International Study Programs of Udayana University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

برنامه تحصیل در خارج از کشور با هدف ارتقاء سطح عالی به سطح جدید و انتقال کلاس در جوامع محلی در خارج از کشور است. برنامه های ما برای تشویق دانش و تبادل فرهنگی و مسیر راه برای راه حل های سازگار با محیط پیرامون محیط زیست و جوامع محلی طراحی شده اند.
هدف اصلی دانشگاه، ایجاد یک درک کلی از چگونگی اقیانوس برای وجود ما ضروری است و ما برای کمک به آن برای زنده ماندن از آسیب هایی که ایجاد می کنیم، ضروری است.

علاوه بر این، ما می خواهیم ادراک پروژه ها را افزایش دهیم، که جوامع محلی از دانشمندان آینده از یکسو آغاز کرده اند و از سوی دیگر، ما می خواهیم که دانش آموزان در این پروژه ها فعالانه درگیر شوند تا بتوانند آنها را بیشتر توسعه دهند.
با استفاده از برنامه ما، دانش و مهارت به طور مستقیم به محیط واقعی اعمال می شود - جایی که بیشترین مورد نیاز است و دارای تاثیرات قوی تر است.

ماموریت ما

رانندگی برای برنامه های ترم جدید یکپارچه از سفرهای طولانی ما در اندونزی حاصل شده است. با همکاری چندین ساله با همکاران محلی ما در بالی کار کردیم، شاهد افزایش تقاضا برای حفاظت از محیط زیست و به خصوص اقیانوس های ما در مناطق گرمسیری بودیم. جوامع محلی به کمک دانشمندان دریایی با تجربه کمک می کنند که می توانند راه را برای آینده ای بهتر در پیش بگیرند.

با دیدن این تقاضا و تقاضای دانشآموزان جوان که مایل به دریافت یک تجربه یادگیری جدید هستند و آنها می توانند مستقیما در این زمینه کاربرد داشته باشند، ما در نهایت تصمیم گرفتیم که هر دو تقاضا را در ایجاد یک مطالعه ی زیست شناسی گرمسیری و مطالعه حفاظت دریایی در خارج از کشور با تمرکز بر پروژه های محلی

به عنوان یک تیم جوان بین المللی، ما می دانیم که برنامه های تحصیل در خارج از کشور یک تجربی برجسته و زندگی در حال تغییر است: یادگیری فراگیر همراه با کارهای منطقی و محققان، که تأثیر معنی داری بر جوامع محلی دارد.

برنامه های ما برای تشویق دانش و تبادل فرهنگی و مسیر راه برای راه حل های سازگار با محیط پیرامون محیط زیست و جوامع محلی طراحی شده اند.

شما دانش و مهارت های خود را به محیط واقعی اعمال می کنید - جایی که بیشترین نیاز آن را داشته و دارای قدرتمند ترین اثر است.

ارزشهای ما

  • مسائل کیفیت

کیفیت برای ما مهم است به شما است. ما به طور مداوم برنامه های مطالعه و بهینه سازی فرایندها را نظارت می کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سخنرانی ها، مطالعات میدانی و پروژه های تحقیقاتی در سطح آکادمیک است.

  • مسائل مربوط به دسترسی

یادگیری بین المللی یا تجربه کاری در جهان امروز دنیای جهانی بسیار مهم است. ما سعی می کنیم برنامه های قابل دسترس برای هر کسی را طراحی کنیم، حتی برای کسانی که دارای یک دوره زمانی محدود یا بودجه هستند.

  • مشارکت همکاران
ما با شرکایی که چشم انداز خود را از یک تبادل فرهنگی به اشتراک می گذاریم، تمرکز شدیدی بر روی پایداری و مسئولیت دارد. ما یک رابطه قوی با اعتماد به عنوان پایه ایجاد کرده ایم.

  • مسائل مربوط به محل
هر جایی بر روی زمین یکی از نوعی ارزش سفر است. ما این مکان ها را انتخاب کردیم که ما از آن لذت می بریم و می خواهیم آنها را به شما نشان دهیم با تمام جنبه هایی که زندگی محلی می تواند ارائه دهد. اما مکان های بیشتری برای کشف وجود دارد و ما بیش از آنکه به آن نیاز داریم، به شما دسترسی پیدا کنیم.

  • مسائل محلی
چرا ما برنامه های علوم دریایی را در بالی ارائه می دهیم؟ از آنجایی که علم دریایی در واقع شما را به چیزی جدید می آموزد - دانش، که فقط در اقیانوس هند قابل دسترسی است. ما برنامه هایی را که با راه های محلی و نگرانی های محلی در ارتباط با موضوعات تحقیق و حفاظت ارتباط دارند، توسعه می دهیم.

  • مسائل مسافرتی
شما فکر می کردید که معنی عدالت چیست؟ شما فکر می کردید می دانید چه جایز است؟ و فکر کردی یک شخص بیمار هستید؟ خوب، جهان به شما بیشتر آموزش می دهد تا شما فکر می کنید باید بدانید. ما خوشحال هستیم که بخشی از این روند است!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Semester Abroad Program - Tropical Biology & Marine Conservation

Campus 16  September 2018 اندونزی Ubud

[+]

شرایط اخذ ویزای

[-]

دوره های تابستانی

تابستان دوره گردشگری پایدار

Campus June 2019 اندونزی Ubud

به عنوان مقصد توریستی پیشرو در اندونزی، بالی خود را در یک موقعیت چالش انگیز قرار می دهد، که در آن توسعه گردشگری به این جزیره کمک می کند تا از لحاظ اقتصادی رشد کند، اما در عین حال زیستگاه های طبیعی، زندگی دریایی و فرهنگ منحصر به فرد آن را تهدید می کند. [+]

به عنوان مقصد توریستی پیشرو در اندونزی، بالی خود را در یک موقعیت چالش انگیز قرار می دهد، که در آن توسعه گردشگری به این جزیره کمک می کند تا از لحاظ اقتصادی رشد کند، اما در عین حال زیستگاه های طبیعی، زندگی دریایی و فرهنگ منحصر به فرد آن را تهدید می کند. این دوره تابستانی 4 هفته ای استوار به شما کمک می کند تا تاثیر گردشگری در بالی را درک کنید و مراحل را برای گردشگری پایدار و اکوتوریسم را ببینید. سفرهای مختلف به شما کمک خواهد کرد تا بینش خود را در مورد تلاش هایی که برای کاهش تاثیرات منفی و حفظ جاذبه های توریستی اصلی در بالی انجام می شود، به دست آورید: طبیعت و شیوه های فرهنگی آن. کلاس درس شما جامعه بالیه ... [-]

دوره تابستان بوم شناسی مانگرو

Campus June 2019 اندونزی Ubud

اندونزی کشور با بزرگترین جنگل های مانگرو در سراسر جهان است. این دوره تابستانی 4 هفته ای غواصی، فرصتی منحصر به فرد برای دسترسی به این اکوسیستم در جزیره بالی به شما می دهد. [+]

اندونزی کشور با بزرگترین جنگل های مانگرو در سراسر جهان است. این دوره تابستانی 4 هفته ای غواصی، فرصتی منحصر به فرد برای دسترسی به این اکوسیستم در جزیره بالی به شما می دهد. یک بلوک قدرتمند از آموزش حرفه ای به شما دانش خاصی در مورد اکوسیستم مانگرو ارائه می دهد، در حالی که سفرهای حراجی و سفرهای علمی به شما در درک پیچیدگی های بیولوژیک و اهمیت مانگرو در بالی کمک می کند. این روش رویکرد منحصر به فرد به شما امکان انجام تحقیقات در زمینه زمینه و جمع آوری داده ها برای حمایت و ترویج شیوه های بازسازی واقعی مامورین را ارائه می دهد.... [-]


مرطوب مرطوب مرمت تابستان دوره

Campus June 2019 اندونزی Ubud

در سال تحصیلی 4 هفته ای در ترمیم صخره های مرجانی در بالی غرق شوید. بررسی وضعیت سلامتی صخره های مرجانی در اطراف جزیره بالی و درک عمیق تر از اکوسیستم دریایی گرمسیری به طور کلی. ببینید چگونه تغییرات آب و هوایی و اسیدی شدن اقیانوس بر اکوسیستم و صخره های مرجانی تأثیر می گذارند و به همین دلیل است که برای حفظ وضعیت سلامتی صخره های مرجانی به منظور حفظ و حفظ بقای تمام موجودات زنده اهمیت دارد. [+]

دوره مرمت مرطوب کننده Reef Summer Course

در سال تحصیلی 4 هفته ای در ترمیم صخره های مرجانی در بالی غرق شوید. بررسی وضعیت سلامتی صخره های مرجانی در اطراف جزیره بالی و درک عمیق تر از اکوسیستم دریایی گرمسیری به طور کلی. ببینید چگونه تغییرات آب و هوایی و اسیدی شدن اقیانوس بر اکوسیستم و صخره های مرجانی تأثیر می گذارند و به همین دلیل است که برای حفظ وضعیت سلامتی صخره های مرجانی به منظور حفظ و حفظ بقای تمام موجودات زنده اهمیت دارد. در طول سخنرانی ها و چندین سفر در حوزه های مختلف، شما می توانید بدانید و ببینید که روش های مختلفی برای بازگرداندن صخره های مرجانی اطراف جزیره بالی مورد استفاده قرار می گیرند.... [-]


تماس