Accademia di Comunicazione

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سی ساله ، آکادمی ارتباطات با حرفه ای در بازاریابی ، ارتباطات و تبلیغات با دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد پست مدرک خود را آموزش داده است .

یک محل کاری که دانشجویان هر روز توسط حرفه ای ارتباطات پیوست می شوند.

جای تعلیم و تجربیات است که تا امروز در بیش از 4000 دانشآموز در سطح حرفه ای آماده کرده و در جهان کار کرده است .

یک آزمایشگاه از پروژه های طراحی شده برای شرکت ها.

مدرسه ای است که بطور خاص تمامی حرفه های خلاق و استراتژیک ارتباطات را آماده می کند .

تاریخ

Accademia di Comunicazione در 7 نوامبر 1988 در میلان با هدف ایجاد یک پروژه آموزش، تحقیق و نوآوری در زمینه ارتباطات متقاعد کننده و بصری (بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، طراحی گرافیک و تمامی فن آوری های مرتبط با این مناطق ) متولد شد. حرفه ای).

در 9 می 2008، آکادمی به یک بنیاد تبدیل می شود .

بنیاد Accademia di Comunicazione وسیله قانون، فرهنگ ارتباطی را براساس ارزش های اخلاقی گسترش می دهد، آموزش و پرورش و ترویج آموزش در بخش هنر و ارتباطات را افزایش می دهد و از اپراتورها و محققان در این زمینه پشتیبانی می کند.

Fondazione Accademia di Comunicazione یک قانون اخلاقی رفتار را مطابق با ماده 6 قانون مجازات قانون 231/01 تصویب کرده است که مجموعه ای از ارزش های شناخته شده، پذیرفته شده و مشترک در انجام فعالیت را تعریف می کند.

پروژه آموزش براساس مفهوم bottega است که "bottega" نام دارد، جایی که اکثر دنیای حرفه ای فعلی رشد کرده است - از پدران / مادران تا نسل های گذشته.

حرفه ارتباطات (استراتژیک، خلاق) در حقیقت در این زمینه متولد شده است، با گذشت زمان در پاسخ به تغییرات در بازار، شرکت ها و سازمان ها، ارزش های اجتماعی و نیازهای مصرف کننده تغییر می کند.

روش کارگاه، یک فرهنگ حرفه ای پایه حرفه ای خوب، یک شکل ذهنی به طور خاص با هدف برقراری ارتباط و توانایی انجام دادن، به دست آوردن مهارت های حرفه ای حرفه ای به دست می آید.

آثاری که دانشجویان آکادمی در دوره های مختلف از پروژه های ارتباطی، استراتژی های بازاریابی، کمپین های تبلیغاتی، پروژه های گرافیکی، وب سایت ها برای موسسات دولتی، انجمن ها و سازمان های غیر انتفاعی و شرکت ها، با هدایت و نظارت ایجاد می کنند از استادان در آکادمی.

در پایان دوره، Accademia برای هر دانش آموز یک دوره کارآموزی در شرکت یا آژانس را سازماندهی می کند که طی آن تجربه عملی در طول دوره به پایان می رسد: دانش آموزان اکنون قادر به شروع کار حرفه ای خود هستند.

درصد کسانی که در دنیای کار وارد شدند 100٪ بود .

تبادل شدید و همکاری مداوم که آکادمی را به بازار ارتباطات پیوند می دهد، دانش آموزان خود را قادر می سازد تا جایگاه مناسب را در دنیای کار پیدا کنند.

علاوه بر این، دانش آموزان سابق آکادمی یک انجمن ایجاد کرده اند که مرجع ثابت برای اعضای جدید است. همکاران هر سال فرصت های کارآموزی و فرصت های کاری را برای فارغ التحصیلان جدید ارائه می دهند.

Fondazione Accademia di Comunicazione یک مؤسسه معتبر آموزش حرفه ای تحت قانون منطقه ای در تاریخ 6 اوت 2007 است. 19.

دوره ها گواهینامه صلاحیت صدور مجوز حرفه ای را مطابق با دستورالعمل ها و مقررات اتحادیه اروپا می گذارد.

مکان ها

میلان

Address
Via Savona,112/A
20144 میلان, لومباردی, ایتالیا