توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

Convertas یک شرکت مشاوره قابل اعتماد است، که به سازمان ها کمک می کند تا فعالیت های خود را برای تطبیق با اهداف خود در تصویب بهترین شیوه ها گسترش دهند.

در Convertas ما به کسب و کارها برای بهبود کارایی و رشد خود، پیدا کردن راه های جدید و بهتر برای انجام کارها کمک می کنیم. ما مجموعه ای از خدمات تخصصی را در تمام زمینه های کسب و کار ارائه می دهیم، در حال کار با مشتریان ما کمک می کنیم تا آنها سازمان های خود را توسعه دهند.

تخصص Convertas براساس سالها تجربه کار با مشتریان صنایع متنوع، در خاورمیانه، آفریقا، اروپا و آسیا است.

هدف اصلی ما این است که با شناسایی و حل مشکلات، پیدا کردن راه های جدید و بهتر از انجام کارها، به کسب و کار شما کمک کنیم تا عملکرد آن را بهبود بخشیم و رشد کنیم. یک شرکت بزرگ، یک SME یا یک سازمان غیر انتفاعی، ما به توسعه فعالیت هایمان کمک می کنیم و هزینه های آنها را کاهش می دهیم.

در Convertas دامنه وسیعی از خدمات باعث می شود که پیشنهاد ما با چالش ها و فرصت هایی برای توسعه جذاب باشد. پیشنهاد ما به تمام زمینه های کسب و کار گسترش می یابد و با مشتریان ما همکاری می کند و به آنها کمک می کند تا سازمان ها را توسعه دهند.

آنچه ما انجام می دهیم

طیف وسیعی از خدمات مشاوره ای بر مدیریت استراتژیک و حل مشکالت در بازاریابی، منابع انسانی، کیفیت، امور مالی، تدارکات و زنجیره تامین تمرکز دارد. مشاوران ما آماده کمک به مشتریان برای برنامه ریزی و اجرای پروژه ها، مشاوره و طوفان مغزی با آنها برای تولید نتایج عملی و افزایش تفکر استراتژیک هستند.

در Convertas ، ما آموزش می دهیم در تمام زمینه های کسب و کار از جمله مدیریت، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، مالی، تدارکات، و لجستیک، هدف قرار دادن سازمان ها، مدیران و کارمندان.

ماموریت ما

Convertas یک شرکت مشاوره قابل اعتماد است، که به سازمانها کمک می کند تا فعالیت های خود را در جهت هماهنگی با اهداف خود، با اتخاذ بهترین شیوه ها، گسترش دهند.

ما برای کمک به کسب و کار برای بهبود عملکرد و رشد خود، با برنامه ریزی، حل مشکلات و پیدا کردن راه های جدید و بهتر برای انجام کارها کمک می کنیم. ما مجموعه ای از خدمات تخصصی را در تمام زمینه های کسب و کار ارائه می دهیم، در حال کار با مشتریان ما کمک می کنیم تا آنها سازمان های خود را توسعه دهند.

دیدگاه ما

دیدگاه Convertas به عنوان مشاور قابل اعتماد در تمام زمینه های کسب و کار در سرتاسر جهان، یک شرکت مشاوره پیشرو است که در سطح بالایی از صلاحیت های خود در زمینه های مختلف کسب و کار اعتماد دارد.

ارزش های ما

  • تعالی: ما متعهد به ارائه خدمات عالی به مشتریانمان هستیم که بیش از انتظاراتشان است
  • یکپارچگی: آنچه که ما وعده داده ایم آنچه تحویل داده خواهد شد. داشتن اصول اخلاقی قوی، شیوه زندگی ماست. ما خدمات نتایج گرا ارائه می دهیم.
  • خلاقیت: فرصت های جدیدی را برای مشتریانمان بوسیله خدمات ما، حل مسئله و برنامه ریزی استراتژیک ایجاد می کنیم.
  • رهبری: رهبری ما مبتنی بر چشم انداز ما است که الهام بخش و انگیزه دیگران است.

آموزش و توسعه

ما آموزش در همه زمینه های کسب و کار از جمله مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی سازماندهی می کنیم

روش آموزش ما

همانطور که مردم بسیاری از آنچه را که خواند یا شنیدند به یاد نمی آورند، روش ما بیشتر به استفاده از تاثیرات صوتی و تصویری که بیشتر از سبک سخنرانی مؤثر است بیشتر متکی است. روش های ارائه شده، فیلم ها و شبیه سازی ها برای افرادی که به یاد داشته اند، بسیار موثر هستند.

علاوه بر این، انجام و آموزش بهترین وسیله برای یادگیری و یادآوری است. این بدین معنی است که دانشجویان را در فرایند تدریس با تعامل، از طریق تکمیل برگه ها و تحریک برای توضیح و ارائه آنچه که به دست می آید، می گیرد.

جلسات آموزشی برگزار می شود به عنوان دوره های عمومی برای 3 تا 5 روز متوالی در محل های هتل در یک کنفرانس یا در محل مشتری به عنوان دوره های در خانه.

ما همچنین برنامه های آموزش فردی (ITP) را برای افراد درخواست می کنیم که دوره ها را به محدوده کار یا نیازهای آنها متصل کنیم. این یکی از بهترین آموزشهای سبک آموزش مربیگری است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Convertas

این دوره تکنیک های ضروری و عمیق عملی را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد تا در محیط کار خود پیشرفت کنید. ... [+]

این دوره تکنیک های ضروری و عمیق عملی را فراهم می کند که به شما در ترفیع در محل کار شما کمک می کند. در این دوره، شما بهترین شیوه های چند رشته ای را خواهید آموخت، مانند اینکه چگونه یک نویسندۀ کسب و کار بهتر و یک ارتباط سازنده است.

