توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Abbey School - Ciao Italy متولد شد از تجربه چند فرهنگی و حرفه ای کارکنان مدرسه Abbey، که از سال 1996 مرکز عالی در زمینه آموزش زبان در تورین را نشان داده است.

مدرسه که متخصص در تدریس زبان و فرهنگ ایتالیایی در خارج از کشور است، دانشجویان را به بالاترین استانداردهای ممکن برای یادگیری زبان تضمین می کند. این موسسه عضو ASILS، AIL و Eduitalia است و همچنین توسط CSN Lund-Sweden به رسمیت شناخته شده است. علاوه بر این، مدرسه همچنین مرکز ارائه دوره های Bildungsurlaub است، و از سال 2012 آن است که کارشناسی ارشد در آموزش ایتالیایی به عنوان یک زبان خارجی و به عنوان یک زبان دوم است.

تصمیم مدرسه برای کار با گروه های کوچک تنها تضمین می کند که هر یک از شرکت کنندگان فرصت توسعه و بهبود مهارت های زبانی خود را داشته باشد. بنابراين دسترسی به هر درس به امتحان ورودی نیاز دارد تا کلاس های مناسب را برای همه شرکت کنندگان ایجاد کند.

درس ها به معلمان واجد شرایط و پویای زبان مادری سپرده می شود که با استفاده از روش های مستقیم و استفاده از انواع وسیعی از مواد آموزشی (کتاب ها، روزنامه ها، سی دی ها، فیلم های فیلم، موسیقی و غیره) به دانش آموزان کمک می کند تا ارتباطات خود را افزایش دهند و مهارت های فرهنگی فعالیت های تفریحی متعددی که توسط مدرسه برگزار می شود و با همکاری متخصصان این منطقه، دانش آموز را قادر می سازد تا با مردم محلی ارتباط برقرار کند و غنای فرهنگی و هنری شهر و استان را بدست آورد. علاوه بر این، کارت های ابی ارائه می دهد که به آنها اجازه می دهد از خدمات مختلف با تخفیف (از رستوران ها به ورزشگاه ها) ارائه شده توسط شرکت های شرکت کننده لذت ببرند.

پاسخگو به تقاضای رو به رشد برای دوره های دانشجویان آسیایی، abbeySCHOOL CiaoItaly برنامه های مبتنی بر روش های تدریسی را تهیه کرده است که با توجه به تنوع آوایی و نحو زبان های غیر اروپایی. مدرسه همچنین برای کمک به دانش آموزان، کارکنانی را که با برخی از زبان های آسیایی آشنا هستند، فراهم می کند.

برای دانش آموزانی که دوست دارند غذا، برنامه های ویژه ای برای کشف غذاهای پیمونت و غذاهای آشپزی می توانند مرتب شوند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Abbey School - Ciao Italy

این دوره است که در دانش آموزانی که مایل به یادگیری زبان ایتالیایی در یک محیط پویا و سرگرم کننده هدف.در 80 ساعت امکان پذیر است برای به دست آوردن مهارت های زبانی مناسب را ب ... [+]

بیشتر بدانید ایتالیایی در تورین این دوره است که در دانش آموزانی که مایل به یادگیری زبان ایتالیایی در یک محیط پویا و سرگرم کننده هدف. در 80 ساعت امکان پذیر است برای به دست آوردن مهارت های زبانی مناسب را به سطح مورد مطالعه، از جمله: ساختار گرامری، توسعه واژگان، یادگیری و بهبود تلفظ، مکالمه، درک مطلب، خواندن و نوشتن. دسترسی به این دوره از طریق آزمون ورودی رایگان به منظور ارزیابی سطح اولیه دانش آموز دانش و به تبع آن به را تشکیل می دهند در کلاس متشکل از دانش آموزان از همان سطح پیش بینی شده. درس برگزار می شود هر روز، از دوشنبه تا جمعه و تشکیل تعداد کل 20 ساعت در هفته. آزمون پیشرفت خواهد شد در نیمه راه از طریق دوره پس از یک امتحان نهایی در پایان، که یک گواهی سطح زبان صادر می شود داده می شود.دانش آموزان خواهد شد با یک کیت مطالعه متشکل از مواد مورد نیاز برای دوره و AbbeyCard، که اجازه می دهد تا به دارنده از طیف وسیعی از تخفیف در هر یک از شرکت های متعدد مغازه ها، رستوران ها و موزه ها بهره مند شوند ارائه شده است. . حضور معلمان گواهی:: در صورت درخواست، مدرسه می تواند فعالیت های تفریحی اجازه می دهد دانش آموزان برای کشف زیبایی و طعم ناحیهای در شمال غربی تقویم سازماندهی: دوره های در اولین دوشنبه هر ماه شروع تحصیلی. معلمان مدرسه همه به درجه و دارای مدارک تحصیلی دانشگاه های خاص در زمینه آموزش زبان ایتالیایی. آنها چندین... [-]

ایتالیا تورین
زمان ثبت نام باز است
ایتالیایی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی