توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز پیشرو جهان برای آموزش در غذاهای ایتالیایی

ALMA - مدرسه بین المللی از غذاهای ایتالیایی است در شکوه وابسته به دوک کاخ Colorno میزبانی، واقع در یک باغ به سبک ایتالیایی زیبا. غذا اداره ایمنی اروپا واقع شده است - مدرسه 10 کیلومتر از پارما، قلب ایتالیایی غذایی دره، و توسط یونسکو به عنوان خلاق شهر سلیقه در غذا، که در آن نیز EFSA اعطا شده است.

این محل برجسته تاریخی است که با آخرین آموزش و پخت و پز امکانات مجهز شده است. این بخش شامل بیش از 7.000 متر مربع با: یک اتاق کنفرانس و اتاق آگورا با آشپزخانه، 7 کلاس های درس آموزش، 4 کلاس های درس نسخه ی نمایشی، 2 آزمایشگاه شیرینی و 1 اتاق sommellerie به طور کامل با A / V سیستم، 17 انبار شراب قرن مجهز، 1 آزمایشگاه تجزیه و تحلیل حسی ، 1 R & D آشپزخانه، 1 کتابخانه با 13.000 کتاب آشپزی، روزنامه ها و مجموعه دی وی دی، آشپزخانه مرکزی، 1 رستوران صندلی 180 مهمان و 1 جریمه صندلی رستوران ناهار خوری 40 مهمان.
از سال 2004، ALMA است در این سرآشپزها محل، سرآشپزها شیرینی باشد، sommeliers و مدیران F & B از سراسر جهان با برنامه های آموزشی در بالاترین سطح توسط معلمان ترین اعطا انجام تحصیل کرده است.

رئیس ALMA است استاد به Gualtiero ها Marchesi، آشپز و پخت و پز ایتالیایی معلم معتبر ترین در سراسر جهان است. علاوه بر این، مدرسه همکاری با بیش از 700 رستوران در میان معروف ترین ایتالیایی به جای کارآموزی برای دانشجویان ALMA، همچنین با تکیه بر کارکنان آموزش بالا واجد شرایط.

در سال گذشته تقاضا برای دوره های آموزش بالا ALMA بطور قابل توجهی مطرح شده، به طوری که امروز ALMA میزبان حدود 2.000 دانش آموز در سال (بین برنامه درسی و دوره های خیاطی خانگی) و افزایش بیشتر برای 2017 انتظار می رود.
یکی از دلایل این موفقیت نرخ اشتغال بالا ALMA فارغ التحصیلان است. از آمار، 90 درصد از تی سجاف پیدا کردن یک شغل در ظرف 6 ماه پس از دیپلم و ALMA خود را به آنها کمک می کند تا دسترسی به لطف اشتغال به ALMAlink، پورتال اختصاصی www.almalink.it اجازه می دهد رستوران ها، هتل ها و شرکت های صنعت غذا دریافت در تماس با فارغ التحصیلان ALMA.

ALMA پیشنهاد آموزش

زبان: ایتالیایی

 • دوره پیشرفته از غذاهای ایتالیایی
 • دوره پیشرفته PASTRY
 • تکنیک های غذاهای دوره
 • تکنیک های PASTRY دوره
 • ASSISTANT رستوران و مدیر نوار
 • استاد Sommelier ALMA-AIS
 • F & B مدیر درس است

زبان انگلیسی

 • برنامه های بین المللی از غذاهای ایتالیایی
 • برنامه های بین المللی شیرینی مدرن
 • دوره بین المللی از شراب
 • برنامه های مشترک با مدارس PARTNER

ALMA شبکه بین المللی

ALMA است یک حرفه بین المللی قوی و به همین دلیل آن را به یک شبکه قوی با مدارس آشپزی بالا در سراسر جهان توسعه یافته است. در همکاری با مدارس شریک زندگی خود را، ALMA سازماندهی دوره های پخت و پز ایتالیایی خاص و آموزش سرآشپزها خارجی برای تبدیل شدن به سفرای غذاهای ایتالیایی و محصولات ایتالیایی در کشور خود.

 1. مرکز بین المللی آشپزی - نیویورک (ایالات متحده آمریکا)
 2. Il Cuoco - موسسه آشپزی ایتالیایی - سئول (کره جنوبی)
 3. دانشکده آشپز کالج جورج براون - تورنتو (کانادا)
 4. ITHQ (مؤسسه تور و مهاجرت دوبلین کبک) - مونترال (کانادا)
 5. دانشگاه سیسیا - مکزیکو سیتی (مکزیک)
 6. کول دی هنر Culinaire de Miyagi - Sendai (ژاپن)
 7. VTC - شورای آموزش حرفه ای - هنگ کنگ (چین)
 8. کالج Westminster Kingsway - لندن (انگلستان)
 9. Senac - Centro Universitário - سائوپائولو (برزیل)
 10. MSA - آکادمی هنر آشپزی - استانبول (ترکیه)
 11. NSI - Northern Sydney Inshttp: //www.bic-lj.si/en/titute - سیدنی (استرالیا)
 12. آکادمی آشپز Prue Leith - Centurion، Johannesburg (آفریقای جنوبی)
 13. KDU دانشگاه کالج - کوالالامپور (مالزی)
 14. Mausi Sebes - بوینس آیرس (آرژانتین)
 15. BIC حرفه ای کالج لیوبلیانا - لیوبلیانا (اسلوونی)
 16. دانشگاه هوانگونگ، Taichung (تایوان)
 17. موسسه اهداف - Bangalore (هند)
 18. کول در سیسیک (کرواسی)
 19. کالج گردشگری ژجیانگ - Hangzhou (چین)
 20. گروه آموزشی سوئیس - Montreux (سوئیس)

