International Study Programs of Udayana University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

Upskill برنامه های خاص مطالعه و برنامه های ترم برای دانشگاه Udayana، که آموزش عالی به سطح جدید و کلاس درس را به جوامع محلی در بالی حرکت می کند. دانش و مهارت ها به یک محیط واقعی اعمال می شود - جایی که بیشترین نیاز آن است و دارای تاثیرات قوی تر است. در همکاری با دانشگاه های بسیار مورد اعتماد در خارج از کشور، ما برنامه هایی را طراحی می کنیم که دانش و تبادل فرهنگی و راه را برای راه حل های سازگار با محیط زیست و جوامع محلی راه اندازی می کنند.

به عنوان یک تیم جوان بین المللی ما می دانیم که برنامه های تحصیل در خارج از کشور یک تجربه برجسته و زندگی در حال تغییر است: یادگیری غریزی همراه با کارهای منطقی و تحقیقاتی که تاثیر قابل توجهی بر جوامع محلی دارند.

ماموریت ما

رانندگی برای برنامه های ترم جدید یکپارچه از سفرهای طولانی ما در اندونزی حاصل شده است. با همکاری چندین ساله با همکاران محلی ما در بالی کار کردیم، شاهد افزایش تقاضا برای حفاظت از محیط زیست و به خصوص اقیانوس های ما در مناطق گرمسیری بودیم. جوامع محلی به کمک دانشمندان دریایی با تجربه کمک می کنند که می توانند راه را برای آینده ای بهتر در پیش بگیرند.

با دیدن این تقاضا و تقاضا از دانشگاهیان جوان که مایل به دریافت یک تجربه یادگیری جدید هستند و آنها می توانند مستقیما در این زمینه کاربرد داشته باشند، ما در نهایت تصمیم گرفتیم که هر دو خواسته ها را در ایجاد برنامه های ترم و دوره های تابستان با تمرکز بر روی مشکالت در اندونزی و به ویژه در بالی.

برنامه های ما در دانشگاه Udayana برای تشویق دانش و تبادل فرهنگی و راه راه راه های پایدار از پیشرفته برای هر دو محیط زیست و جوامع محلی طراحی شده است.

ارزش های ما

 • کیفیت
  همانطور که برای شما مهم است، کیفیت برای ما مهم است. ما به طور مداوم برنامه های مطالعه و بهینه سازی فرایندها را نظارت می کنیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که سخنرانی ها، مطالعات میدانی و پروژه های تحقیقاتی در سطح آکادمیک قرار دارند.
 • دسترسی
  یادگیری بین المللی یا تجربه کاری در جهان امروز دنیای جهانی بسیار مهم است. ما سعی می کنیم برنامه های قابل دسترس برای هر کسی را طراحی کنیم، حتی برای کسانی که دارای یک دوره زمانی محدود یا بودجه هستند.
 • همکاران
  ما با شرکایی که چشم انداز خود را از یک تبادل فرهنگی به اشتراک می گذاریم، تمرکز شدیدی بر روی پایداری و مسئولیت دارد. ما یک رابطه قوی با اعتماد به عنوان پایه ایجاد کرده ایم.
 • محل
  هر مکان بر روی زمین یکی از نوعی ارزش سفر است. ما این مکان ها را انتخاب کردیم که ما از آن لذت می بریم و می خواهیم آنها را به شما نشان دهیم با تمام جنبه هایی که زندگی محلی می تواند ارائه دهد. اما مکان های بیشتری برای کشف وجود دارد و ما بیش از آنکه به آن نیاز داریم، به شما دسترسی پیدا کنیم.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

برنامه نیمه دوم در خارج از کشور - زیست شناسی گرمسیری

Campus تمام وقت 16  April 2019 اندونزی Ubud

در طی این 16 هفته برنامه ترم، شما بیشتر درباره زیست شناسی گرمسیری و حفاظت از دریا در بالی یاد می گیرید. [+]

در باره

در طی این 16 هفته برنامه ترم، شما بیشتر درباره زیست شناسی گرمسیری و حفاظت از دریا در بالی یاد می گیرید. علاوه بر سخنرانی هایی که در دانشگاه Udayana در بالی برگزار می شود، شما از جوامع برای بازدید بیشتر تمرین می کنید. در طی چندین سفر، شما بیشتر درباره اکوسیستم های بالی، مانند اکوسیستم انبه و همچنین صخره های مرجانی یاد خواهید گرفت. در چارچوب این برنامه تحصیلی می توانید حداکثر 30 امتیاز ECTS را که توسط دانشگاه Udayana در بالی اختصاص داده شده است، کسب کنید.... [-]


دوره های تابستانی

دوره تابستانی اکوسیستم انبه

Campus تمام وقت July 2019 اندونزی Ubud

این دوره تابستانی 4 هفته ای به شما فرصتی منحصر بفرد برای درک و دسترسی به اکوسیستم مانگرو در جزیره بالی می دهد. [+]

در باره

یک دوره تابستانی 4 هفته ای که به شما فرصت منحصر به فرد برای درک و دسترسی به اکوسیستم مانگرو در جزیره بالی می دهد. یک قطعه از آموزش حرفه ای که در دانشگاه Udayana Bali برگزار می شود به شما دانش خاصی درباره مانگرو ها، تاریخ خود را در بالی و اهمیت آنها برای طبیعت و بشریت ارائه می دهد. در طول سخنرانی ها، شما در چندین سفر و سفرهای علمی به شما کمک می کند تا متوجه پیچیدگی بیولوژیکی و اهمیت مانگرو در بالی شوید. این دوره کوتاه مدت یک رویکرد منحصر به فرد است که به شما فرصتی برای انجام تحقیقات در زمینه زمینه و جمع آوری داده ها برای حمایت و ترویج شیوه های بازسازی مهاجرت مجهز می دهد.... [-]


مرطوب مرطوب مرمت تابستان دوره

Campus June 2019 اندونزی Ubud

در سال تحصیلی 4 هفته ای در ترمیم صخره های مرجانی در بالی غرق شوید. بررسی وضعیت سلامتی صخره های مرجانی در اطراف جزیره بالی و درک عمیق تر از اکوسیستم دریایی گرمسیری به طور کلی. ببینید چگونه تغییرات آب و هوایی و اسیدی شدن اقیانوس بر اکوسیستم و صخره های مرجانی تأثیر می گذارند و به همین دلیل است که برای حفظ وضعیت سلامتی صخره های مرجانی به منظور حفظ و حفظ بقای تمام موجودات زنده اهمیت دارد. [+]

دوره مرمت مرطوب کننده Reef Summer Course

در سال تحصیلی 4 هفته ای در ترمیم صخره های مرجانی در بالی غرق شوید. بررسی وضعیت سلامتی صخره های مرجانی در اطراف جزیره بالی و درک عمیق تر از اکوسیستم دریایی گرمسیری به طور کلی. ببینید چگونه تغییرات آب و هوایی و اسیدی شدن اقیانوس بر اکوسیستم و صخره های مرجانی تأثیر می گذارند و به همین دلیل است که برای حفظ وضعیت سلامتی صخره های مرجانی به منظور حفظ و حفظ بقای تمام موجودات زنده اهمیت دارد. در طول سخنرانی ها و چندین سفر در حوزه های مختلف، شما می توانید بدانید و ببینید که روش های مختلفی برای بازگرداندن صخره های مرجانی اطراف جزیره بالی مورد استفاده قرار می گیرند.... [-]


پایداری

Campus تمام وقت July 2019 اندونزی Ubud

این دوره تابستان 4 هفته ای شدید به شما کمک می کند تا تاثیر گردشگری در بالی را درک کنید و بیشتر در مورد مراحل مربوط به گردشگری پایدار و اکوتوریسم به یاد بیاورید. [+]

در باره

این دوره تابستان 4 هفته ای شدید به شما کمک می کند تا تاثیر گردشگری در بالی را درک کنید و بیشتر در مورد مراحل مربوط به گردشگری پایدار و اکوتوریسم به یاد بیاورید. در طی 4 هفته از سخنرانی ها در دانشگاه Udayana در بالی و گشت و گذار در زمینه های گوناگون در سراسر بالی، شما بیشتر درباره فلسفه زندگی بالیه "Tri Hita Karana" یاد خواهید گرفت و نحوه شیوه زندگی این باستانی در رویکردهای مدرن گردشگری پایدار در بالی .... [-]


تماس