Zeus Consulting

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اهرم ها در سال تجربه در شرق میانه، زئوس کمک می کند تا کسب و کار مشاور در زمینه های مختلف بهینه سازی عملکرد خود را از طریق حکومت، ریسک و رعایت راه حل های سفارشی. ما با بهترین شیوه بین المللی کار برای اطمینان از نتیجه عملیاتی موثر کسب و کار.

ما ارائه خدمات مشاوره و آموزش گواهی هدف قرار دادن استراتژی کسب و کار، پروژه، کیفیت، ریسک و مدیریت خدمات، توانایی تکنولوژی و استانداردهای بین المللی پذیرش و گزارش. تمام دوره ها به طور کامل معتبر، توسط مربیان ارشد با تجربه جهانی تحویل داده است.

زئوس مشاور باقی می ماند تا به روز با روندهای در حال ظهور دارای شبکه ای از کارشناسان متخصص به طور مداوم و رو به رشد مهارت های خود را به بهترین مشتریان خود را با ابزار موجود، تکنیک ها، روش ها، و فن آوری و. علاوه بر این ما باید یک شاخه سبز در حال ظهور از هسته ی اصلی آن بر کمک به کسب و کار با طرح های پایدار و معرفی راه های خلاقانه برای سرمایه گذاری در حالی که از لحاظ فرهنگی و سازگار با محیط زیست حفظ خود و زمین است.

مردم، و فن آوری: مدل زئوس بر بین المللی به رسمیت شناخته شده است که بهترین روش را مورد هدف قرار سه حوزه کسب و کار در حال اجرا است. با ترکیب بهترین شیوه در این مناطق، زئوس بهبود یافته است ارائه خدمات، بهره وری، و عملیات کسب و کار های متعدد سازمان به خوبی مشهور است.

ما و شرکای ما ماهر در چارچوب بین المللی سفارشی به نیازهای کسب و کار به ویژه در شرق میانه است. دانش ما متخصص و مهارت ها در SFIA، TIPA، ITIL، PMI، PRINCE2، EFQM، GRI، و امثال آن را به همراه تجربه های گوناگون خود را با مؤسسات و نهادهای عرب و فرهنگ به ما سهم بازار بزرگتر در شرق میانه در طی یک زمان کوتاه ارائه .

ما چشم انداز، ماموریت و ارزشهای

چشم انداز

فایده به کسب و کار، بهترین شیوه های بین المللی با ترجمه دانش به آنها درایو را از طریق قرن 21 innovatively و پایدار

ماموریت

ساخت در نقاط قوت ما در حکومت، رعایت، پروژه، کیفیت، ریسک، و مدیریت خدمات به اولین انتخاب برای کسب و کار برای رهبری، استراتژی، رشد پایدار، نوآوری، و دانش برای فردا. ایجاد فرهنگ مشترک بین مشتریان و حرفه ای زئوس برای به حداکثر رساندن در مربیگری موثر و تحویل راه حل. کسب و کار کمک به رشد پایدار برای تحقق طولانی مدت سود. تراز عملیات کسب و کار، استراتژی، و اهداف رهبران صنعت با استانداردهای بین المللی و تعالی برای نفوذ مثبت کسب و کار خود، پایه مشتری، جامعه، و این سیاره است.

ارزش

کیفیت - هرگز در کیفیت سازش تعالی - تلاش برای حفظ و رهبران تعالی صداقت - حمایت شفافیت و ارتباط اخلاقی با همه کارکنان، مشتریان و شرکای رشد - گسترش دانش و پیشرفت از طریق توسعه فردی و سازمانی همکاری - کار با مشتریان و نه فقط برای مشتریان توسعه پایدار - بدون کسب و کار می تواند رشد اگر آن را به محیط زیست، مردم و سرمایه در عملکرد آن ادغام در دسترس نباشد. ما آن را مدیون به مشتریان خود، عموم مردم، و زمین مادر.

مکان ها

دبی

Zeus Consulting

Address
Zeus Consulting
Dubai, UAE Knowledge Village, Block 13, Office G13

دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 4 4211692