MISS - Marbella International Spanish School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

مدرسه ما واقع در مرکز ماربلا واقع شده است، در حالیکه در یک خیابان آرام، فقط 3 دقیقه از ساحل و تخته راه و نزدیک به امکانات رفاهی مرکز شهر است، همچنین در مسیر پیاده سازی آسان از اتوبوس ساحلی که اجرا می شود بین مالاگا و استپونا.

درس های ما در کلاس های بزرگ و با تهویه مطبوع، همه با نور طبیعی، مجهز به چندین فرم چند رسانه ای و استانداردی از راحتی می باشند.

گاراژ زیرزمینی در نزدیکی مدرسه وجود دارد یا شما می توانید در خیابان پارکینگ را پارک کنید در حالی که پارکینگ ممکن است در زمان های خاص دشوار باشد.

111149_111114_IMG_0108.JPG

معلم ها

معلمان بسیار حرفه ای ما زبان مادری هستند که سالها تجربه آموزشی را تحت کمربند خود دارند. ما فقط معلمان را دوست داریم که دوست دارند آنچه را که انجام می دهند انجام دهند و متعهد به به اشتراک گذاشتن آنچه که با دانش آموزان می دانند. آنها مهم ترین دارایی مدرسه اسپانیایی بین المللی ماربلا هستند. همه ما یک فلسفه مشترک داریم: اولویت ما تسهیل ارتباطات است. دقت از طریق کلاس های مداوم، فعالیت ها و اصلاحات حساس بهبود یافته و، البته، فرصتی برای تمرین منظم است.

تیم مستقل رشد ما متشکل از افرادی است که معتقد به تطبیق روش های خود با مشخصات دانش آموزان خود هستند و تجربه لازم برای انجام این کار را با موفقیت انجام می دهند. همانطور که همه ما هم اکنون می دانیم، همه چیز متفاوت است.

Maribel Ortiz

عشق من به زبان به عنوان یک ابزار برای برقراری ارتباط با مردم از ملیت ها و فرهنگ های مختلف و احترام و علاقه من به فرهنگ های دیگر بود که من را به مطالعه ترجمه و تفسیر در دانشگاه مالاگا، پس از سال ها یادگیری انگلیسی و آلمانی در اسپانیا و خارج از کشور اما این اشتیاق مادام العمر من برای تدریس بود که من را به ویژه در زبان مادری اسپانیایی متخصص ساخت.

در طول زندگی حرفه ای من با بسیاری از مردم کشورهای مختلف آشنا شدم و بسیاری از آنها را به اسپانیایی تعلیم دادم و آنها را به فرهنگ اسپانیایی و شیوه زندگی اسپانیایی تان معرفی می کنم، اما از هرکدام از آنها نیز بسیار یاد گرفتم. بنابراین شعار من گاهی اوقات آموزش همیشه یاد می گیرد.

111157_111115_IMG_0195.JPG

ماربلا

ماربلا یکی از بهترین مقصد تعطیلات اروپا است. همچنین، هزاران نفر از سراسر جهان خانه های دوم و در کنار این شهر ساحلی مهمان نواز و پر جنب و جوش دارند. مزایای زیادی برای یادگیری اسپانیایی در ماربلا وجود دارد. اولا، این محل، که فقط 40 دقیقه از فرودگاه بین المللی مالاگا است، و در دسترس آسان از شهرهای اصلی Granada، Seville، Cordoba و Cadiz، بدون اشاره به شهر بریتانیا Gibraltar، و حتی تنها مراکش تنها چند ساعت دور. ثانیا، آب و هوا فوق العاده است و این یک رفت و آمد است که ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان می توانند در تمام طول سال لذت ببرند. سوم، ماربلا ترکیبی هیجان انگیز و ایده آل از رنگ های شیک و سنتی جهان را در شهر نسبتا قابل کنترل ارائه می دهد. سپس یک چهارم، یک پنجم و غیره وجود دارد - اما می آیند و متوجه میشوید که مزایا برای خودتان چیست!

مکان ها

ماربلا

Address
C/ Notario Luis Oliver 6, Edif. Liceo 3º A
29602 Marbella

29602 ماربلا, اندلس, اسپانیا