توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اسپانیایی به عنوان زبان خارجی، علامت تجاری ما

اسپانیایی به عنوان زبان خارجی (E / LE) یکی از ویژگی های کلیدی دانشگاه آنتونیو د Nebrija است. زبان اسپانیایی در Nebrija با مشارکت هر دو Centro de Estudios Hispánicos و گروه زبان های کاربردی شامل سه حوزه: آموزش، آموزش و پژوهش است.

تعهد ما به کیفیت، ما را یکی از معتبر ترین آموزش زبان اسپانیایی و مراکز آموزشی E / LE در اسپانیا و خارج از کشور ساخته است.

این تعهد به کیفیت، موجب شد Nebrija با توافقات همکاری با موسسات خصوصی و دولتی بسیار معتبر در سطوح ملی و بین المللی ایجاد شود.

Centro de Estudios Hispánicos با CERCLES (کنفدراسیون اروپایی مراکز زبان در آموزش عالی) و ACLES (Asociación de Centros de Lenguas en la Enseñanza Superior) در ارتباط است.

هنگامی که Centro de Estudios Hispánicos برای اولین بار 30 سال پیش افتتاح شد، اسپانیایی در درجه اول تنها توسط متخصصین و علاقمندان زبان و فرهنگ اسپانیایی مورد مطالعه قرار گرفت. امروز اسپانیایی یکی از گسترده ترین زبان های جهان است.

در نتیجه، نمایه فعلی دانشجویان ما علاوه بر دانش آموزان زبان و علوم انسانی بسیار متنوع است، همچنین در دانش آموزان کلاس درس ما از سراسر جهان که در زمینه کسب و کار، روزنامه نگاری، علوم سیاسی، پزشکی و مهندسی شرکت می کنند، می توانید پیدا کنید.

این تنوع در ملیت ها و حوزه های مطالعه، افق های سنتو استودیوس اسپیسنیکوس را گسترش داده و زندگی روزمره در دانشگاه ما را غنی کرده است.

با تشکر از این موارد بسیاری از تماس ها، ما توانسته ایم یکی از مهم ترین اهداف برنامه هایمان را توسعه دهیم: برای کمک به دانش آموزان به شکوفایی بین فرهنگی. این یکی از مهارت ها و ویژگی های مورد نیاز در جامعه جهانی ما است.

چرا در Nebrija تحصیل میکنید؟

خیلی بیشتر از تحصیل در خارج از کشور.

در Nebrija ما متقاعد شده ایم که تحصیل در خارج از کشور در اسپانیا بسیار بیشتر از سفر یا دوره ی زبان است. زمان خود را در Nebrija می توانید و به یک بخش اساسی از توسعه خود را به عنوان یک حرفه ای آینده تبدیل شود. برنامه های ما اطمینان حاصل می کنند که آموزش تدریجی و تجربه عملی با دست به دست می آید تا دانش آموزان ما بتوانند درک کامل از مطالب درس و جهان به طور کلی بدست آورند.

بیایید توضیح دهیم که چگونه:

 1. این مکان اصلی در مرکز مادرید اجازه می دهد تا ما فعالیت های آموزشی خود را فراتر از کلاس درس گسترش دهیم.
 2. دانش آموزان بین المللی از بیش از 30 کشور دانشگاه پردیس مادرید-پرینسسا با دانشجویان اسپانیایی اشتراک دارند. این محیطی را ایجاد می کند که دانش آموزان به راحتی می توانند ارتباط برقرار کنند و روابط جدید ایجاد کنند.
 3. ساختار و سازمان برنامه های آموزشی ما نوآورانه و قابل انعطاف است. این برنامه ها برای انطباق با نیازهای هر دانش آموز طراحی شده اند، چه در کلاس های اسپانیایی فقط علاقه مند هستید و یا در مورد برنامه های خود که به زبان انگلیسی نیز در آن قرار داشته باشید.
 4. Nebrija به دانشجویان توجه فردی می دهد - اولویت ما است.
 5. ما یک تیم از استادان با تجربه و با تجربه داریم. یادگیری شما اولویت آنهاست. آنها از یک روش دستی برای آموزش استفاده می کنند و تجربه را به هر دانش آموز در طول فرایند یادگیری هدایت می کنند.
 6. متد تعاملی ما یک تجربه موثر، سرگرم کننده و یادگیر را تضمین می کند. این روش ما را بخشی از پیشگام بین المللی در جهان اسپانیایی را به عنوان زبان خارجی تبدیل می کند.
 7. تنها قدرت حقیقی به اندازه کافی برای موفقیت در یک فرهنگ جدید نیست بلکه یک راه سریع و موثر است. ما آموزش های بین فرهنگی را از طریق سمینارها، کارگاه های آموزشی و جلسات فردی ارائه می دهیم تا روند تطبیق را تسهیل کنیم و به شما کمک کنیم تا از تجربه خود در خارج از کشور لذت ببرید. این آموزش ها به پیشرفت مهارت های بین فرهنگی شما کمک می کند و همچنین ویژگی بسیار مورد نیاز در دنیای امروز است.
 8. ارائه های متنوع گردشگری و تجارب فرهنگی، چشم های خود را به فرهنگ دیگری باز می کند، به شما امکان می دهد تا خودتان را در زندگی نابریا ادغام کنید و فرصت های زیادی برای ایجاد دوستی به ارمغان بیاورید.
 9. مادرید، یکی از حیاتی ترین شهرهای اروپا، شهر دیگری است که با ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی پر شده است.
 10. کارکنان ما در بخش خدمات دانشجویان، اقامت خود را به صورت مسطح امکان پذیر می سازند. آنها دسترسی شما به اینترنت، اطلاعات کتابخانه، مسکن و غیره را فراهم می کنند
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

این دوره ها برای دانش آموزانی که مایل به صرف یک ترم یا بیشتر در یک برنامه معتبر هستند، در حالی که در زندگی روزمره یک دانشگاه اسپانیایی - از لحاظ تحصیلی و اجتماعی شرکت می ... [+]

تجربه در اسپانیا و اسپانیایی در Nebrija در حالی که کسب اعتبار دانشگاه

این دوره ها برای دانش آموزانی که مایل به صرف یک ترم یا بیشتر در یک برنامه معتبر هستند، در حالی که در زندگی روزمره یک دانشگاه اسپانیایی - از لحاظ تحصیلی و اجتماعی شرکت می کنند، طراحی شده اند.

این برنامه بیش از 40 درس تخصصی مختلف مربوط به زبان اسپانیایی، دستور زبان، ادبیات، تاریخ، هنر، علوم سیاسی و سایر رشته های مشابه را ارائه می دهد.... [-]

اسپانیا Madrid
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 24 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی