Microfusa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زندگی در مدرسه

برنامه روزانه در مدرسه بین کلاس ها تقسیم می شود؛ نظریه و تمرین، در اتاق های کامپیوتر و استودیوها. کلاس ها توسط آموزگاران واجد شرایط هدایت می شوند که تجربه های خود را به محیط یادگیری در پی پیروی از روش مدرسه هدایت می کنند. همچنین ساعت ها برای تحصیل و تمرین در مدرسه با تمام امکانات لازم و در میان دانش آموزان دیگر وجود دارد که استعدادهای خود، دانش و تشنگی برای یادگیری باعث می شود که مدرسه یک مکان هیجان انگیز و خلاقانه برای مطالعه باشد.

school

دانش آموزان ما از هر نقطه از این سیاره با یک هدف در ذهن می آیند: تا آنجا که ممکن است یاد بگیرند، بیشتر از هر لحظه ای که در اینجا هستند، برای رسیدن به رویای خود. مدرسه Microfusa دارای طیف گسترده ای از دوره ها و مدارک، هر کدام با برنامه های مختلف و مدت زمان. قبل از دانش آموزان طولانی از زمینه های بسیار متفاوت، اما با منافع مشابه ملاقات و شروع به همکاری در پروژه ها. معلمان در alt = "با مدرسه در زمینه های خود می مجرب و ارائه کلاس های ایجاد انگیزه و پویا. دانش آموزانی که هر دو کلاس نظری و عملی خواهد توضیحات و تظاهرات، مفید، آموزنده و الهام بخش را پیدا Microfusa ارائه می دهد زمان اضافی قابل توجهی را به دانش آموزان به طوری که آنها می تواند در کلاس های درس و استودیو تمرین کند. هدف ما این است که تمایل به یادگیری را تقویت کنیم. در طول سال، Microfusa میزبان جلسات اضافی مانند کنفرانس ها (استاد کلاس ها)، جلسات نمایش تظاهرات محصول، بازدید و غیره می شود.

school

در Microfusa ما از ابتکارات و پروژه ها حمایت می کنیم و همیشه از پیشنهادات و مشاغل گوش می کنیم. اگر فرصتی برای کارآموزی، مشارکت و یا کار با شرکت فراهم کنیم، ما همه چیز را در قدرتمان به انجام می رسانیم. ما نمی توانیم موفقیت را برای هر کس که از طریق درهای ما عبور می کند تضمین کنیم، اما واقعیت این است که متخصصان زیادی در صنعت کار می کنند که حرفه هایشان را در برنامه آموزشی ما آغاز کرده اند. برنامه آموزشی که در کلاس درس آموخته می شود نیز می تواند در قالب یک کتابچه آموزشی در دسترس به عنوان یک کتاب Hardback یا در Campus مجازی دیده شود.

زندگی در بارسلونا

barcelona

محیط اطراف هر ساله مدرسه ما دانشجویان سراسر جهان را می پذیرد. یکی از چیزهایی که آنها را به Microfusa بارسلونا می آورد جذابیت شهر است. بدون تخریب هرچه از شهرهای دیگر که Microfusa مراکز مجاز دارند، واقعیت این است که بارسلونا تبدیل به یکی از محبوب ترین شهرهای اروپایی شده است. این شهر دارای تنوع فرهنگی وسیع، معماری عالی است و نمایشنامه های زیادی را برای رویدادهای فرهنگی و جشنواره های سالانه برگزار می کند. مردم بارسلونا برای گرمی و تحمل خود شناخته شده اند. برای دانش آموزانی که از مناطق دیگر یا کشورهای دیگر آمده است، این یک فرصت عالی برای ترکیب مطالعات خود با کشف بارسلونا است. هنگامی که در اینجا، شما یک شهر را پیدا خواهید کرد که واقعا می تواند به عنوان قدیمی و مدرن توصیف شود. این معماری هزاره ها را از دوران رومی تا دوره های مدرن با شاهکارهای جنبش مدرن کاتالانی توسط معماران مانند آنتونی گودی لوئیس دانمان من I Montaner و Puig در میان دیگران می گذارد. (La Sagrada Familia، Parc Guell و بیمارستان سانپاو فقط چند دقیقه از مرکز ما هستند). اما آن را متوقف نمی شود! پیشنهادات فرهنگی شهر بسیار زیاد است: موزه ها، نمایشگاه ها، تئاتر، کنسرت ها و همچنین جشنواره های موسیقی مانند Sonar و Primavera Sound که هنرمندان برجسته جهان را جذب می کنند.

barcelona

اقامت یکی از نیازهای اساسی دانشجویانی که از جاهای دیگر وارد می شوند مسکن است. در بارسلونا، سه نوع اقامت در هتل وجود دارد. شایع ترین این است که یک اتاق را در یک آپارتمان مشترک پیدا کنید. چند وبسایت وجود دارد که خدمات صحیح شکار را ارائه می دهند. معمولا دانشجویان ما ابتدا یک اتاق را در نزدیکی مدرسه اجاره می کنند و در سال پیشرفت می یابند که گزینه های بهتر یا ارزان تر از طریق دانش آموزان دیگر در مدرسه یا تابلو اعلانات پیدا می کنند. گزینه دیگری این است که یک خوابگاه پیدا کنید. این معمولا خدمات اضافی به اجاره خصوصی مانند خدمات تمیز کردن و لباس های شسته شده ارائه می دهد. اجازه و ویزا اگر شما یک شهروند اسپانیایی یا از اتحادیه اروپا نیستید (آلمان، اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، هلند، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، لهستان، پرتغال، انگلستان، جمهوری چک، رومانی و سوئد) یا لیختن اشتاین، ایسلند، نروژ و سوئیس، برای گذراندن دوره ای بیش از شش ماه لازم است که مجوز اقامت دانشجویی را دریافت کنید (NIE) . برای دریافت این سند شما باید مدارک لازم را در کنسولگری اسپانیا در کشور محل اقامت خود تکمیل کنید. شما نیاز به ویزای اقامت دانشجویی دارید (نوع D)، که، هنگامی که شما به اسپانیا می رسید، به شما اجازه خواهد داد که از NIE خود از پلیس درخواست دهید. برای تکمیل این مطلب 30 روز پس از ورود به خود دارید. NIE اجازه خواهد داد که به صورت قانونی در کشور اقامت کنید و به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید که معاهده جنبش آزاد را با دولت اسپانیا امضا کرده اند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Ronda Guinardó, 6508024 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
Calle de Isabel la Católica, 6
28013 Madrid

28013 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

اسپانیا آنلاین

Address
Ronda de Guinardo 65
08024 اسپانیا آنلاین, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید