توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سی ساله ، آکادمی ارتباطات با حرفه ای در بازاریابی ، ارتباطات و تبلیغات با دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد پست مدرک خود را آموزش داده است .

یک محل کاری که دانشجویان هر روز توسط حرفه ای ارتباطات پیوست می شوند.

جای تعلیم و تجربیات است که تا امروز در بیش از 4000 دانشآموز در سطح حرفه ای آماده کرده و در جهان کار کرده است .

یک آزمایشگاه از پروژه های طراحی شده برای شرکت ها.

مدرسه ای است که بطور خاص تمامی حرفه های خلاق و استراتژیک ارتباطات را آماده می کند .

تاریخ

Accademia di Comunicazione در 7 نوامبر 1988 در میلان با هدف ایجاد یک پروژه آموزش، تحقیق و نوآوری در زمینه ارتباطات متقاعد کننده و بصری (بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، طراحی گرافیک و تمامی فن آوری های مرتبط با این مناطق ) متولد شد. حرفه ای).

در 9 می 2008، آکادمی به یک بنیاد تبدیل می شود .

بنیاد Accademia di Comunicazione وسیله قانون، فرهنگ ارتباطی را براساس ارزش های اخلاقی گسترش می دهد، آموزش و پرورش و ترویج آموزش در بخش هنر و ارتباطات را افزایش می دهد و از اپراتورها و محققان در این زمینه پشتیبانی می کند.

Fondazione Accademia di Comunicazione یک قانون اخلاقی رفتار را مطابق با ماده 6 قانون مجازات قانون 231/01 تصویب کرده است که مجموعه ای از ارزش های شناخته شده، پذیرفته شده و مشترک در انجام فعالیت را تعریف می کند.

پروژه آموزش براساس مفهوم bottega است که "bottega" نام دارد، جایی که اکثر دنیای حرفه ای فعلی رشد کرده است - از پدران / مادران تا نسل های گذشته.

حرفه ارتباطات (استراتژیک، خلاق) در حقیقت در این زمینه متولد شده است، با گذشت زمان در پاسخ به تغییرات در بازار، شرکت ها و سازمان ها، ارزش های اجتماعی و نیازهای مصرف کننده تغییر می کند.

روش کارگاه، یک فرهنگ حرفه ای پایه حرفه ای خوب، یک شکل ذهنی به طور خاص با هدف برقراری ارتباط و توانایی انجام دادن، به دست آوردن مهارت های حرفه ای حرفه ای به دست می آید.

آثاری که دانشجویان آکادمی در دوره های مختلف از پروژه های ارتباطی، استراتژی های بازاریابی، کمپین های تبلیغاتی، پروژه های گرافیکی، وب سایت ها برای موسسات دولتی، انجمن ها و سازمان های غیر انتفاعی و شرکت ها، با هدایت و نظارت ایجاد می کنند از استادان در آکادمی.

در پایان دوره، Accademia برای هر دانش آموز یک دوره کارآموزی در شرکت یا آژانس را سازماندهی می کند که طی آن تجربه عملی در طول دوره به پایان می رسد: دانش آموزان اکنون قادر به شروع کار حرفه ای خود هستند.

درصد کسانی که در دنیای کار وارد شدند 100٪ بود .

تبادل شدید و همکاری مداوم که آکادمی را به بازار ارتباطات پیوند می دهد، دانش آموزان خود را قادر می سازد تا جایگاه مناسب را در دنیای کار پیدا کنند.

علاوه بر این، دانش آموزان سابق آکادمی یک انجمن ایجاد کرده اند که مرجع ثابت برای اعضای جدید است. همکاران هر سال فرصت های کارآموزی و فرصت های کاری را برای فارغ التحصیلان جدید ارائه می دهند.

Fondazione Accademia di Comunicazione یک مؤسسه معتبر آموزش حرفه ای تحت قانون منطقه ای در تاریخ 6 اوت 2007 است. 19.

دوره ها گواهینامه صلاحیت صدور مجوز حرفه ای را مطابق با دستورالعمل ها و مقررات اتحادیه اروپا می گذارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Accademia di Comunicazione

دوره دوساله پس از دیپلم در ارتباطات بازاریابی و کسب و کار امروزه یک سیستم کاملا جدید برای پاسخگویی به طور موثر به تقاضا در بازار ارتباطات است که در آن بخش دیجیتال پویا تر ... [+]

دوره دوساله پس از دیپلم در ارتباطات بازاریابی و کسب و کار امروزه یک سیستم کاملا جدید برای پاسخگویی به طور موثر به تقاضا در بازار ارتباطات است که در آن بخش دیجیتال پویا ترین و مستلزم منابع حرفه ای با دانش پایه جامع و مهارت های فنی خاص.

نیاز به شرکت ها برای داشتن متخصصانی که می دانند چطور با چالش های دیجیتالی کردن و جهانی شدن مواجه می شوند، نیازمند یک پیشنهاد آموزشی است که به حداکثر ممکن امکان ورود به دنیای کار جوانان با مهارت های فنی جامع را با چشم انداز استراتژیک و توانایی سهم کانال های دیجیتالی چندگانه که از طریق آن مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کنند، به طور فزاینده ای متصل می شوند، به ایجاد زمینه هایی می رسند که می توانند به مشتری نزدیک شوند و شهرت، اجماع و موفقیت شرکت / سازمان را برای آن کار کنند.... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accademia di Comunicazione

هنگامی که ما با کلمات کار می کنیم، فرصت داریم جهان را با ابزاری در مرز بین واقعیت و خیالی آشنا کنیم. وقتی که ما رویاییم، چه تعداد ابعادی را نفوذ می کنیم؟ ... [+]

هنگامی که ما با کلمات کار می کنیم، فرصت داریم جهان را با ابزاری در مرز بین واقعیت و خیالی آشنا کنیم. وقتی که ما رویاییم، چه تعداد ابعادی را نفوذ می کنیم؟ ما خاطرات را فرا می گیریم، تصاویر را می بینیم. از کجا آمده؟ کار در دنیای تبلیغات به معنای توانایی ساختن رویاهای مردم است و مردم را به مکان های دیگر، دنیای دیگر، ابعاد دیگر پرواز می کند. آیا آریوستو تصور نمی کرد که به ماه برسد، آیا مردان می خواهند به آنجا بروند؟ این شاعر است که ابتدا تصور می کند که رویا می تواند جهان را درک کند. هر کس همیشه ماه را تحسین می کند، اما Ariosto برای اولین بار در مورد رفتن به ماه صحبت می کند و ایده امکان رفتن به آنجا را معرفی می کند. اگر او از شوالیه ای که این سفر فوق العاده را انجام می داد صحبت نکرده بود، شاید هیچ کس واقعا نمی خواست این مأموریت را انجام دهد و شاید هرگز به ماه وارد نشود. در اینجا شاعر هدف تمایلات، تعجب انسانیت ما را ایجاد می کند. آنچه ظاهرا غیرقابل تحقق، غیرممکن، غیر قابل اثبات است، به ناگهان واقعیت می یابد. به عبارت دقیق بیولوژیکی، چه کسی از ما برای پرواز ایجاد شد؟ از ایکاروس به بعد هیچ کس متولد نشد قادر به پرواز است. اما آیا بشریت پرواز می کند یا نه؟ بشریت پرواز می کند و چگونه پرواز می کند! و همچنین به ماه می رود! پیشرفت در علم اغلب در رویا و در... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accademia di Comunicazione

دوره سه ساله هنر مدرک Accademia di Comunicazione ، یکی از اولین ارتباطات قانع کننده در ایتالیا، در سال 1988 با همکاری آکادمی خود، با هدف آموزش کارشناسان در تصاویر تبلیغات ... [+]

دوره سه ساله هنر مدرک Accademia di Comunicazione ، یکی از اولین ارتباطات قانع کننده در ایتالیا، در سال 1988 با همکاری آکادمی خود، با هدف آموزش کارشناسان در تصاویر تبلیغاتی، تاسیس شد. در واقع، این کار مدیر هنر است که با انتخاب تصویر ایده آل و تکنیک های مختلف تحقق که برای او در دسترس است، ارتباط برقرار کند. برای این منظور، دوره آموزشی هدف قرار دادن تمام ابزار لازم برای ارائه یک فرهنگ جامع از تصاویر، هر دو استاتیک و پویا، و توانایی دستکاری ارزش تحریک کننده و نمادین خود را. علاوه بر این، دانش آموزان باید ظرفیتی قوی برای اختراع سنتز و بصری داشته باشند تا وعده تبلیغاتی را در شکل اصلی و سازگار با بخش هایی که کپی رایت با آن کار می کند، ترجمه کند.... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accademia di Comunicazione

دوره سه ساله پس از دیپلم در طراحی گرافیک Accademia di Comunicazione ، یکی از اولین بخش در بخش ارتباطات بصری در ایتالیا، امروزه سنت طولانی و نمایشگاهی از جایزه معتبر بین ا ... [+]

دوره سه ساله طراحی گرافیک Accademia di Comunicazione ، یکی از اولین شرکتهای ارتباطات بصری در ایتالیا، امروزه سنت طولانی و نمایشگاه جایزه معتبر بین المللی و بین المللی را به دانشجویان برای پروژه های خود اختصاص می دهد. علاوه بر این، البته نیز شایستگی داشتن چندین نسل از طراحان گرافیک را برای کیفیت آماده سازی و تجربه آنها به سرعت آموزش داده است. بسیاری از آنها اکنون صاحب استودیوهای حرفه ای خود هستند و بعضی از آنها موفق به ایجاد خود در خارج از کشور شده اند.... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Via Savona,112/A
20144 Milan, Lombardy, ایتالیا