توضیحات رسمی را مطالعه کنید

school

ما که هستیم

Plató de Cinema مدرسه ای است که می توانید دیپلم سینما و دیپلم تفسیر را مطالعه کنید. علاوه بر این، ما ارائه می دهیم دوره های خاص تر از معاملات خاص سینما و کارگاه ها و تک نوشته های تفسیر.

ما با گروه های بسیار کوچکی از دانش آموزان کار می کنیم تا بتوانیم به دانش آموزان خود آموزش های شخصی تر و فردی تر بدهیم.

El Plató de Cinema ، دارای تیمی از متخصصان بخش، دوستداران حرفه و تدریس است. مدرسه ای است که مطالعات عالی در مورد هر دو رشته را به صورت جداگانه تدریس می کند، اما تمام دانش آموزانش را برای اجرای تمامی شیوه های خود در هم می آمیزد. به این ترتیب، دانشجویان فیلم و سمعی و بصری با بازیگران از سال اول تمرین می کنند و دانش آموزان تفسیر از ابتدا ارتباط خود را با دوربین، متون و پیوند با یک پروژه صوتی و تصویری آغاز می کنند.

همه ما با شور و شوق یکسان متحد هستیم: سینما.school

نصب و راه اندازی

Plató de Cinema در فضای تک تسهیلات لازم برای استقبال از دانش آموزان ما، از نظر تکنیک های تفسیر و سینمایی، استقبال می کند. با مجموع 650 متر مربع به طور خاص و به طور گسترده ای برای هر یک از رشته هایی که ما از آن استقبال می کنیم.

در میان تمام فضاهای موجود، مجموعه ای از شیوه های برای دانشجویان فیلم، با 90 متر مربع و 6 متر ارتفاع است. در این یکی، کارهای نورپردازی و ساخت مجموعه های مختلفی انجام می شود که سپس برای دانش آموزان برای استفاده از پروژه ها و کلاس های شخصی خود، از قبیل داخلی، حمام، یک زندان و غیره استفاده می شود.

از سوی دیگر، اتاق های ویرایش و ویرایش ویدئو و صدا از 7 کامپیوتر Imac و 1 MacPro دو هسته ای اینتل Xeon ساخته شده اند که از جمله آنها فیبر نوری است که اجازه می دهد تا اطلاعات با سرعت بالا را حتی با اطلاعات HD برنامه های موجود در ایستگاه های کاری عبارتند از Final Cut، Motion، Color، Soundtrack، Dvd Studio، Compressor، ProTools و غیره

این اتاق به راحتی به غرفه دوبله ما متصل است، که در آن هم دانشجویان بازیگری و هم فیلم فیلم همدیگر را می گیرند.

برای دانش آموزان تفسیری ما سه کلاس درس بزرگ داریم، یکی از آنها آکوستیک صدا، و همه آنها به صراحت مجهز: پارکت، آینه، مبلمان پروجکشن، ...

منطقه حیاط خلوت و لباس ها، مبلمان و لباس مورد نیاز برای دانش آموزان را برای داشتن مواد لازم برای تمرین و فیلم های کوتاه، و بنابراین قادر به توجه به نیاز هر پروژه است.

دانش آموزان می توانند بین کلاس های اتاق استراحت که دارای دستگاه قهوه، نوشیدنی و غذا، و همچنین مبل ها، صندلی ها و جداول هستند، ملاقات و کار کنند.

چرا بارسلونا؟escuela

بارسلونا یک شهر به وضوح جهانگردی است و گذشته و حال قدرت فرهنگی عالی، بدون شک یکی از شهرهای اروپایی است که در رشته هایی مانند عکاسی، طراحی، معماری و البته سینما اشاره دارد.

بارسلونا توسط مدیترانه پر می شود، نیروی خلاق است که شور و عقل را مخلوط می کند.

هر زمان، شرکت های چند ملیتی بیشتر این شهر را انتخاب می کنند تا بتوانند مراکز عملیاتی خود را به دلیل آب و هوای راحت و کیفیت زندگی خود، نصب کنند. در زمینه سینما استثنایی نیست، به همین دلیل است که تولیدکنندگان از سراسر جهان به بارسلونا تبدیل شده و آن را تبدیل به یکی از شهرهای اروپا می کنند که بیشترین فیلمبرداری را انجام می دهد و طی سال گذشته تعداد زیادی از محصولات را در میان فیلم های هنری، تبلیغاتی، مستندات به نمایش گذاشته است. ، فیلم کوتاه، و غیره

نه تنها کیفیت زندگی بارسلونا یکی از شهرهای پیشرو در شمار فیلمبرداری است، بلکه امکانات و مجوزهای فیلمبرداری ارائه شده توسط نهادهای مختلف و مجموعه طبیعی باشکوه است که به خودی خود این شهر است.

بدون شک یک شهر کامل برای زندگی است، اما همچنین برای تبادل تجربه خلاقانه با مردم از سراسر جهان، طیف گسترده ای از اوقات فراغت و فرهنگ خود را می سازد این شهر بی قرار و پویا ایده آل برای دانش آموزان رشته های هنری است.

برخی از تولیدات خارجی در بارسلونا شلیک شد:

 • ویکی کریستینا بارسلونا
 • خبرنگار (میکل آنجلو آنتونیونی)
 • خانه Locos (Cédric Klapisch)
 • بیوتفول (الجاندرو گونزالس منیریتو)
 • همه چیز درباره مادر من (پدرو آلمودوار)
 • عطر (تام تیکور)
 • بیلبائو (بیگاس لونا)
 • ماشین ساز (براد اندرسون)
 • Rec (Jaume Balaguero)
 • Manuale d'Amore 2
 • نقشه صدای توکیو (ایزابل کوثت)
برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Plató de Cinema

تفسیر، دیگر بازی نقش نیست، جایی که شرایط داده شده به عنوان واقعی را قبول می کنیم. متن که یک نویسنده اسکریپت نوشت، به عنوان کلمات خود. واژه هایی که ما باید با احساس عاطفی ... [+]

تفسیر ، دیگر بازی نقش نیست، جایی که شرایط داده شده به عنوان واقعی را قبول می کنیم. متن که یک نویسنده اسکریپت نوشت، به عنوان کلمات خود. واژه هایی که ما باید با احساس عاطفی ارتباط برقرار کنیم و با هدف هیجان، سرگرمی یا بازتاب دادن بیننده، باید رنگ، رنگ و احساس را داشته باشیم.

بدن ما، صدای ما و احساسات ما؛ آنها سلاح های ما هستند تا شخصیتی را ایجاد کنند که وضعیتی را که یک مدیر پیشنهاد می کند، زندگی می کند.... [-]

اسپانیا Barcelona
Plató de Cinema

در طول دیپلم سینما، El Plató de Cinema دانش آموز را در فرآیند یادگیری و کشف سینما، از نظر فنی و هنری، هدایت می کند. این همه از دست حرفه ای فعال در صنعت فیلم. ... [+]

یک تور 360 درجه بگذارید

در طول دیپلم سینما، El Plató de Cinema دانش آموز را در فرآیند یادگیری و کشف سینما، از نظر فنی و هنری، هدایت می کند. این همه از دست حرفه ای فعال در صنعت فیلم.

در این سه دوره، موضوعات مورد نظر برای همه دانش آموزان رایج هستند و به این ترتیب دانش آموزان ما با بالاترین سطوح فنی و روایی ممکن و با درجه بالایی از خودمختاری ترک می کنند تا بتوانند با انواع مختلف تولیدات مواجه شوند و بهتر بتوانند به تقاضا در بخشی از بازار است.... [-]

اسپانیا Barcelona
Location address
C/Alhambra 12-14.
L'Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Catalonia, 08902 ES
Social Media