Cavendish University Uganda

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Cavendish University Uganda (CUU) دارای مجوز و مجوز توسط شورای ملی آموزش عالی اوگاندا (UNCHE) است و در سال 2008 تأسیس شد.

مدل تحصیلی دانش آموزی CUU از بهترین شیوه های جهانی در زمینه تدریس و یادگیری استفاده می کند و هدف آن اجرای مأموریت CUU است که هدف آن تبدیل دانش آموزان به شهروندان مسئول، تحصیلکرده، کارآفرین و کارآفرین است (REEE).

CUU برنامه های آکادمیک مربوطه و معتبر ارائه می دهد که در چهار دانشکده حقوق و علوم، میزبانی می شوند

یادگیری در CUU نوآورانه، دانش آموز محور، مشارکتی، فعال و عملی است. یک پلتفرم فناوری برای پشتیبانی از یادگیری ترکیبی، پروژه ها، مطالعات موردی، آموزش از راه دور و سایر اشکال یادگیری مؤثر و فعال است.

CUU دارای یک دانشجوی بزرگ دانشجویی است که از بیش از 15 کشور مختلف درگیر است. بیش از 5000 دانشجوی از CUU در بسیاری از رشته های مختلف در دوره های گواهینامه، دیپلم، لیسانس و کارشناسی ارشد از زمان آغاز فعالیت خود فارغ التحصیل شده اند.113235_pexels-photo-901964.jpeg

مأموریت

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت و قابل دسترس با کیفیت بالا که دانشجویان را به شهروندان مسئول، تحصیلکرده، کارآفرین و کارآفرین تبدیل می کند.

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه مدل در آفریقا که ارائه آموزش تغییرات، مربوط به کیفیت مناسب را ارائه می دهد.113234_pexels-photo-1181355.jpeg

داستان ما

مکان ها

کامپالا

Address
Plot 1469 Ggaba Road
کامپالا, منطقه مرکزی, اوگاندا

برنامه ها