Phoenix Educational Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه آموزشی ققنوس

پایان سال 2005

ققنوس روشی که در آن بزرگسالان کار می تواند یک آموزش عالی و ساخته شده نوآوری علمی، کیفیت و پاسخگویی و مشخصه بارز رسیدن به ابداع. این پیشگام یک مدل آموزشی و خدمات به طور خاص به سمت راه بزرگسالان بشود بهتر یاد می گیرند و برنامه های آن به طور گسترده ای به کار حرفه ای با استفاده از برنامه ریزی مبتنی بر عقل سلیم و روش های جدید برای تحویل دانشگاهی در دسترس ساخته شده است.

موسسه شناخت کلی برای برتری در ارزیابی یادگیری، آموزش با کیفیت، خدمات با کیفیت و عملکرد سازمانی را دریافت کرده است.

ققنوس است که واقعا یک نوع متفاوت از موسسه، که زمان آن رسیده است. فقط دانشکده خود را بپرسید، و کارکنان که عاشقانه به آموزش و خدمت به 1500 و بیشتر دانش آموزان اختصاص داده شده در موسسه در سراسر امارات ثبت نام و آنلاین.

ققنوس موسسه آموزشی آغاز شده در سال 2005 نوامبر به تهیه کردن به بزرگسالان کار به دنبال آموزش عالی با ارائه زمان کلاس مناسب است. کلاس های شب، برنامه ریزی انعطاف پذیر، ثبت نام مداوم، یک محیط دانش آموز محور، کلاس های جمعه، یک کتابخانه مجهز و شبیه سازی های کامپیوتری - رانده شده توسط نوآوری در آموزش و پرورش، ما بسیاری از راحتی که دانش آموزان حرفه ای هم اکنون لذت بردن پیشتاز بوده اند.

چه به انتظار زمانی شروع

چه متفاوت خواهد بود اگر شما یک گواهینامه از Phoenix به دست آورده؟ شما. اگر شما فکر می کنم شما می خواهم برای ایجاد یک تغییر در زندگی شما بهتر است، چه چیزی شما را جلوگیری از؟ شاید آن که صدای آزار دهنده که به شما می گوید، "این خیلی دیر است." یا "چرا زحمت؟" یا "هیچ وقت وجود دارد." این فهرست بی پایان است. و ما می دانیم که آزار دهنده صدا را می توان بی امان.

شما حتی ممکن است تعجب می کنم چه تفاوت گواهینامه ممکن است در زندگی شما ایجاد کند. که فهرست بی پایان است بیش از حد: اعتماد به نفس، دانش، و رضایت از خود. اگر شما فکر می کنم شما می خواهم برای ایجاد یک تغییر برای بهتر، در حال حاضر زمان است.

در ققنوس، یک مرکز آموزشی است که بر روی موفقیت هر دانش آموز متمرکز شده است، ما مطمئن شوید که شما در مرکز آموزش شما می باشد. هنگامی که شما در تماس گرفتن با ما، شما در مورد آن شک و تردید ممکن است شما را صحبت کنید. مشاور ثبت نام به شما گوش و بحث در مورد چگونه می توانید از امروز به فردا است. شما دریافت می کنید که در مورد آنچه برای شما بهتر است صحبت می کنید، نوع یادگیری است که برای شما کار می کند و چگونه می توانید آینده خود را پیش بینی.

این که آیا شما می خواهید به یادگیری آنلاین در میان دانش آموزان که ممکن است در سراسر خیابان و یا در سراسر جهان واقع شده و یا می خواهید برای رفتن به یک کلاس درس محلی، بنابراین شما می توانید چهره آموزش به صورت دریافت، مربی خود را می دانید که شما می باشد. در واقع، از روز ثبت نام، به روز شما در سراسر مرحله راه رفتن به دریافت گواهینامه خود را یک تیم از مشاوران با شما توضیح گام بعدی خواهد بود. تا زمانی که گام بعدی این است که همه را در خود. و، شما آماده شود.

تماس با ما امروز. ما که صدای آزار دهنده با هم فتح.

مکان ها

دبی

Address
Karama Centre Building
Suite No 115, D Block
Karama

دبی, دبی, امارات متحده عربی