توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

مدرسه ما واقع در مرکز ماربلا واقع شده است، در حالیکه در یک خیابان آرام، فقط 3 دقیقه از ساحل و تخته راه و نزدیک به امکانات رفاهی مرکز شهر است، همچنین در مسیر پیاده سازی آسان از اتوبوس ساحلی که اجرا می شود بین مالاگا و استپونا.

درس های ما در کلاس های بزرگ و با تهویه مطبوع، همه با نور طبیعی، مجهز به چندین فرم چند رسانه ای و استانداردی از راحتی می باشند.

گاراژ زیرزمینی در نزدیکی مدرسه وجود دارد یا شما می توانید در خیابان پارکینگ را پارک کنید در حالی که پارکینگ ممکن است در زمان های خاص دشوار باشد.

111149_111114_IMG_0108.JPG

معلم ها

معلمان بسیار حرفه ای ما زبان مادری هستند که سالها تجربه آموزشی را تحت کمربند خود دارند. ما فقط معلمان را دوست داریم که دوست دارند آنچه را که انجام می دهند انجام دهند و متعهد به به اشتراک گذاشتن آنچه که با دانش آموزان می دانند. آنها مهم ترین دارایی مدرسه اسپانیایی بین المللی ماربلا هستند. همه ما یک فلسفه مشترک داریم: اولویت ما تسهیل ارتباطات است. دقت از طریق کلاس های مداوم، فعالیت ها و اصلاحات حساس بهبود یافته و، البته، فرصتی برای تمرین منظم است.

تیم مستقل رشد ما متشکل از افرادی است که معتقد به تطبیق روش های خود با مشخصات دانش آموزان خود هستند و تجربه لازم برای انجام این کار را با موفقیت انجام می دهند. همانطور که همه ما هم اکنون می دانیم، همه چیز متفاوت است.

Maribel Ortiz

عشق من به زبان به عنوان یک ابزار برای برقراری ارتباط با مردم از ملیت ها و فرهنگ های مختلف و احترام و علاقه من به فرهنگ های دیگر بود که من را به مطالعه ترجمه و تفسیر در دانشگاه مالاگا، پس از سال ها یادگیری انگلیسی و آلمانی در اسپانیا و خارج از کشور اما این اشتیاق مادام العمر من برای تدریس بود که من را به ویژه در زبان مادری اسپانیایی متخصص ساخت.

در طول زندگی حرفه ای من با بسیاری از مردم کشورهای مختلف آشنا شدم و بسیاری از آنها را به اسپانیایی تعلیم دادم و آنها را به فرهنگ اسپانیایی و شیوه زندگی اسپانیایی تان معرفی می کنم، اما از هرکدام از آنها نیز بسیار یاد گرفتم. بنابراین شعار من گاهی اوقات آموزش همیشه یاد می گیرد.

111157_111115_IMG_0195.JPG

ماربلا

ماربلا یکی از بهترین مقصد تعطیلات اروپا است. همچنین، هزاران نفر از سراسر جهان خانه های دوم و در کنار این شهر ساحلی مهمان نواز و پر جنب و جوش دارند. مزایای زیادی برای یادگیری اسپانیایی در ماربلا وجود دارد. اولا، این محل، که فقط 40 دقیقه از فرودگاه بین المللی مالاگا است، و در دسترس آسان از شهرهای اصلی Granada، Seville، Cordoba و Cadiz، بدون اشاره به شهر بریتانیا Gibraltar، و حتی تنها مراکش تنها چند ساعت دور. ثانیا، آب و هوا فوق العاده است و این یک رفت و آمد است که ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان می توانند در تمام طول سال لذت ببرند. سوم، ماربلا ترکیبی هیجان انگیز و ایده آل از رنگ های شیک و سنتی جهان را در شهر نسبتا قابل کنترل ارائه می دهد. سپس یک چهارم، یک پنجم و غیره وجود دارد - اما می آیند و متوجه میشوید که مزایا برای خودتان چیست!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


MISS - Marbella International Spanish School

ماربلا یکی از مکان های تعطیلات مورد علاقه ی اروپایی ها است. آب و هوای خفیف خود را در طول سال، طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت و شخصیت جهانی از این شهر همر ... [+]

از تعطیلات خود بیشتر استفاده کنید

ماربلا یکی از مکان های تعطیلات مورد علاقه ی اروپایی ها است. آب و هوای خفیف خود را در طول سال، طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت و شخصیت جهانی از این شهر همراه با ریشه های سنتی آندالیزا، باعث می شود مرابلا موقعیت ایده آل برای گرفتن یک دوره اسپانیایی است.

MISS ارائه انواع دوره های شدید را تضمین می کند که شما قادر خواهید بود به صحبت اسپانیایی و حل و فصل کردن با مردم محلی و دیگر دانشجویان بین المللی از همان ابتدا.... [-]

اسپانیا Marbella
MISS - Marbella International Spanish School

دوره های شدید برای کسانی که قصد دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به زبان اسپانیایی تبدیل شوند طراحی شده اند. تمرکز ما بر روی ارتباطات موفق است. در تمام سطوح موجود، دوره های ... [+]

دوره های شدید برای کسانی که قصد دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به زبان اسپانیایی تبدیل شوند طراحی شده اند.

تمرکز ما بر روی ارتباطات موفق است. در تمام سطوح موجود، دوره های فشرده ما به شما در ارائه مهارت های اساسی برای تبدیل شدن به دانش آموزان به زبان اسپانیایی و یا برای ایجاد دانش قبلی خود برای گسترش مهارت های زبان خود، فقط در عرض چند ماه.

در هر درس، ما گرامر و گفتگو را ترکیب می کنیم تا بتوانیم یاد بگیریم و سپس سنگ بنای ضروری زبان را تمرین کنیم.... [-]

اسپانیا Marbella
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
1 - 4 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
MISS - Marbella International Spanish School

این دوره به شدت به ارتباطات موفق با ترکیب چهار مهارت زبان: صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن - با تاکید بر واژگان، به دانش آموزان اجازه می دهد برای برقراری ارتباط صوتی ... [+]

فقط 10 ساعت درس در هفته است و شما می توانید در ظرف چهار ماه به زبان اسپانیایی تبدیل شوید!

این دوره به شدت به ارتباطات موفق با ترکیب چهار مهارت زبان: صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن - با تاکید بر واژگان، به دانش آموزان اجازه می دهد برای برقراری ارتباط صوتی و در نوشتن در کوتاه ترین زمان ممکن.

این دوره به دو قسمت تقسیم می شود. در پایان بخش اول، دانش آموزان به سطح A1 رسیده اند، به این ترتیب می توانند به راحتی به زبان اسپانیایی در شرایط روزمره تعامل داشته باشند. این باید انگیزه لازم برای دانش آموزان را برای ادامه بخش دوم فراهم کند، تا پایان دوره چهار ماهه سطح A2 را افزایش دهد و سطح توانایی زبان آنها را به یک استاندارد هدف افزایش دهد. سطح A2 بالاترین سطح در گروه Basic User است و سطح مورد نیاز برای درخواست ملیت اسپانیا است.... [-]

اسپانیا Marbella
زمان ثبت نام باز است
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی