توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

موسسه غیر انتفاعی با تاریخ و اعتبار.

RCU Escorial-Mª Cristina توسط Regent Queen María Cristina de Hasburgo y Lorena در سال 1892 تاسیس شد و از زمان تأسیس آن توسط حکومت مذهبی آگوستین اجرا شد. این یک مرکز آموزش عالی است که در دانشگاه Complutense مادرید شرکت دارد.

ما به برنامه های رسمی لیسانس حقوق و مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار، استاد حقوق و یک درجه خصوصی در Chiropractic آموزش می دهیم.

مرکز اسکیال - مارینا کریستینا سلطنتی سلطنتی در یک محیط فوق العاده و در محیط افسانه ای قرار دارد. پردیس دانشگاه بخشی از مجموعه معماری برجسته معماری سلسله سلطنتی ال اسکایران را که توسط شاه فیلیپ II در قرن شانزدهم تاسیس شده است تشکیل می دهد. این همه فضای ویژه ای برای مطالعه و روابط بین فردی فراهم می کند.

این ساختمان ها سنگ های قیمتی واقعی هستند که دارای امکانات کاملا مدرن: اقامت دانشجویی، کتابخانه، ورزشگاه، سالن های سخنرانی با امکانات پیش بینی، محاسبات و غیره

آموزش جامع افراد هدف اصلی برنامه آموزشی ارائه شده توسط مرکز دانشگاه سلطنتی اسپریال - ماریا کریستینا است که از طریق توسعه توانایی شناختی، فیزیکی، اجتماعی و فرهنگی آنهاست که آنها را محدود به دانش دانش خود می کند. ما خلاقیت و تحقیقات علمی را از طریق آموزش علمی، انتقال دانش و فرهنگ تحریک می کنیم.

مدیریت مرکز نظارت بر کیفیت و آموزش عالی را در یک گفتگوی مداوم و روان بین استادان و دانش آموزان، از آموزش رسمی بوروکراتیک استریل دور می کند.

کارکنان سخنرانی که عمدتا از دانشگاه Complutense از مادرید و دنیای کسب و کار گرفته شده است، به طور شخصی و حرفه ای در فعالیت های آموزشی و آموزشی در زمینه های خود شرکت دارند.

شما تمرکز منافع و هدف از فعالیت های آموزشی دانشگاهی ما را به عهده دارید. به همین دلیل، هر دانش آموز یک معلم / استاد دارد که در آموزش حرفه ای و تحصیلی او هدایت و همراه است.

اگر با همان حقیقت را نگه دارید، با من بمانید اگر با همین شک و تردید دارید، با من بازبینی کنید. کجا اشتباه خود را می شناسید، با من بیایید کجا می شناسید، من را با شما ببرید (سنت آگوستین).

از چارچوب این معماری بی نظیر، نمادی از جهانی بودن و برادری، از دانشجویان ما / علاوه بر داشتن حرفه ای های حرفه ای، تبدیل به مردان و زنان با ارزش های مدنی، حساس و متعهد به توسعه و احترام به کرامت انسانی می شود.

ما درهای ما را برای همه باز می کنیم بدون اینکه هیچ گونه تمایزی برای نژاد، اعتقاد و موقعیت، تسهیل فرم متقابل آموزش و اطلاعات با سایر مراکز دانشگاهی داشته باشیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Royal University Center Maria Cristina

برنامه Illusionist ارائه شده توسط مرکز دانشگاه سلطنتی Escorial-María Cristina به رسمیت شناختن ایلی گرائی گرایی به عنوان یکی از هنرهای زیبا است. ... [+]

در هر یک از تخصص های خود، جادوگر جادو را یاد بگیرید

برنامه Illusionist ارائه شده توسط مرکز دانشگاه سلطنتی Escorial-María Cristina به رسمیت شناختن ایلی گرائی گرایی به عنوان یکی از هنرهای زیبا است.

دریافت کنندگان

دارندگان دوره فوق لیسانس در انعکاس گرایی RCU Escorial-María Cristina یا با حق داشتن آن.

به عنوان یک استثنا، البته ممکن است پذیرفته شود، هرچند که بدون دسترسی به عنوان استاد بزرگ الهام بخش، به دانش آموزانی که به عنوان شنوندگان به سه دوره فوق لیسانس الاجیزیسم مراجعه کرده اند.... [-]

اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
پاره وقت
8 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی