فرهنگ محلی این است که زندگی کنید مانند محلی. دانش آموز با خانواده میزبان همراه خواهد شد که مسکن را برای آنها فراهم می کند. به این ترتیب، دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چه چیزی در زندگی Getxo زندگی می کنند و همچنین واژگان اسپانیایی خود را بهبود و گسترش می دهند.

زندگی با یک خانواده میزبان همچنین امکان دیدار بیشتر و بیشتر مردم محلی را فراهم می کند، همچنین با ایجاد ارتباط قوی با آنها، باعث می شود که آن را به عنوان یک خانواده دوم احساس کنید. این همچنین فرصتی برای دانش آموزان در مورد سنت های محلی، سبک زندگی و راحتی خانه می دهد.

چه چیزی را ببینید؟

بیلبائو پایتخت پر جنب و جوش در کشور باسک است، یک منطقه مستقل در شمال اسپانیا در خلیج بیسکی. شناخته شده برای آب و هوای دلپذیر آن، سواحل زیبا و فرهنگ و غذای منحصر به فرد، بسیاری از گردشگران هر سال به این مکان میروند.

اگر چه زبان اسپانیایی زبان مشترک است، زبان بسکی نیز دارای زبان باسک است که قابل توجه است زیرا زبان انسانی با هیچ زبان مرتبط موجود نیست. بیلبائو همچنین به بسیاری از آثار تاریخی و هنری، مانند موزه های گوگنهایم و کاسکو ویژو می پردازد.

بیلبائو علاوه بر زیبایی های زیبایی شناسی و هنری نیز دارای ویژگی های تکنولوژیک و اقتصادی مهمی است. پل Vizcaya یکی از اولین پلهای تعلیق است که تاکنون در اروپا ساخته شده است و به عنوان یک نتیجه میراث جهانی تبدیل شده است.

موزه گوگنهایم توسط فرانک جیری طراحی و در سال 1997 افتتاح شد. پس از افتتاح بزرگ، موزه آغاز دوره جدید هنری غنی بیلبائو را آغاز کرد. یکی از جذاب ترین ویژگی های ساختمان رنگی فولاد، شکل و ساختار است که دارای یک طراحی غیر متعارف است. در اطراف ساختمان، آثار تاریخی و مجسمه های معروف مانند توله سگ گلدان و عنکبوت مامان قوی، یکی از بزرگترین مجسمه های جهان است.

در انتهای شمالی بیلبائو، محله ی پرجمعیت Getxo است. این خانه به برخی از سواحل محبوب ترین در امتداد خلیج است، با بسیاری از مردم محلی و گردشگران در حال رفتن به گشت و گذار، پیاده روی، و از دیدگاه های ساحل ارائه می دهد لذت ببرید. فقط در فاصله 15 دقیقه با قطار از شهر خارج می شوید، در حالی که بیلبائو را می گذرانید، هیچ گله ای برای از بین رفتن ساحل وجود ندارد!

بیمه

85388_Immagine.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

LM Marti Education

ما با مربیان حرفه ای گشت و گذار همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بهترین گشت و گذار ممکن است به دست آید. متخصصان ما صدها کلاس قبلی در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته ... [+]

آیا تا به حال در خلیج بیسکی غرق شده اید؟ اگر نه، شما در تعجب خاص هستید! ما کلاس های گشت و گذار را با یک محلی ارائه می کنیم که به سواحل محبوب ترین و شناخته شده ترین اسپانیا می آموزد.

ما با مربیان حرفه ای گشت و گذار همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بهترین گشت و گذار ممکن است به دست آید. متخصصان ما صدها کلاس قبلی در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته دارند. ایمنی نیز عامل مهمی است که ما در نظر داریم.... [-]

اسپانیا Getxo
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
1 - 3 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی