English Training Lounge

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مدرسه زبان انگلیسی است که شما کنترل ...

در انگلیسی آموزش انجمن ما درک می کنیم که دنیای مدرن را متوقف نمی چون فقط ما به آن نیاز دارید به! به همین دلیل است ETL ارائه می دهد یک مدرسه زبان انگلیسی است که انعطاف شما به آن نیاز است. ما ارائه آموزش زبان انگلیسی در یک زمان و مکان از انتخاب شما! ما نه 9 تا 5 زبان انگلیسی به عنوان یک مدرسه دوم چون ما می دانیم که زندگی 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته است.

ما در انگلیسی آموزش ها مفتخر به ارائه جهان انگلیسی به عنوان یک مدرسه زبان دوم این است که به معنای واقعی کلمه را در نوک انگشتان خود را!

انگلیسی آموزش ها - یک مدرسه زبان انگلیسی برای کلاس درس جهانی

به هر کجا که می خواهید به خوش آمدید!

در مورد زبان انگلیسی آموزش سالن

  • مطالعه زبان انگلیسی در یک زمان و مکان است که مناسب
  • مطالعه حاضر با یک معلم با تجربه انگلیسی
  • اتصال به یک تجربه جهانی یادگیری زبان انگلیسی

یک پیام از بنیانگذار ما - Dan نیوتن

انگلیسی آموزش ها به وجود در دسامبر 2009 به عنوان یک ایده داشته بیشتر به حمایت از دانش آموزان ESL های حرفه ای در یک کالج من در آموزش در ریاض در عربستان سعودی است. در سال 2011 انگلیسی آموزش انجمن عنوان یک شرکت محدود به ثبت رسید و ما از یک گروه پشتیبانی به آموزش زبان انگلیسی و مدرسه آموزش با رسیدن به جهانی رفت. واضح بود که نیازهای بسیاری از دانش آموزان زبان انگلیسی در سنگ و که هر دانش آموز خود خاص خواسته یادگیری زبان انگلیسی خود را به حال تنظیم نشدهاند. ما را با هم تعدادی از بررسی برای پیدا کردن دقیقا چه نوع از آموزش زبان انگلیسی و آموزش دانش آموزان بالقوه می خواستم. داده های دریافت شده مقدار زیادی از نارضایتی دوره های آموزش زبان سنتی و بسیاری از آنچه در کلاس تدریس می شد کمی به حال به هیچ ربطی به دانش آموزان دانشگاهی و یا مسیر زندگی حرفه ای را نشان داد. با این اطلاعات من می خواستم برای طراحی یک مدرسه زبان انگلیسی است که در مورد یادگیرنده بود، ارائه آنچه آنها نیاز دارند و می خواهند در جهت آنها را برای دریافت بیشتر از تجربه یادگیری خود را با ما. من می دانستم که ETL تا به حال به عنوان انعطاف پذیر و به عنوان متنوع در آموزش زبان انگلیسی و آموزش به عنوان نیازهای هر یک از دانش آموزان ما. به طور خلاصه، ما تا به حال به خاص در برنامه های درسی ما و ارائه به عنوان بسیاری از مسیرهای یادگیری زبان انگلیسی که توسط همه زبان آموزان ESL مورد نیاز است.

هدف ما به پیشرو در جهان آنلاین و چهره به چهره زبان مدرسه / شرکت و بر این باورند که کلید موفقیت دوره های آموزشی ساده است که به مشتریان ما و یادگیرندگان نیازهای تهیه شده است. بسته به نیازهای مشتری، ما می توانیم یک برنامه آموزشی به طور کامل شخصی ارائه و یا اگر نیاز به یک سازمان یافته تر، مسیر یادگیری سنتی - همه در یک زمان و مکان است که مناسب برای یادگیرنده.

من امیدوارم که همه کسانی که آمده به مطالعه و آموزش با زبان انگلیسی آموزش ها را به بهترین تجربه ممکن و پیشرفت در دوره های زبان انگلیسی خود را برای رسیدن به اهداف آینده خود است.

دانیل نیوتن - موسس و مدیر انگلیسی آموزش سالن، ETL

هزینه های دوره و بلوک های آموزش

دوره های آموزش ما یک در بلوک های آموزش 4، 6، 8، 10 یا 12 ساعت با گزینه ای برای اضافه کردن در ساعت بیشتر در صورت نیاز تحویل داده است. برای مشتری شرکت ما ارائه می دهیم یک بلوک قرار دادی از مطالعه این است که درون خطی با آموزش زبان انگلیسی خاص خود را نیاز دارد - (ساعت بلوک آموزش در دوره مطالعه و انگلیسی مورد نیاز بستگی دارد).

از خود بپرسید: "از کجا من می خواهم به در زندگی می شود؟

انگلیسی آموزش ها در این اصل که زبان انگلیسی را به شما بیشتر را تاسیس شد. بیشتر در زندگی شخصی خود، بیشتر در زندگی حرفه ای خود و بیشتر در زندگی علمی خود را. بزرگترین هدیه ای انگلستان به دنیا با توجه به زبان انگلیسی است. ما باور داریم که هر کس توانایی برای یادگیری و توسعه مهارت های زبان انگلیسی، و یا هر زبان دیگر. در ETL ما به شما که یک گام نزدیک تر به تحقق پتانسیل کامل خود را ... به هر کجا که می خواهید به خوش آمدید!

چگونه کار می کند

روش انگلیسی آموزش ها از یادگیری می دهد که یادگیرنده توانایی صحبت به زبان انگلیسی در یک راه مطمئن و معتبر. این ارائه می دهد بهبود قابل توجه در گوش دادن و درک مهارت های یادگیرنده. این به نوبه خود منجر به توانایی خواندن به زبان انگلیسی مسلط تر و ریتمیک و تلفظ.

درس ها

ETL ارائه می دهد برنامه از مطالعه است که به راحتی جا به سبک زندگی هر کسی نیست. یادگیرندگان ETL با مربیان ما در شخص و یا آنلاین از طریق تعدادی از سیستم عامل کنفرانس، اسکایپ @ ETL-انگلیسی بودن محبوب ترین ارتباط برقرار کنند. پس از هر درس 50 دقیقه ای یادگیرنده به دنبال یک چک لیست از چیزهایی که آنها در حال حاضر می توانید انجام دهید و می گویند به زبان انگلیسی یا انتخاب زبان از مطالعه. با مربی کمک می کند تا، یادگیرنده شروع می شود به برجسته و تشخیص اشتباه و زمینه های توانایی / زبان انگلیسی خود را که نیاز به بهبود است. با هدایت از ETL یادگیرنده در واقع شروع به کشف زبان انگلیسی و یا مطالعه برای خود!

مکان ها

ابوظبی

Address
ETL, PO Box 95005
ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی

بوینس آیرس

Address
بوینس آیرس, بوینس آیرس, آرژانتین

بوگوتا

Address
بوگوتا, بوگوتا, کلمبیا

ریودوژانیرو

Address
ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

سانتیاگو

Address
سانتیاگو, منطقه شهری سانتیاگو, شیلی

بویناویستا

Address
بویناویستا, ایالت مکزیک, مکزیک

بوینس آیرس

Address
بوینس آیرس, بوینس آیرس, آرژانتین

بوگوتا

Address
بوگوتا, بوگوتا, کلمبیا

ریودوژانیرو

Address
ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

سانتیاگو

Address
سانتیاگو, منطقه شهری سانتیاگو, شیلی

بویناویستا

Address
بویناویستا, ایالت مکزیک, مکزیک

دبی

Address
دبی, دبی, امارات متحده عربی

بانکوک

Address
بانکوک, تایلند

پکن

Address
پکن, پکن, چین

دهلی

Address
دهلی, هندوستان

هانوی

Address
هانوی, هانوی, ویتنام

هنگ کنگ

Address
هنگ کنگ, هنگ کنگ

کوالالامپور

Address
کوالالامپور, سرزمین فدرال کوالالامپور, مالزی

ریاض

Address
ریاض, استان ریاض, عربستان سعودی

سئول

Address
سئول, سئول, کره جنوبی

شانگهای

Address
شانگهای, شانگهای, چین

سنگاپور

Address
سنگاپور, سنگاپور

تایپه

Address
تایپه, تایوان

توکیو

Address
توکیو, ژاپن

جاکارتا

Address
جاکارتا, اندونزی

بارسلونا

Address
بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

برلین

Address
برلین, برلین, آلمان

برن

Address
برن, کانتون برن, سویس