شرکای ALMA

بعضی از شرکای اصلی مدرسه، اتاق بازرگانی پارما، سهامدار اکثریت است، همراه با Provincia di Parma، که محل را با قلعه کلورنو می گذارد. شرکای دیگر عبارتند از: یونیون Industriali و ASCOM پارما، Cariparma اعتبار Agricole، FIPE، چند کنسرسیوم برای حفاظت از مواد غذایی معمولی و آب گوجه فرنگی (پنیر پارمیجانو، Lambrusco دی مودنا، درهم و برهم توسکانو، ژامبون دی پارما، وینی REGGIANI، Salumi Tipici Piacentini، وینی DOC در Colli Piacentini، وینی در Colli دی پارما، Produttori دی استو Balsamico، وینی در Colli Bolognesi)، APACOOP، ASSICA، Confcooperative امیلیا-رومانیا، موسسه در Nazionale ایتالیایی اسپرسو، Federalimentare، Assolatte و Federdoc.


ALMA همچنین موافقتنامه های پروتکل را با وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و پژوهش ایتالیا (MIUR) و موسسه ملی تجارت خارجی (ICE) ایتالیا امضا کرد. آن را نیز تا به توافق و همکاری با SDA Bocconi در میلان و دانشگاه پارما وارد شده است. ALMA به سیستم آموزش و پرورش منطقه امیلیا رومانا معتبر و ISO 9001-2008 گواهی است.

در سال 2011، قرارداد همکاری با EXPO 2015 برای مجموعه ای از فعالیت های آموزشی و تبلیغاتی در طول نمایشگاه EXPO تحت عنوان «تغذیه سیاره - انرژی برای زندگی» امضا کرد که شامل شبکه بین المللی آن نیز خواهد شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

ALMA - The International School of Italian Cuisine

یک برنامه یک هفته ای به دانشجویان بین المللی که به دنبال تجربه هنر اول آشپزی با اشتیاق برای غذای ایتالیایی هستند و مایل به غنی سازی سفر خود به ایتالیا هستند، از جمله راه ... [+]

طعم ایتالیا اولین دوره کوتاه توسط ALMA است:

یک برنامه یک هفته ای به دانشجویان بین المللی که به دنبال تجربه هنر اول آشپزی با اشتیاق برای غذای ایتالیایی هستند و مایل به غنی سازی سفر خود به ایتالیا هستند، از جمله راه های مختلف برای کشف کشور و کشف بهترین تعطیلات ایتالیایی در یک نام تجاری جدید مسیر.

البته، پس از «روش ALMA»، درس های علمی، تجربه مستقیم محصولات و مواد اولیه، فرایند تکنیک ها و فرایندها، دانش و تمرین دستور العمل های سنتی ایتالیایی را ترکیب می کند و شامل تمرکز بر ماکارونی، شراب و شیرینی و سخنرانی در تاریخ آشپزی ایتالیایی و یک جلسه مزه است. بنابراین، این بهترین فرصتی را برای دانشجویانی که به ایتالیا سفر می کنند را برای کشف اسرار آشپزی ایتالیایی و ارائه اولین روش برای آموزش هنر آشپزی نشان می دهد.... [-]

ایتالیا Parma
ALMA - The International School of Italian Cuisine

برنامه آشپزی ایتالیایی دوره ی یک ساله است که در دو واحد آموزشی برگزار می شود. این دوره ای عالی است اگر شما به دنبال یک immersion کامل کامل در مواد غذایی ایتالیایی و یک تج ... [+]

برنامه آشپزی جدید ایتالیایی، که در دو واحد آموزشی برگزار می شود، مناسب است اگر شما به دنبال یک غرق شدن واقعی در غذای ایتالیایی و یک تجربه مطالعه کامل برای تبدیل شدن به آشپز حرفه ای از غذاهای ایتالیایی است.

برنامه آشپزی ایتالیایی یک دوره طولانی / یک ساله است: با شروع از مبانی، به سطح پیشرفته حرکت می کند و غذای کامل و حرفه ای ایتالیایی را ارائه می دهد

طراحی شده برای ارائه تجربه "عشق در ابتدا" در آشپزخانه ایتالیایی، دانش آموزان قادر خواهند بود تا در مراحل آموزش و تظاهرات و همچنین سفر در سراسر ایتالیا همراه با معلمان ALMA و بازدید از مهمترین غذاهای ایتالیایی غذا، غذا... [-]

ایتالیا Parma
ALMA - The International School of Italian Cuisine

این برنامه با هدف آموزش مبانی قنادی مدرن ایتالیایی در تغییرات منطقه ای آن با تئوری، تظاهرات و کلاس های آموزشی. کشف سنت معتبر از قنادی ایتالیایی و گواهی حرفه ای خود را از ... [+]

این برنامه با هدف آموزش مبانی قنادی مدرن ایتالیایی در تغییرات منطقه ای آن با تئوری، تظاهرات و کلاس های آموزشی.

صرف دو ماه در پردیس ALMA های نزدیک به Parma، فقط اعلام خلاق شهر برای سلیقه در غذا، و یاد بگیرند شیرینی معتبر ایتالیایی از سرآشپزها تحسین. سپس این طول عمر تجربه با کارآموزی 3 ماه در بخش شیرینی از یک رستوران، هتل و یا ساختار آزمایشگاه شیرینی در در یکی از 20 منطقه ایتالیایی کامل است.... [-]

ایتالیا Parma
Alma S.R.L. Scuola Internazionale Di Cucina Italiana
Address
ALMA - La Scuola Internazionale di Cucina Italiana Piazza Garibaldi, 26 Colorno
43052 Parma, Emilia-Romagna, ایتالیا
وب سایت
تلفن
+39 0521 525211