Infopulse University Ukraine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به "دانشگاه INFOPULSE"

دانشگاه Infopulse جامعه آموزش و پرورش فراهم می کند که آموزش های مختلف در فن آوری اطلاعات است. ما به شما کمک خواهد برای پیوستن به IT-جهان از فن آوری های برش، لبه، ایده های جذاب و جامعه نوآورانه.

پیشنهاد ما آموزش زندگی می کنند. مانند این است که نمی فیلم سخنرانی ها و وظایف به صورت خودکار نتایج چک. شما با مربی ارتباط برقرار خواهد کرد و او به سوالات شما پاسخ خواهد داد و اشتباهات خود را اصلاح کند.

زنده. واقعی است. تاثير گذار.

کلاس های کوچک می باشد. گروه راحت بسیار کوچک از 4 - 6 نفر. مربی خود را شما را با نام می دانم و وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت یک در یک با دوره های کار شما خواهد بود.

مربیان ما ماهر و حرفه ای بالا، مهندسان IT و توسعه دهندگان مشتاق برای به اشتراک گذاری دانش خود را با شما می باشد. آنها در حرفه خود فعال هستند و سال تخصص عملی به ارمغان بیاورد.

برنامه دوره در مشورت با کارفرمایان پیشرو توسعه یافته است. شما در خط مقدم از آخرین تحولات در آن با مربیگری مربی شما باشد. آنها چشم انداز خودی را از صنعت فناوری اطلاعات که شما در کلاس درس و بعد از شما فارغ التحصیل بهره مند خواهد آورد.

ثبت نام در دوره های آموزشی ما در حال حاضر و شروع به تغییر حرفه ای شما! تبدیل شدن به یک توسعه دهنده نرم افزار - به خوبی پرداخت می شود، رایگان و فرد مرفه!

همراه با دوره های آموزش در "دانشگاه Infopulse" شما همچنین می توانید گرفتن مدرک در دانشگاه های اروپایی در کیف، اوکراین. "دانشگاه Infopulse" همکاری با دانشگاه های اروپایی در فرایند یادگیری. شما می توانید اعتبار دانشگاه با موفقیت به پایان رساندن دوره های ما به دست آورند.

EuropeanUniviversity

Infopulse - یک فروشنده بین المللی مورد اعتماد، ارائه راه حل های IT کلاس اول

با دفاتر در نه کشور، واقع در سراسر اروپا و اسرائیل، Infopulse یکی از بزرگترین شرکت های برون سپاری اوکراین IT است. ارائه برتری در مهندسی نرم افزار، مدیریت زیرساخت ها، و امنیت اطلاعات، Infopulse ساخته شده است شهرت به عنوان یک سرویس کامل ارائه دهنده راه حل قابل اعتماد.

مکان ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: