توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای هلیکوپتر از حمل و نقل مسافر و بارگذاری عملیات بارگیری به فیلمبرداری هوایی و عکاسی. هلیکوپتر پرواز پرواز ما آکادمی اختصاص داده شده است به ارائه خلبان بالقوهای با کیفیت بالا و هواپیماهای بدون سرنشین از طریق مراکز آموزشی ما در مادرید - Cuatro Vientos و مالاگا - کاستا دل سول.

در آکادمی پرواز هلیکوپتر جهانی هوانوردی جهانی ، ما درک می کنیم که تمام خلبانان آینده ما افراد با زمینه های مختلف است و بنابراین کلاس های آموزشی و تئوری پرواز با سرعت مناسب برای هر دانش آموز سازگار است. هزینه های اضافی در دسترس است و مربیان و کارکنان ما هر زمان که بخواهند سوالات و سوالات را در اختیار شما قرار دهند خوشحال خواهند شد.

هلیکوپتر با کیفیت بالا با آموزش های جامع نظری و ایمنی بی نظیر در پرواز، اصولی است که آکادمی پرواز هلیکوپتر جهانی ATO را تعریف می کند .

آیا شما به دنبال خدمات هلی کوپتر هستید اما به جای آن پرواز مدرسه را پیدا کردید؟

با هلیکوپترهای جهانی هوانوردی ما شما را از انتقال و تورهای هوایی به فیلمبرداری هوایی و عکاسی پوشش داده ایم.

مدرسه

هوانوردی هلیکوپتر جهانی آکادمی ATO توسط اداره ایمنی هواپیمایی اسپانیا (AESA) با ثبت نام E-ATO-272 تأیید شده است. ما تنها مرکز آموزش خلبان هلی کوپتر در سرزمین اسپانیا ارائه دوره های آموزشی به زبان انگلیسی است. با استفاده از ناوگان هلیکوپتر خود برای اهداف آموزشی برنامه ریزی جلسات آموزشی عملی شما آسان است و می تواند به دانش آموز و زمان در دسترس سازگار باشد. دستورالعمل تئوری بر اساس یک برنامه برنامه ریزی شده با گزینه ای برای یادگیری از راه دور برای یک قسمت از دوره ارائه شده است.

در آکادمی پرواز هلیکوپتر هوایی هوانوردی جهانی ، خلبانان دانش آموزان ما به طور عمده مشتریان ما هستند و همیشه اولویت هستند. ما در تلاش برای تطبیق برنامه های مطالعه و آموزش پرواز برای ارائه نتایج با ارزش ترین در صنعت است.

هلیکوپتر جهانی هوانوردی با هدف ارائه کامل ترین آموزش ها برای هلیکوپتر، چه شما برای لذت بردن از پرواز و یا به عنوان یک دروازه به مسیر حرفه ای نخبگان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

World Aviation Helicopters Flight Academy

این دوره اپراتور هواپیماهای بدون سرنشین برای کسانی است که تجربه پرواز بالایی ندارند برای کسب مهارت و دانش لازم برای گواهی اپراتور پیشرفته هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده ... [+]

عمومی

این دوره اپراتور هواپیماهای بدون سرنشین برای کسانی است که تجربه پرواز بالایی ندارند برای کسب مهارت و دانش لازم برای گواهی اپراتور پیشرفته هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده است.

این یک گواهی رسمی EASA است که اجازه می دهد تا صاحب آن به عنوان اپراتور RPAS (سیستم های هواپیمائی از راه دور) تا وزن 25 کیلوگرمی برای اهداف تجاری، حرفه ای، ورزشی و یا اوقات فراغت در قلمرو ملی اسپانیا یا در اتحادیه اروپا عمل کند. این دوره دانش آموز را قادر می سازد تا دانش و مهارت های پیشرفته ای را برای مدیریت هواپیماهای بدون سرنشین پیچیده و همچنین کسانی که بتوانند از خط دید بصری پرواز کنند، بدست آورند. این دوره همه چیز را برای آماده سازی دانش آموز برای حرفه ای حرفه ای در زمینه رو به رشد از هواپیماهای بدون سرنشین و خدمات RPA است.... [-]

اسپانیا Málaga Madrid
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
70 ساعت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
World Aviation Helicopters Flight Academy

این دوره برای دانش آموز طراحی شده است تا مهارت ها و تجربه های لازم برای کار به عنوان یک خلبان تجاری هلیکوپتر که یک موتور هلیکوپتر تک موتوره تحت VFR کار می کند طراحی شود. ... [+]

این دوره برای دانش آموز طراحی شده است تا مهارت ها و تجربه های لازم برای کار به عنوان یک خلبان تجاری هلیکوپتر که یک موتور هلیکوپتر تک موتور را تحت شرایط VFR کار می کند طراحی شود.

پس از اتمام دوره، یک مجوز هلیکوپتر بازرگانی EASA CPL (H) را دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می دهد که یک هلیکوپتر را به عنوان یک حرفه ای پرداخت کنید. این اجازه می دهد که دارنده به عنوان یک خلبان در انجام وظایف مانند حمل و نقل مسافر، پرواز خدمات امنیتی از جمله گارد ساحلی، جستجو و نجات، نظارت، آتش نشانی، عملیات زنجیره ای، و همچنین فیلمبرداری هوایی و عکاسی به نام، اما چند.... [-]

اسپانیا Málaga Madrid
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
281 - 497 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
World Aviation Helicopters Flight Academy

هدف مجوز خلبان خصوصی ما PPL (H) دوره آموزش دانش آموز برای ایمن و کارآمد تحت ایمنی هواپیما ویژوال یا برای اهداف تفریحی و یا به عنوان بخشی از آموزش خلبان تجاری است. این دور ... [+]

هدف مجوز خلبان خصوصی ما PPL (H) البته آموزش دانش آموز برای ایمن و موثر تحت قوانین بصری پرواز یا برای اهداف تفریحی و یا به عنوان بخشی از آموزش خلبان تجاری است. این دوره شامل مواردی است که یک خلبان جدید نیاز به تبدیل شدن به یک خلبان هلیکوپتر خصوصی دارد.

برنامه PPL (H) شامل 112 ساعت آموزش تئوری و پرواز پرواز زیر است:

45 ساعت پرواز آموزشی در R22 یا CABRI G2

مدرسه زمین: در مدرسه پرواز یا مطالعه مستقل. دستورالعمل های آنلاین در دسترس هستند.... [-]

اسپانیا Málaga Madrid
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,اسپانیایی
پاره وقت
157 ساعت
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی