Horizon International Flight Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به پرواز آکادمی بین المللی افق خوش آمدید

مستقر در العین فرودگاه بین المللی و هدف ساخته شده برای آموزش پرواز، پرواز آکادمی بین المللی افق معیار برای آموزش خلبانی در شرق میانه تعیین کرده است.

تمام طول سال آسمان آفتابی و شرایط آب و هوایی در العین ارائه روز کمتر با توجه به آب و هوای نامناسب را از دست داده و زمین تا به سود بیشتری ارائه فرصت های زیادی برای حالات محدود قدرت، پرواز کوه، و شرایط آموزش بیابان ما ارائه آموزش پرواز بی نظیر، ارائه هلیکوپتر دوره خلبان. کارکنان و دانش آموزان ما باقی می ماند بر روی دستیابی به بهترین نتایج ممکن و در نتیجه بهترین مزایا را برای اشتغال به عنوان یک خلبان به دست آوردن متمرکز شده است.

پرواز آکادمی افق

دربارهی ما

آموزش پرواز سازمان برتر شرق میانه

افق یک سازمان آموزش پرواز در سطح جهانی ارائه نوآورانه، راه حل آموزش سفارشی به مشتریان تجاری و نظامی در جنوب آسیا، شرق میانه و شمال آفریقا است. با امکانات متری 5000 مربع در فرودگاه بین المللی العین، برنامه آموزش پرواز افق به کار می دولت از هنر تجهیزات و با بهره گیری از بهترین منابع برای اهداف آموزش خلبانی.

تایید شده توسط GCAA امارات متحده عربی و EASA

نمونه استانداردهای بالای عملیات و ایمنی مورد نیاز، برنامه های آموزشی افق را دنبال آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA)، که قبلا به برنامه درسی مشترک هواپیمایی (JAA). دوره های آموزشی برای هر دو بال ثابت و بال گردان حمل امارات متحده عربی عمومی عمران هوانوردی (GCAA) تایید، و علاوه بر دوره های آموزشی با بال ثابت توسط EASA تایید شده است.

افق فراهم می کند دوره های آموزشی به افراد و موسسات در سراسر وسعت صدور مجوز خدمه پرواز، از خلبان خصوصی مجوز به هواپیمایی حمل و نقل خلبان مجوز و پرواز اعتبارهای مربی. این آکادمی انتخابی برنامه های آموزشی خلبان تجاری اتحاد ایرویز »است و همچنین به آموزش در بخش دفاع و پلیس. آکادمی بیش از 70،000 ساعت پرواز با بیش از 500 خلبان و مربی فارغ التحصیلان انباشته شده است.

رد پای گسترش

با رشد نمایی برای صنعت حمل و نقل هوایی پیش بینی شده، افق همچنان به گسترش تخصص آموزش و نمونه کارها مشتری. با هدف به پیشرو سازمان آموزش پرواز در جنوب آسیا، شرق میانه و شمال آفریقا، افق در حال حرکت است را به بازار های جنوب آسیا، ارائه تخصص آموزش خود را به یک پایگاه مشتری گسترده تر است.

Horizon یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک با ابوظبی حمل و نقل هوایی (ADA)، برای ایجاد یک مرکز آموزش پرواز پیشرفته در ابوظبی اختصاص داده شده به ارائه خدمات به مشتریان تجاری و دفاعی جهان را نهایی کرده است. گسترش به آموزش شبیه ساز حرکت کامل پیشبرد ماموریت افق را بر روی لبه برش از فن آوری آموزش پرواز و یادگیری نوآورانه باشد در حالی که ارائه انعطاف پذیر، مقرون به صرفه، راه حل های سفارشی ساخته شده را به مشتریان خود حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت، و بهره وری.

درباره شرکت توسعه مبادله

ماموریت این شرکت توسعه مبادله است به مهار تخصص و منابع به تولید بازده مالی پایدار، ایجاد کسب و کار، توسعه خوشه از تجربه و تخصص، و ایجاد صنایع جدید. هدف این شرکت به عنوان یک کاتالیزور در تسهیل بلند پروازانه 2030 طرح ابوظبی برای تبدیل اقتصاد محلی است.

مبادله هوا و فضا، یک واحد کسب و کار شرکت توسعه مبادله است کمک به ایجاد ابوظبی به عنوان یک مرکز هوافضا جهانی، سنگ بنای استراتژی تنوع اقتصادی در این امارت، از طریق بلند مدت، سرمایه بر سرمایه گذاری. مبادله هوا و فضا هوشمندانه در شبکه ای از کسب و کار بین المللی است که به عملکرد کلاس جهانی، محصولات نوآورانه، و خدمات ارزش افزوده ارائه به مشتریان خود، مشارکت متقابل سودمند، و سرمایه گذاری در فرصت های بازار سرمایه گذاری.

تمرکز بر روی طیف وسیعی از بخش هایی مانند MRO، نصب شده، Aerostructures، و آموزش پرواز، نمونه کارها خود را از شرکت عبارتند از: ADAT، سند، اقشار، مهندسی SR، افق، AMMROC و PIAGGIO Aero را. هر کدام از این شرکت تخصص در این زمینه خود را ثابت کرده است و انجام با تلاش متقابل به بهترین در کلاس باشد. مسکن بسیاری از این امکانات در سطح جهانی نبراس العین هوا و فضا پارک واقع در شهرستان ابوظبی از العین است. این پارک است که به طور مشترک توسط مبادله هوا و فضا و ابو شرکت فرودگاه ابوظبی (ADAC) ایجاد شده است.

با سرمایه گذاری در استعداد های محلی، مبادله هوا و فضا در حال توسعه رهبران آینده ایجاد محیطی که در آن می توانید توانایی های بالقوه خود دست یابد. مبادله هوا و فضا ارائه می دهد کمک هزینه تحصیلی در سطح جهانی و کارآموزی با شرکت های با مشخصات بالا ارائه اتباع امارات متحده عربی با دسترسی به بهترین برنامه های بین المللی است.

مبادله هوا و فضا نیز در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری، ایجاد سرمایه دانش، و پرورش پایگاه وطنی از اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد صنعت هوافضا جهانی و حفظ مزیت رقابتی. مبادله هوا و فضا است ارائه راه حل های لبه پیشرو آماده برای استفاده در بازار هوافضا محلی، منطقه ای و جهانی.

پرواز آکادمی افق

ما چشم انداز، ماموریت و ارزشهای

چشم انداز

به پیشرو سازمان آموزش پرواز در شرق میانه، حمایت از رشد صنعت حمل و نقل هوایی منطقه و ارائه بازده مالی پایدار برای سهامداران ما.

ماموریت

با ارائه نوآورانه، راه حل های آموزش در سطح جهانی و به طور مستمر در حال گسترش و سفارشی پیشنهاد ما، ما ارائه یک تجربه آموزشی استثنایی برای خلبانان و مقرون به صرفه، راه حل های ارزش افزوده برای مشتریان.

انضباط

ما دقیق، منظم، و کامل اطمینان از بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و بهره وری در همه چیز ما است.

استانداردهای جهانی

ما به تنظیم یک معیار کیفیت جدیدی را برای منطقه متعهد است. ما به دنبال راه حل های نوآورانه به منظور بهبود مستمر خدمات ما است.

کار گروهی

ما درک می کنیم که قدرت یک تیم. ما با هم کار، به اشتراک گذاری مسئولیت و موفقیت برای رسیدن به هدف مشترک ما.

مشتری متمرکز

ما مصمم هستیم برای اضافه کردن ارزش برای مشتریان است. ما ایجاد برنامه های سفارشی ساخته شده و راه حل "قرار دادی که پاسخگویی به نیازهای فردی خود.

رانده

ما در حال رانده به موفقیت، تحویل به دستور ما و تجهیز سهامداران ما با منابع مورد نیاز برای رشد است.

پرواز آکادمی افق

مکان ها

ابوظبی

Horizon International Flight Academy

Address
majlis Alain - Shakhboot Bin Sultan St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 3 785 5550