Berlitz Roma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان شگفت انگیز از مدرسه زبان Berlitz در سال 1878 در ایالت رود آیلند (ایالات متحده آمریکا) از ایده ابتکاری و انقلابی موسس آن، Maximilian D. Berlitz آغاز می شود . در ده سال گذشته، اروپا به مرحله اول توسعه بعدی در قلمرو ایتالیا گسترش یافت. ما در میان معتبرترین معلمان ما نویسنده جیمز جویس ، که به طور مستقیم در دفتر تریست آموزش داده، به یاد می آوریم؛ در میان دانش آموزان ما نویسنده بزرگ را به یاد می آوریم.

گسترش در سراسر جهان

نیمه اول دهه 50، افتتاح دفاتر متعدد در سراسر جهان و در دهه 60 میلادی، مدرسه زبان Berlitz نیز در آسیا شروع به آموزش کرد، که در آن بیش از صد مدارس را آموزش می دهد! ما در میان معتبرترین معلمان ما نویسنده جیمز جویس را به یاد می آوریم، که به شعبه ایتالیا تریسته اختصاص دارد.

Total Immersion®

با استفاده از روش منحصر به فرد، Total Immersion® جایزه "E" را در سال 1964 به دست آورد، که توسط رئیس جمهور کندی برای تشویق صادرات خدمات طراحی شده است. این مدرسه زبان اول برای پیروزی است.

روش های نوآورانه برای تدریس زبان

  • در سال 1970 Berlitz استفاده از چندرسانه ای مانند نوار های صوتی را برای تسهیل و تقویت یادگیری زبان انجام داد.
  • در سال 1996، کودکان در برنامه های تحصیلی Berlitz شامل می شوند: یک روش خاص که با فعالیت های خلاقانه مانند آواز، نقاشی و بازی همراه است، برای تسهیل یادگیری کودکان طراحی شده است.
  • در سال 2004، با گسترش روزافزون اینترنت و منابع اینترنتی، دوره های آنلاین ایجاد می شود.

مکان ها

رم

Address
Berlitz Roma Prati,
Via Fabio Massimo, 95

00192 رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Berlitz Roma Tuscolana,
Via Tuscolana, 713

00174 رم, لاتزیو, ایتالیا

رم

Address
Berlitz Roma Eur,
Viale Pasteur, 77

00144 رم, لاتزیو, ایتالیا