این دوره همچنین بر اهمیت ارائه خدمات استثنایی داخلی و خارجی مشتری و تأثیر این کار تمرکز دارد.

علاوه بر این، شما به طور کامل فرصتی برای بحث در مورد اثرات استرس در محل کار و راه هایی برای تبدیل استرس به یک مزیت دارید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه تسلط بر استفاده موثر از زمان، به ناچار شما را افزایش می دهد و میزان استرس را کاهش می دهد. یکی دیگر از موضوعات مورد علاقه شما، سازماندهی و اجرای یک جلسه موثر و حرفه ای است. در نهایت، شما به طور کامل یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید قابلیت های تلفن خود را بهبود بخشید.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
4 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) استانداردهای حسابداری به طور گسترده در سطح جهان است. در حال حاضر بیش از 120 کشور مورد نیاز و یا اجازه استفاده از IFRS را دارن ... [+]

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) استانداردهای حسابداری به طور گسترده در سطح جهان است. در حال حاضر بیش از 120 کشور مورد نیاز و یا اجازه استفاده از IFRS را دارند. بیش از 7،000 شرکت دولتی در اتحادیه اروپا با IFRS از سال 2005 میلادی پیروی کرده اند. اکثر کشورهای دیگر نیز پذیرش IFRS یا تصمیم دارند استانداردهای ملی خود را با استانداردهای IFRS همسان سازند.

این دوره پنج روزه یک مروری دقیق و دقیق از تمام الزامات مهم فنی IFRS را فراهم می کند و شامل گزارش های مالی، مطالعات موردی، نمونه، پوشش مهمترین IFRS ها و مشارکت تعاملی نمایندگان است. علاوه بر مرور مجدد IFRS های کنونی، نمایندگان دوره نیز به روز رسانی در مورد استانداردهای عمده جدید در مورد درآمد، اجاره نامه، و ابزارهای مالی و تاثیر احتمالی تصویب آنها را دریافت می کنند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره به عنوان یک کارگاه طراحی شده است که در آن شرکت کنندگان در ابتدا یک تجزیه و تحلیل SWOT برای عملکرد HR را در سازمان خود انجام می دهند و سپس مهارت های مختلف و مهارت ... [+]

این دوره به عنوان یک کارگاه طراحی شده است که در آن شرکت کنندگان در ابتدا یک تجزیه و تحلیل SWOT برای عملکرد HR را در سازمان خود انجام می دهند و سپس مهارت های مختلف و مهارت های لازم را که آنها را قادر به ساخت و توسعه رهبری HR و انسانی خود می کند، شناسایی می کند. تبدیل خود به ارزش اضافه کردن مدیران.

این دوره همچنین از ترکیبی از تکنیک های تعاملی مانند سخنرانی ها، مطالعات موردی و بحث های گروهی استفاده می کند که هدف آن شناختن و ارائه نمونه هایی از بهترین شیوه های بین المللی است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

برنامه ریزی هر دو مرحله مهم ترین و چالش برانگیز هر عملیات خرید است. این دستورالعمل را جهت تضمین امنیت عرضه سازمان فراهم می کند. ... [+]

برنامه ریزی هر دو مرحله مهم ترین و چالش برانگیز هر عملیات خرید است. این دستورالعمل را جهت تضمین امنیت عرضه سازمان فراهم می کند.

هنگامی که به پیشنهاد مدیریت می آید، یک برنامه خرید صحیح کمک خواهد کرد که اهداف غالبا متضاد تولید پس انداز و رضایت مشتریان داخلی را متعادل سازد. در این دوره، ما توضیحی کامل درباره چگونگی رویکرد به برنامه ریزی اهداف و ابتکارات تدارکات ارائه می کنیم.

ما به تکنیک های پیش بینی کیفی و مختلفی از قبیل برنامه ریزی موجودی می پردازیم و نشان می دهیم که چگونه می توان استراتژی های یکپارچه سازنده فروشندگان را برای کمک به عملیات و پروژه ها حفظ کرد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره شما را قادر خواهد ساخت تا خود و بخش منابع انسانی خود را به یک شریک تجاری تبدیل کنید که بتواند نتایج و ارزش افزوده خود را به سازمان ارائه دهد. این دوره بر اساس آخ ... [+]

این دوره شما را قادر خواهد ساخت تا خود و بخش منابع انسانی خود را به یک شریک تجاری تبدیل کنید که بتواند نتایج و ارزش افزوده خود را به سازمان ارائه دهد.

این دوره بر اساس آخرین تحقیقات و بهترین شیوه های مرتبط با مدیریت منابع انسانی است. این تجربه ها و نمونه های جدید را برای شرکت کنندگان به ارمغان می آورد، و همچنین بینش و درک آنچه که شریک تجاری موفقیت آمیز HR است.

این دوره از ترکیب یکپارچه از روش های آموزشی شامل سخنرانی ها، مطالعات موردی، فعالیت های گروهی و به اشتراک گذاری تجربه استفاده می کند. شرکت کنندگان از طریق استراتژی های HR مختلف، طراحی شاخص های عملکرد کلیدی و شناسایی صلاحیت های لازم برای موفقیت HR به عنوان یک شریک تجاری را انجام خواهند داد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

توسعه سازمانی نقش HR را برای تبدیل شدن به شریک راهبردی در کسب و کار افزایش می دهد. این دوره به شما در مورد توسعه سازمانی از تعریف به برنامه ها کمک خواهد کرد. ... [+]

توسعه سازمانی نقش HR را برای تبدیل شدن به شریک راهبردی در کسب و کار افزایش می دهد. این دوره به شما در مورد توسعه سازمانی از تعریف به برنامه ها کمک خواهد کرد.

این بر نقش توسعه منابع انسانی در سازمان تاکید می کند تا به مردم و سازمان ها کمک کند تا تغییرات را به طور موثر مدیریت کنند.

این دوره از ترکیب تئوری و کاربرد عملی مفاهیم درس استفاده می کند. شرکت کنندگان در تمرینات شبیه سازی همراه با بحث در مورد شرایط زندگی واقعی شرکت خواهند کرد تا بتوانند دانش و مهارت های قوی کسب کنند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این کارگاه برای مدیران طراحی شده است که کمبود دانش در حسابداری و مالی دارند. صاحبان و مدیران کسب و کار اغلب باید اظهارنامه های مالی را تصویب و تصویب کنند و داده ها را تفس ... [+]

این کارگاه برای مدیران طراحی شده است که کمبود دانش در حسابداری و مالی دارند. صاحبان و مدیران کسب و کار اغلب باید اظهارنامه های مالی را تصویب و تصویب کنند و داده ها را تفسیر کنند.

آنها چگونگی استفاده از اطلاعات از صورتهای مالی برای کارهای برنامه ریزی و مدیریت و نحوه ارزیابی عملکرد کسب و کار را از طریق صورتهای مالی (مانند متغیرهای نامنظم برای آخرین دوره، ...)

اهدافشناسایی توابع اطلاعات حسابداری در فرآیند تصمیم گیریتوضیح عناصر صورتهای مالیتجزیه و تحلیل اساسی عملکرد مالی را انجام دهیداز اطلاعات حسابداری برای تصمیم گیری استفاده کنیدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

تهیه و اجرای مقررات و روش های لازم برای کنترل انواع دارایی های تجاری دشوار است. دارایی های کنترل بر اساس اعتماد به کسانی که آنها را اداره می کنند، بیشتر متکی است. (گرچه ا ... [+]

تهیه و اجرای مقررات و روش های لازم برای کنترل انواع دارایی های تجاری دشوار است.

دارایی های کنترل بر اساس اعتماد به کسانی که آنها را اداره می کنند، بیشتر متکی است. (اگر چه این یک عامل مهم است، اما منحصر به سیستم کنترل نیست.) در هنگام تنظیم روش های کنترل دارایی، به بررسی و تعریف خطرات پرداخت می شود.

اهدافانواع مختلف دارایی های تجاری را شناسایی کنیدساختار و عناصر سیستم کنترل داخلی را توصیف کنیدفعالیت های کنترل دارایی را توسعه دهیدتوضیح دهید که چگونه می توانید فعالیت های کنترل دارایی را به طور موثر انجام دهیدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
4 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

خلاقیت، حل مسائل و تصمیم گیری نه تنها به شما کمک می کند تا راه حل های بهتر را ایجاد کنید، بلکه یک تجربه مثبت را ایجاد می کند که باعث می شود تا ایده های جدید را سریع تر کن ... [+]

"تخیل مهمتر از دانش است. زیرا در حالی که دانش همه آنچه که در حال حاضر می دانیم و درک می کنیم، تعریف می کند، تخیل به همه چیزهایی که هنوز می توانیم کشف و ایجاد کنیم اشاره می کنیم. "آلبرت انیشتین

این یک فرآیند است که به شما کمک می کند تا مشکلات و فرصت هایی را که با آن روبرو هستید، دوباره تعریف کنید، پاسخ جدید و راه حل های نوآورانه را بیابید، و سپس اقدام کنید. ابزار و تکنیک های مورد استفاده باعث می شود که فرایند سرگرم کننده، جذاب و همکاری باشد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

در سطح ارشد، نیاز به تمرینات ارتباطی وجود دارد که بسیار قابل توجه هستند. این شامل ارتباطات کتبی و کلامی و همچنین زبان بدن، واکنش، انتخاب کلمات، استدلال و هر چیز دیگری است ... [+]

در سطح ارشد، نیاز به تمرینات ارتباطی وجود دارد که بسیار قابل توجه هستند. این شامل ارتباطات کتبی و کلامی و همچنین زبان بدن، واکنش، انتخاب کلمات، استدلال و هر چیز دیگری است.

در حالی که مهارت های رسانه ای و روابط عمومی برای هر سازمانی ضروری است، مديران نیز باید خود را برای پیشرفت در مهارت های مربوطه آماده سازند.

اهدافیک استراتژی PR یکپارچه ایجاد کنیدمهارت های مصاحبه خود را بالا ببریداستفاده موثر از گزینه های PR آنلاینمدیریت رسانه های الکترونیکینیروی رسانه ای سازمان خود را حداکثر کنیدمقررات لابی کمپین را درک کنیدمنافع و معایب ایمیل مستقیم را مدیریت کنیدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره جدیدترین شیوه های پیش بینی، برنامه ریزی، تهیه، حمل و نقل، انبارداری و تدارکات را پوشش می دهد. این چارچوب سیستم مدیریت زنجیره تامین (SCOR) برای بهبود عملکرد مداوم ... [+]

این دوره جدیدترین شیوه های پیش بینی، برنامه ریزی، تهیه، حمل و نقل، انبارداری و تدارکات را پوشش می دهد.

این چارچوب سیستم مدیریت زنجیره تامین (SCOR) برای بهبود عملکرد مداوم در سراسر زنجیره تامین را پوشش می دهد.

تامین کنندگان سهامداران کلیدی برای تعیین کیفیت و نتیجه هستند. مدیریت مناسب زنجیره تامین می تواند اطمینان حاصل کند که شما با تامین کنندگان حمایتی کار می کنید. پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین، خروجی مناسب را تولید می کند، و نیازمند تعهد بزرگ تیم مدیریت خود است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

خدمات مشتری خوب می تواند به عنوان تمایز بزرگ بین شرکت ها در نظر گرفته شود. در حالیکه محصولات رقابتی اغلب مشابه هستند و به هر حال میتوانند به راحتی تکرار شوند، خدمات مشتری ... [+]

خدمات مشتری خوب می تواند به عنوان تمایز بزرگ بین شرکت ها در نظر گرفته شود. در حالی که محصولات رقابتی اغلب مشابه هستند و به هر حال می توانند به راحتی تکرار شوند، خدمات مشتریان خوب یک سیستم جامع است که نیازمند یک تلاش سازماندهی پایدار است که به وسیله بالا و نفوذ در تمامی جنبه های فرهنگ سازمان تأثیر می گذارد. سازماندهی مشتری محور به یک رقیب قدرتمند تبدیل می شود که مدل آن به راحتی قابل کپی نیست.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

رفتار مردم تحت تاثیر شرایط است، اما بیشتر درک خود از جهان اطراف آنها. این باعث می شود برخی افراد برای دیگران دشوار باشد. ... [+]

رفتار مردم تحت تاثیر شرایط است، اما بیشتر درک خود از جهان اطراف آنها. این باعث می شود برخی افراد برای دیگران دشوار باشد.

اکثر ما برای مقابله با افراد دشوار در برخی مواقع و یا دیگر. استرس از دست دادن افراد دشوار می تواند کمبود بهره وری و عدم تمایل به کار را ایجاد کند.

اهدافدرک تفاوت در افراددرک الگوهای رفتاری و شخصیت انساندرک اینکه چرا افراد برای مقابله با آن دشوار می شونداجتناب از دستکاری افراد دشوارایجاد اعتماد به نفس در برخورد با تعدادی از انواع مختلف مردماعمال تکنیک های حل اختلافبا استفاده از کلمات که عمیق تر و انتقاد به طور موثر استفاده کنیداعمال رفتار تکراری و نتایج فوری را ببینیدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

دوره MSP دانش از اصول MSP®، موضوعات حاکمه و جریانهای تحول پذیر تعریف شده در چارچوب MSP®، معروف استاندارد مدیریت پروژه می دهد. نقش ها و مسئولیت های مدیریت برنامه توضیح داد ... [+]

دوره مدیریت برنامه های موفق، اطلاعاتی در مورد اصول MSP®، موضوعات حاکمه و جریان های تحول پذیر تعریف شده در چارچوب MSP®، یک معروف مدیریت پروژه می دهد.

نقش ها و مسئولیت های مدیریت برنامه توضیح داده شده در این دوره توانایی شما را در تعامل با نیازهای کسب و کار مشتریان خود افزایش می دهد. با استفاده از این آموزش، شما می توانید مهارت های مدیریت برنامه های بهتر، سازگاری و انعطاف پذیری را در هنگام کار در یک محیط نرم افزاری که همیشه تغییر می کند، نشان دهید.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره عملی در تدارکات شما را برای حرفه ای هیجان انگیز در تدارکات آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم ... [+]

این دوره عملی در تدارکات شما را برای حرفه ای هیجان انگیز در تدارکات آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم انداز خود را از پیشرفت حرفه ای بهبود بخشید. این مدرک فرصت منحصر به فرد، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای یادگیرندگان را ارائه می دهد

اهدافیک تیم تدارکاتی برنده، بخش یا پروژه را رهبری کنیددرک عملیات و آخرین تکنیک های مدیریت تدارکاتتوانایی دیگران برای ارائه نتایج در مدیریت تدارکاتاطمینان از ضبط، نگهداری، ذخیره سازی و تأمین کالاها به عنوان آخرین نیازهای کسب و کاراطمینان از ملاقات اشیاء ذخیره سازی و اصول عرضه کالا است.مدیریت تدارکات بین المللی مقیاس بزرگتر.چه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره، تجهیز و توسعه حرفه ای های تدارکاتی و زنجیره تامین را قادر می سازد که به طور مستمر و موثر با مبنای عرضه خود، ریسک کردن و به حداکثر رساندن تمام فرصت ها برای به دس ... [+]

توانایی مدیریت ریسک ها در یک زنجیره تامین به طور موثر، در مجموعه مهارت های حرفه ای هر زنجیره تامین فعلی مطلوب است.

این دوره، تجهیز و توسعه حرفه ای های تدارکاتی و زنجیره تامین را قادر می سازد که به طور مستمر و موثر با مبنای عرضه خود، ریسک کردن و به حداکثر رساندن تمام فرصت ها برای به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار خود، کار کنند.

این دوره بسیار تعاملی است و شامل بحث های گروهی، تمرینات تیم، مطالعات موردی، ارائه های فردی و گروهی، فیلم ها و آزمون های خلاصه می شود. همه شرکت کنندگان فرصت های مختلفی برای اعمال دانش پیشرفته ای کسب می کنند و مهارت های خود را در مدیریت ریسک زنجیره تامین نشان می دهند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره تمرکز بر بهبود مهارت مدیریت ریسک پروژه مدیران از برنامه ریزی اولیه تا بستن پروژه است. شرکت کنندگان تمام اصول درس را به یک مطالعه موردی مرتبط با کار که مستقیما از ... [+]

مطالعات نشان می دهد که 90٪ از مشکلات پروژه را می توان از طریق استفاده از تکنیک های مدیریت ریسک پروژه پیش بینی کرد. پیشگیری از شناسایی و کنترل ریسک به میزان قابل توجهی دامنه، برنامه و بودجه پروژه را افزایش می دهد و همچنین کاهش زمان تولید تیم را کاهش می دهد.

این دوره تمرکز بر بهبود مهارت مدیریت ریسک پروژه مدیران از برنامه ریزی اولیه تا بستن پروژه است. شرکت کنندگان تمام اصول درس را به یک مطالعه موردی مرتبط با کار که مستقیما از محیط کار آنها گرفته شده است اعمال خواهد کرد. در پایان دوره، دانشجویان قادر به شناسایی، تجزیه و تحلیل، پاسخ دادن به آنها و کنترل خطرات پروژه خواهند بود.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره برای رفع نیازهای مبتنی بر تحقیق از مدیران لجستیک، مدیران و مدیران اجرایی برای مهارت های مدیریت زنجیره تامین طراحی شده است. این کارگاه آموزشی جامع پنج روزه، بهره ... [+]

این دوره برای رفع نیازهای مبتنی بر تحقیق از مدیران لجستیک، مدیران و مدیران اجرایی برای مهارت های مدیریت زنجیره تامین طراحی شده است.

این کارگاه آموزشی جامع پنج روزه، بهره گیری موثر و کارآمد از مهارت های تدارکاتی را تضمین می کند. تامین کنندگان سهامداران کلیدی برای تعیین کیفیت و نتیجه هستند.

مدیریت استراتژیک زنجیره تامین می تواند شما را با تامین کنندگان حمایتی کار کند. پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین، خروجی مناسب را تولید می کند و نیازمند تعهد بزرگ تیم مدیریت خود است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

اصول لاغر توضیح داده خواهد شد و برای کمک به شرکت کنندگان در درک نحوه بهبود فرآیندها از طریق نقشه برداری در سازمان های خدماتی و تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. این دوره ... [+]

ارزیابی فرایندهای مختلف ارائه و مورد بحث قرار خواهد گرفت. اصول لاغر توضیح داده خواهد شد و برای کمک به شرکت کنندگان در درک نحوه بهبود فرآیندها از طریق نقشه برداری در سازمان های خدماتی و تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. این دوره شرکت کنندگان در برنامه های مختلف ساده و پیچیده نقشه برداری را در بر می گیرد.

این دوره به شرکت کنندگان از طریق استفاده از مطالعات موردی و سناریوها به چالش می کشد. سخنرانی ها، بحث های گروهی و سخنرانی ها برای دستیابی به اهداف یادگیری مورد استفاده قرار می گیرد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت و رهبری آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم اندا ... [+]

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت و رهبری آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم انداز خود را از پیشرفت حرفه ای بهبود بخشید. این واجد شرایط یک فرصت منحصر به فرد، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای یادگیرندگان فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به خواسته های بازار رقابتی برسند.

اهدافاستخدام - بررسی وضعیت، تبلیغات؛ مهارت مصاحبه؛ تکنیک های انتخابحفظ - القا، جهت گیری، توسعه، پاداشمدیریت عملکرد - تنظیم انتظارات، حسابدهی کلیدیآموزش و مربیگری برای عملکرد و ارائه بازخورد موثرخلاصه ای از الزامات قانونی که مدیریت منابع انسانی می باشدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

وام های کوچک شامل تخصیص وام های کوچک به کارآفرینان یا صنعتگران می شود که نمی توانند به وام های بانکی رایج دسترسی داشته باشند. مهاجرت به ویژه در کشورهای در حال توسعه رشد م ... [+]

وام های کوچک شامل تخصیص وام های کوچک به کارآفرینان یا صنعتگران می شود که نمی توانند به وام های بانکی رایج دسترسی داشته باشند. مهاجرت به ویژه در کشورهای در حال توسعه رشد می کند، جایی که امکان انجام پروژه های کوچک، ترویج فعالیت و ایجاد ثروت را افزایش می دهد.

قرضه های کوچک نیز در کشورهای توسعه یافته تمرین می شود.

این دوره فراهم کردن پلت فرم بسیار مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تجربیات در میان سیاست گذاران، بانکداران و سازمان های توسعه سازمانی برای ترویج اعتبارات مبتنی بر نیاز برای توسعه کارآفرینان است. این پلت فرم بسیار مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تجارب را فراهم می کند و در نتیجه، طرح های اعتباری مبتنی بر نیاز برای توان اقتصادی جوانان را تکامل می دهد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

سازمان های موفق همیشه فرصت های بیشتری خواهند داشت. این زمانی است که مدیریت گسترش مهم می شود. برای یک تیم برای مدیریت پروژه های متعدد نیاز به تکنیک ها و ابزارهای منحصر به ... [+]

سازمان های موفق همیشه فرصت های بیشتری خواهند داشت. این زمانی است که مدیریت گسترش مهم می شود. برای یک تیم برای مدیریت پروژه های متعدد نیاز به تکنیک ها و ابزارهای منحصر به فرد وجود دارد. این آموزش ها به مدیریت موفق پروژه های متعدد در یک زمان کمک می کند.

اهدافدرک تفاوت دامنه مدیریت تک و چندگانهاصول کلیدی مدیریت پروژهنظارت بر پروژه های مختلفچگونگی ایجاد ابزار عملی و مناسب برای نظارت بر پروژه های مختلفمدیریت چندین پروژه و بودجهدرخواست زمانبندی و استانداردهای کیفیت برای پروژه های متعدداصول مدیریت منابع انسانی برای پروژه های چندگانهچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره این است که دانشآموزان و مهارتهای مورد نیاز برای انجام تجزیه و تحلیل عمیق برای یک پروژه در طول برنامهریزی و مراحل پیاده سازی فراهم کنند. شرکت کنندگان در این دوره ... [+]

این دوره این است که دانشآموزان و مهارتهای مورد نیاز برای انجام تجزیه و تحلیل عمیق برای یک پروژه در طول برنامهریزی و مراحل پیاده سازی فراهم کنند.

شرکت کنندگان در این دوره تعاملی تمام ابزار و تکنیک های مهم مورد نیاز برای تصمیم گیری برای بهینه سازی اجرای موفق پروژه در یک محیط پویا را یاد خواهند گرفت

اهدافمهارت و اعتماد به استفاده از یک روش برنامه ریزی عملی پروژه.توانایی تعیین اینکه آیا یک پروژه واقعا می تواند در زمان و بودجه تحویل داده شود.درک چگونگی کشف خطرات لازم برای رسیدن به تاریخ تحویل محدود.اعتماد به نفس برای ارتباط پروژه "تجارت" به وضوح.تعیین اهداف قابل دستیابی با مشتریان، مدیران و اعضای تیم پروژه.دانش از نحوه ثبت پروژۀ واقعی پروژه و سپس استفاده از طرح اولیه برای تعیین و مدیریت واریانس.توانایی «فریم» سوالات شما هنگام تحلیل طرح پروژه برای کشف واریانس پنهانچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره، شرکت کنندگان را با مهارت های لازم مورد نیاز برای برنامه ریزی پروژه های خود را با ایجاد اظهارات محدوده پروژه و ساختار شکست پروژه های پروژه فراهم می کند. علاوه بر ... [+]

این دوره، شرکت کنندگان را با مهارت های لازم مورد نیاز برای برنامه ریزی پروژه های خود را با ایجاد اظهارات محدوده پروژه و ساختار شکست پروژه های پروژه فراهم می کند. علاوه بر این، شرکت کنندگان قادر خواهند بود شاخص های عملکرد کلیدی برای نظارت و کنترل برنامه و بودجه پروژه خود را توسعه دهند.

البته این هدف همچنین به کمک شرکت کنندگان در ارزیابی امکان اجرای پروژه های خود با استفاده از تکنیک های بودجه بندی سرمایه است. در نهایت، شرکت کنندگان به طور موثر طرح تعامل ذینفعان پروژه را مدیریت و انتظارات خود را مدیریت می کنند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این برنامه هوش کسب و کار (BI) را معرفی می کند، به شما اجازه می دهد که حجم زیادی از داده ها را تمیز، عادی سازی و تفسیر کنید. شما قادر به ایجاد روابط تاریخی هستید، وضعیت فع ... [+]

این برنامه هوش کسب و کار (BI) را معرفی می کند، به شما اجازه می دهد که حجم زیادی از داده ها را تمیز، عادی سازی و تفسیر کنید. شما قادر به ایجاد روابط تاریخی هستید، وضعیت فعلی را تجزیه و تحلیل کنید و پیش بینی های استراتژی های آینده را پیش بینی کنید.

کاربرد BI بدون محدودیت است، که شامل تصمیمات عملیاتی، تاکتیکی و استراتژیک کسب و کار است. این تمام بخش ها و آبشارها را به تمام کاربران که پاک کردن داده ها، گزارش، تجزیه و تحلیل، مدل سازی، ادغام و اتوماسیون را انجام می دهند، می گذارد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
4 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره، نظریه ها، مدل ها و بهترین شیوه های برنامه ریزی تقاضا را توضیح می دهد که به شرکت کنندگان در برخورد با سناریوهای مختلف آینده کمک می کند تا جریان دائمی موجودی را ب ... [+]

این دوره، نظریه ها، مدل ها و بهترین شیوه های برنامه ریزی تقاضا را توضیح می دهد که به شرکت کنندگان در برخورد با سناریوهای مختلف آینده کمک می کند تا جریان دائمی موجودی را با حداقل هزینه امکان پذیر سازد.

این دوره از ترکیبی از تکنیک های تعاملی و دستی و ارائه مختصر توسط مشاور و شرکت کنندگان استفاده می کند. بسیاری از تمرینات فردی و گروهی وجود خواهد داشت. تمرینات همه مربوط به کار هستند که در آن شرکت کنندگان نیاز به محاسبه یا رسیدن راه حل بهینه را پس از درک فرآیند دارند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره این است که دانشآموزان و مهارتهای لازم برای ایجاد یک دیدگاه سازگار برای هدایت اقدامات سازمان، تصمیم گیری و تخصیص منابع فراهم کنند. برنامه ریزی استراتژیک باید بر ا ... [+]

این دوره این است که دانشآموزان و مهارتهای مورد نیاز برای ایجاد یک دیدگاه سازگار برای هدایت اقدامات سازمان، تصمیم گیری و تخصیص منابع فراهم کنند.

برنامه ریزی استراتژیک باید بر مبنای ارزش ایجاد شده توسط سازمان برای مشتریان خود باشد و این سازمان را به عنوان یک شریک تجاری ارزش افزوده برای آن دسته از مشتریان قرار دهد.

اهدافدیدگاه ماموریت و اهداف سازمانتجزیه و تحلیل SWOT با مطالعه عمیق تمام اجزاءمقایسه SOWT با ابزارهای دیگر (مانند PEST)ادراک و تفکر سطح زیر آگاهیارزش ها و اعتقاداتانواع استراتژی ها و استفاده از آنهاتهیه برنامه های عملیاتی برای اجرای یک برنامه استراتژیکپیاده سازی و نظارت بر برنامه های استراتژیکچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره آموزش رهبری و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت خود و دیگران را فراهم می کند و نشان می دهد رهبری عالی سازمان ها را تغییر می دهد. ... [+]

این دوره آموزش رهبری و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت خود و دیگران را فراهم می کند و نشان می دهد رهبری عالی سازمان ها را تغییر می دهد. چالش های بزرگی برای رهبران امروز وجود دارد که می خواهند سازمان ها را برای فردا شکل دهند.

مدل های جدید رهبری برای رسیدگی به این چالش ها در حال ظهور هستند، و این تحولات نیاز به رویکرد متفاوت در مورد رهبری موثر دارد. همچنین تقاضای روزافزونی برای رهبری اخلاقی و جذاب وجود دارد که عملکرد و رفاه کارکنان و نیز عملکرد سازمان را افزایش می دهد.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این برنامه تمرکز بر حرفه های مهارت های عملی نیاز به توسعه و نگهداری به منظور هدایت دیگران و عامل تغییر است. ... [+]

این برنامه تمرکز بر حرفه های مهارت های عملی نیاز به توسعه و نگهداری به منظور هدایت دیگران و عامل تغییر است.

این برنامه از طریق تدریس شرکت کنندگان در زمینه اصول رهبری آغاز می شود و با آموزش دادن افراد به مهارت های ارزشمندی در ارتباطات میان فردی، ارتباطات گروهی کوچک، مدیریت منازعات، ارتباطات بین فرهنگی، نوشتن و مدیریت تغییرات سازمانی ادامه می یابد.

اهدافایده ها را به وضوح، قدرتمند و عمدی برای الهام بخشیدن و هدایت دیگران به منظور ایجاد دید، شکل دادن به فرهنگ و دستیابی به اهداف سازمانی، به کار گیرید.مهارت های ارتباطی تعاملی قوی برای تقویت روابط بین تیم ها، ادارات و سطوح سلسله مراتبی.ایجاد راهبردهای ارتباطی برای تدوین تیم برای همکاری موثر برای حل مشکلات و تصمیم گیری بهتر.تعارض مخرب را به درگیری سازنده تبدیل کنید در حالی که اعتماد به سازمان و ایجاد یک محیط کار مولد را ایجاد کنید.تفاوت های فرهنگی را در بین سازمان ها و بین سازمان ها تشخیص دهید و از بهترین شیوه های ارتباطی برای افزایش درک و اراده خوب استفاده کنید.طرح، معرفی و پیاده سازی یک تغییر موفق با پشتیبانی کارکنان در محیط کسب و کار پیچیده امروز.ساختن، مدیریت و هدایت تیم های مجازی در حین اجرای استراتژی ها برای به حداکثر رساندن همکاری و بهره وری.از نوشتن مهارت های قدرتمند برای نوشتن پیام های موثر که نتایج مورد نظر را در زمینه های مختلف کسب و کار تولید می کنند.چه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت منابع انسانی و رهبری آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع ... [+]

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت منابع انسانی و رهبری آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم انداز خود را از پیشرفت حرفه ای بهبود بخشید.

این واجد شرایط یک فرصت منحصر به فرد، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای یادگیرندگان فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به خواسته های بازار رقابتی برسند

اهدافدرک مشارکت کارکنان و انگیزه کارکناندرک اجزای مشارکت کارکناندرک رانندگان و توانمندسازان مشارکت کارکنانمهارت ها را برای ارتقاء مشارکت کارکنان به دست آوریدتوسعه منابع انسانی و مزایای آنچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

مشاغل تجاری همیشه در معرض خطر هستند. چنین خطرهایی می تواند شامل خطرات تصمیم گیری، خطرات تخمین و برنامه ریزی، فرایندها و روش ها و غیره باشد. این کارگاه استاندارد های بین ا ... [+]

مشاغل تجاری همیشه در معرض خطر هستند. این خطر می تواند شامل خطرات تصمیم گیری، خطرات تخمین و برنامه ریزی، فرایندها و رویه ها و غیره باشد. بدیهی است، یک خطر، تقلب یا سایر سوء استفاده از منابع کسب و کار است.

این کارگاه ترکیبی از استانداردهای بین المللی برای انواع مختلف مدیریت ریسک است و توسط کارشناسان با تجربه توسعه یافته است. این دوره در نظر گرفته شده است تا مدیران را قادر به داشتن دانش و تخصص حرفه ای مالی / حسابرسی برای به دست آوردن مهارت های مربوط به مدیریت ریسک کند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره یک دیدگاه عمیق در زمینه تنظیم اقدامات مناسب برای مدیریت کارکنان، اقداماتی است که در درجه اول در طبیعت هدف هستند. ... [+]

این دوره یک دیدگاه عمیق در زمینه تنظیم اقدامات مناسب برای مدیریت کارکنان، اقداماتی است که در درجه اول در طبیعت هدف هستند. همچنین توصیف نحوه انجام جلسات ارزیابی عملکرد موثر و تأکید بر اهمیت مربیگری به عنوان وسیله ای برای بهبود عملکرد است.

این دوره ترکیبی از روش های نظری و عملی برای ارائه محتوای است. شرکت کنندگان انتظار می رود جلسات ارزیابی عملکرد و جلسات مربیگری در نقش نقش داشته باشند.... [-]

امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

مدیریت موثر منابع انسانی به طور فزاینده ای به عنوان تاثیر مثبتی بر عملکرد و موفقیت رقابتی در هر دو سازمان بزرگ و کوچک دیده می شود. همانطور که منابع انسانی به عنوان مهم تر ... [+]

مدیریت موثر منابع انسانی به طور فزاینده ای به عنوان تاثیر مثبتی بر عملکرد و موفقیت رقابتی در سازمان های بزرگ و کوچک دیده می شود. همانطور که منابع انسانی به عنوان مهم تر برای موفقیت سازمانی تبدیل شده اند، بسیاری از سازمان ها متوجه شده اند که این افراد در سازمان هایی هستند که مزیت رقابتی می کنند.

اهدافدرک اهمیت مردم به عنوان مهمترین دارایی سازمانیاد بگیرید چگونه یک سازمان باید منابع انسانی خود را مدیریت کندبا اطمینان، فرد مناسب را در جای مناسب با بسته بندی مناسب مزایا استخدام کنیدبرنامه ریزی نیروی کاراز گزینه های مؤثر استخدام و ابزارهای مدرن استفاده کنیدشناخت فلسفه و استراتژی پاداش مناسب و نحوه به حداکثر رساندن اثربخشی آنتوسعه منابع انسانی و مزایای آنچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم انداز خود را ... [+]

این دوره عملی شما را برای یک حرفه هیجان انگیز در مدیریت آماده می کند. با استفاده از این برنامه به عنوان پایه ای برای مطالعات بیشتر در این زمینه سریع رشد، چشم انداز خود را از پیشرفت حرفه ای بهبود بخشید. این واجد شرایط یک فرصت منحصر به فرد، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای یادگیرندگان فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها به خواسته های بازار رقابتی برسند.

اهدافبهترین شیوه های بودجه بندی را بدست آوریددرک نقش استراتژیک مفاهیم هزینهمفاهیم هزینه ها را به استفاده از اطلاعات هزینه برای کنترل مدیریت توضیح دهیدنقش بودجه در فرآیند مدیریت را توضیح دهیداهمیت استراتژی و نقش آن را در بودجه اصلی بحث کنیدیک بودجه استراتژیک را تهیه کنید و رابطه بین برنامه های حمایت کننده خود را توضیح دهیددرک روشهای صفر، مبتنی بر فعالیت و کایزن به بودجه بندیجوهر سیستم های کنترل را توضیح دهیدایجاد بودجه انعطاف پذیر برای ارزیابی عملکرد مالی کوتاه مدتشناسایی اقدامات مختلف کنترل هزینهاندازه گیری و ارزیابی عملکردچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Convertas

این دوره دستکاری داده های ماساژ، مدل سازی، ادغام و مهارت های اتوماسیون خود را به سطوح جدید ارتقا می دهد. شما همچنین عادی سازی و ماساژ داده های پر سر و صدا، آماده سازی گزا ... [+]

این دوره دستکاری داده های ماساژ ، مدل سازی، ادغام و مهارت های اتوماسیون خود را به سطوح جدید ارتقا می دهد. شما همچنین عادی سازی و ماساژ داده های پر سر و صدا، آماده سازی گزارش ها، تجزیه و تحلیل و مصالحه خواهید کرد.

این یک دوره مبتنی بر اکسل است که شما را قادر می سازد تا سطح جدیدی از تخصص و ارزش فوری برای کار خود را اضافه کنید.

اهدافاکسل گزارش تخصص در کسب و کار، امور مالی و حسابداری با افزایش داده ها برش و dicing، ماساژ داده ها و مهارت های تجزیه و تحلیل داده هااستفاده از جداول محوری و نمودارهای محوری برای انجام کارآمدی نوشتن، تجزیه و تحلیل و آشتی گزارش خودکاراکسل را با دسترسی به، وب، متن، SQL و دیگر پایگاه های داده، به طور خاص گزارش های فلش و مدیریت را توسعه دهیدوظایف تکراری و گزارش های کارآمد با ضبط، اجرای و ویرایش ماکروها را تکرار کنیدبدست آوردن نکات و ترفندهای متعدد که کارایی کار را بهبود می بخشدچه کسی باید شرکت کند... [-]
امارات متحده عربی Dubai
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai
124534 Dubai, Dubai, امارات متحده عربی
وب سایت
Address
Abu Dhabi, Abu Dhabi, امارات متحده عربی
Address
London, England, بریتانیا
Address
Istanbul, Istanbul, بوقلمون
Address
Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, مالزی