ALMA - The International School of Italian Cuisine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز پیشرو جهان برای آموزش در غذاهای ایتالیایی

ALMA - مدرسه بین المللی از غذاهای ایتالیایی است در شکوه وابسته به دوک کاخ Colorno میزبانی، واقع در یک باغ به سبک ایتالیایی زیبا. غذا اداره ایمنی اروپا واقع شده است - مدرسه 10 کیلومتر از پارما، قلب ایتالیایی غذایی دره، و توسط یونسکو به عنوان خلاق شهر سلیقه در غذا، که در آن نیز EFSA اعطا شده است.

این محل برجسته تاریخی است که با آخرین آموزش و پخت و پز امکانات مجهز شده است. این بخش شامل بیش از 7.000 متر مربع با: یک اتاق کنفرانس و اتاق آگورا با آشپزخانه، 7 کلاس های درس آموزش، 4 کلاس های درس نسخه ی نمایشی، 2 آزمایشگاه شیرینی و 1 اتاق sommellerie به طور کامل با A / V سیستم، 17 انبار شراب قرن مجهز، 1 آزمایشگاه تجزیه و تحلیل حسی ، 1 R & D آشپزخانه، 1 کتابخانه با 13.000 کتاب آشپزی، روزنامه ها و مجموعه دی وی دی، آشپزخانه مرکزی، 1 رستوران صندلی 180 مهمان و 1 جریمه صندلی رستوران ناهار خوری 40 مهمان.
از سال 2004، ALMA است در این سرآشپزها محل، سرآشپزها شیرینی باشد، sommeliers و مدیران F & B از سراسر جهان با برنامه های آموزشی در بالاترین سطح توسط معلمان ترین اعطا انجام تحصیل کرده است.

رئیس ALMA است استاد به Gualtiero ها Marchesi، آشپز و پخت و پز ایتالیایی معلم معتبر ترین در سراسر جهان است. علاوه بر این، مدرسه همکاری با بیش از 700 رستوران در میان معروف ترین ایتالیایی به جای کارآموزی برای دانشجویان ALMA، همچنین با تکیه بر کارکنان آموزش بالا واجد شرایط.

در سال گذشته تقاضا برای دوره های آموزش بالا ALMA بطور قابل توجهی مطرح شده، به طوری که امروز ALMA میزبان حدود 2.000 دانش آموز در سال (بین برنامه درسی و دوره های خیاطی خانگی) و افزایش بیشتر برای 2017 انتظار می رود.
یکی از دلایل این موفقیت نرخ اشتغال بالا ALMA فارغ التحصیلان است. از آمار، 90 درصد از تی سجاف پیدا کردن یک شغل در ظرف 6 ماه پس از دیپلم و ALMA خود را به آنها کمک می کند تا دسترسی به لطف اشتغال به ALMAlink، پورتال اختصاصی www.almalink.it اجازه می دهد رستوران ها، هتل ها و شرکت های صنعت غذا دریافت در تماس با فارغ التحصیلان ALMA.

ALMA پیشنهاد آموزش

زبان: ایتالیایی

 • دوره پیشرفته از غذاهای ایتالیایی
 • دوره پیشرفته PASTRY
 • تکنیک های غذاهای دوره
 • تکنیک های PASTRY دوره
 • ASSISTANT رستوران و مدیر نوار
 • استاد Sommelier ALMA-AIS
 • F & B مدیر درس است

زبان انگلیسی

 • برنامه های بین المللی از غذاهای ایتالیایی
 • برنامه های بین المللی شیرینی مدرن
 • دوره بین المللی از شراب
 • برنامه های مشترک با مدارس PARTNER

ALMA شبکه بین المللی

ALMA است یک حرفه بین المللی قوی و به همین دلیل آن را به یک شبکه قوی با مدارس آشپزی بالا در سراسر جهان توسعه یافته است. در همکاری با مدارس شریک زندگی خود را، ALMA سازماندهی دوره های پخت و پز ایتالیایی خاص و آموزش سرآشپزها خارجی برای تبدیل شدن به سفرای غذاهای ایتالیایی و محصولات ایتالیایی در کشور خود.

 1. مرکز بین المللی آشپزی - نیویورک (ایالات متحده آمریکا)
 2. Il Cuoco - موسسه آشپزی ایتالیایی - سئول (کره جنوبی)
 3. دانشکده آشپز کالج جورج براون - تورنتو (کانادا)
 4. ITHQ (مؤسسه تور و مهاجرت دوبلین کبک) - مونترال (کانادا)
 5. دانشگاه سیسیا - مکزیکو سیتی (مکزیک)
 6. کول دی هنر Culinaire de Miyagi - Sendai (ژاپن)
 7. VTC - شورای آموزش حرفه ای - هنگ کنگ (چین)
 8. کالج Westminster Kingsway - لندن (انگلستان)
 9. Senac - Centro Universitário - سائوپائولو (برزیل)
 10. MSA - آکادمی هنر آشپزی - استانبول (ترکیه)
 11. NSI - Northern Sydney Inshttp: //www.bic-lj.si/en/titute - سیدنی (استرالیا)
 12. آکادمی آشپز Prue Leith - Centurion، Johannesburg (آفریقای جنوبی)
 13. KDU دانشگاه کالج - کوالالامپور (مالزی)
 14. Mausi Sebes - بوینس آیرس (آرژانتین)
 15. BIC حرفه ای کالج لیوبلیانا - لیوبلیانا (اسلوونی)
 16. دانشگاه هوانگونگ، Taichung (تایوان)
 17. موسسه اهداف - Bangalore (هند)
 18. کول در سیسیک (کرواسی)
 19. کالج گردشگری ژجیانگ - Hangzhou (چین)
 20. گروه آموزشی سوئیس - Montreux (سوئیس)

شرکای ALMA

بعضی از شرکای اصلی مدرسه، اتاق بازرگانی پارما، سهامدار اکثریت است، همراه با Provincia di Parma، که محل را با قلعه کلورنو می گذارد. شرکای دیگر عبارتند از: یونیون Industriali و ASCOM پارما، Cariparma اعتبار Agricole، FIPE، چند کنسرسیوم برای حفاظت از مواد غذایی معمولی و آب گوجه فرنگی (پنیر پارمیجانو، Lambrusco دی مودنا، درهم و برهم توسکانو، ژامبون دی پارما، وینی REGGIANI، Salumi Tipici Piacentini، وینی DOC در Colli Piacentini، وینی در Colli دی پارما، Produttori دی استو Balsamico، وینی در Colli Bolognesi)، APACOOP، ASSICA، Confcooperative امیلیا-رومانیا، موسسه در Nazionale ایتالیایی اسپرسو، Federalimentare، Assolatte و Federdoc.


ALMA همچنین موافقتنامه های پروتکل را با وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و پژوهش ایتالیا (MIUR) و موسسه ملی تجارت خارجی (ICE) ایتالیا امضا کرد. آن را نیز تا به توافق و همکاری با SDA Bocconi در میلان و دانشگاه پارما وارد شده است. ALMA به سیستم آموزش و پرورش منطقه امیلیا رومانا معتبر و ISO 9001-2008 گواهی است.

در سال 2011، قرارداد همکاری با EXPO 2015 برای مجموعه ای از فعالیت های آموزشی و تبلیغاتی در طول نمایشگاه EXPO تحت عنوان «تغذیه سیاره - انرژی برای زندگی» امضا کرد که شامل شبکه بین المللی آن نیز خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • ایتالیایی

بازدید کنید Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

ALMA Italian Culinary Program - Basic Level

Campus تمام وقت زمان ثبت نام باز است ایتالیا Parma

[+]

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این دوره، لطفا از وب سایت رسمی دیدن کنید

اقامت: آپارتمان 2، 3 و 4 خوابه در خانه های مسکونی راحت ما در فاصله دور از مدرسه و امکانات ورزشی ما موجود است.

هر آپارتمان دارای یک اتاق نشیمن با آشپزخانه و حمام است. اجاره ماهانه € 435 شامل خدمات تعمیر و نگهداری.

برنامه [-]

آلما ایتالیایی برنامه شیرینی مدرن

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

این برنامه با هدف آموزش مبانی قنادی مدرن ایتالیایی در تغییرات منطقه ای آن با تئوری، تظاهرات و کلاس های آموزشی. کشف سنت معتبر از قنادی ایتالیایی و گواهی حرفه ای خود را از ایتالیایی آشپز قنادی. [+]

این برنامه با هدف آموزش مبانی قنادی مدرن ایتالیایی در تغییرات منطقه ای آن با تئوری، تظاهرات و کلاس های آموزشی.

صرف دو ماه در پردیس ALMA های نزدیک به Parma، فقط اعلام خلاق شهر برای سلیقه در غذا، و یاد بگیرند شیرینی معتبر ایتالیایی از سرآشپزها تحسین. سپس این طول عمر تجربه با کارآموزی 3 ماه در بخش شیرینی از یک رستوران، هتل و یا ساختار آزمایشگاه شیرینی در در یکی از 20 منطقه ایتالیایی کامل است.... [-]


آلما برنامه آشپزی ایتالیایی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Parma

دوره طراحی شده است را به دانشجویان بین المللی نه تنها آموزش نظری و عملی در آشپزی پیشرفته ایتالیایی اما یک تجربه واقعی کامل ایتالیایی. ترکیبی از ایتالیایی آشپزی فرهنگ، زبان، تاریخ، شراب و تمام سفرهای میدانی و آموزش های حرفه ای در یکی از یکی از رستوران های بالای ایتالیایی این یک راه عالی برای یادگیری نحوه ی تبدیل شدن به یک حرفه ای واقعی از غذاهای ایتالیایی است. [+]

دوره طراحی شده است را به آموزش نه فقط نظری و عملی دانشجویان بین المللی در آشپزی پیشرفته ایتالیایی اما واقعی تجربه کامل ایتالیایی.

ترکیبی از ایتالیایی آشپزی فرهنگ، زبان، تاریخ، شراب و تمام سفرهای میدانی و آموزش های حرفه ای در یکی از یکی از رستوران های بالای ایتالیایی این یک راه عالی برای یادگیری نحوه ی تبدیل شدن به یک حرفه ای واقعی از غذاهای ایتالیایی است.

این برنامه در دو مرحله توسعه: فاز اول مسکونی در پردیس ALMA، نزدیک به Parma، فقط اعلام شهرستان خلاق برای سلیقه در غذا توسط یونسکو، با درس نسخه ی نمایشی و کلاس های آموزشی، و مرحله دوم، یک دوره کارآموزی در یک رستوران یا هتل.... [-]


تماس

Alma S.R.L. Scuola Internazionale Di Cucina Italiana

آدرس ALMA - La Scuola Internazionale di Cucina Italiana Piazza Garibaldi, 26 Colorno
43052 Parma, Emilia-Romagna, ایتالیا
وب سایت http://www.alma.scuolacucina.it/
تلفن +39 0521 525211