Berlitz Roma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان شگفت انگیز از مدرسه زبان Berlitz در سال 1878 در ایالت رود آیلند (ایالات متحده آمریکا) از ایده ابتکاری و انقلابی موسس آن، Maximilian D. Berlitz آغاز می شود . در ده سال گذشته، اروپا به مرحله اول توسعه بعدی در قلمرو ایتالیا گسترش یافت. ما در میان معتبرترین معلمان ما نویسنده جیمز جویس ، که به طور مستقیم در دفتر تریست آموزش داده، به یاد می آوریم؛ در میان دانش آموزان ما نویسنده بزرگ را به یاد می آوریم.

گسترش در سراسر جهان

نیمه اول دهه 50، افتتاح دفاتر متعدد در سراسر جهان و در دهه 60 میلادی، مدرسه زبان Berlitz نیز در آسیا شروع به آموزش کرد، که در آن بیش از صد مدارس را آموزش می دهد! ما در میان معتبرترین معلمان ما نویسنده جیمز جویس را به یاد می آوریم، که به شعبه ایتالیا تریسته اختصاص دارد.

Total Immersion®

با استفاده از روش منحصر به فرد، Total Immersion® جایزه "E" را در سال 1964 به دست آورد، که توسط رئیس جمهور کندی برای تشویق صادرات خدمات طراحی شده است. این مدرسه زبان اول برای پیروزی است.

روش های نوآورانه برای تدریس زبان

  • در سال 1970 Berlitz استفاده از چندرسانه ای مانند نوار های صوتی را برای تسهیل و تقویت یادگیری زبان انجام داد.
  • در سال 1996، کودکان در برنامه های تحصیلی Berlitz شامل می شوند: یک روش خاص که با فعالیت های خلاقانه مانند آواز، نقاشی و بازی همراه است، برای تسهیل یادگیری کودکان طراحی شده است.
  • در سال 2004، با گسترش روزافزون اینترنت و منابع اینترنتی، دوره های آنلاین ایجاد می شود.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • ایتالیایی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

دوره های انفرادی اکسپرس

Campus پاره وقت October 2019 ایتالیا Rome

برنامه اکسپرس یک دوره آموزشی فشرده است که به شما اجازه می دهد تا فقط سه هفته یادگیری یا بهبود یک زبان را داشته باشید. همیشه تضمین روش Berlitz®، معلمان زبان مادری ممتد و خدمات با کیفیت بالا را دارید. درسها براساس در دسترس بودن شما برنامه ریزی می شوند: یک رویکرد فشرده، یادگیری را تسهیل می کند و نتایج را به حداکثر می رساند ... [+]

برنامه اکسپرس یک دوره آموزشی فشرده است که به شما اجازه می دهد تا فقط سه هفته یادگیری یا بهبود یک زبان را داشته باشید. همیشه تضمین روش Berlitz®، معلمان زبان مادری ممتد و خدمات با کیفیت بالا را دارید.

درسها براساس در دسترس بودن شما برنامه ریزی می شوند: رویکرد شدید، یادگیری را تسهیل می کند و نتایج را به حداکثر می رساند.

مزایایادگیری سریع و موثر با روش Berlitz®معلمان زبان ممتاز شما در اختیار شما هستنددر دسترس همه سطوح زبانی و برای همه زبان ها استحداکثر انعطاف پذیری برنامه ریزیتکمیل سطح Berlitz... [-]

دوره های خصوصی نیمه خصوصی

Campus پاره وقت October 2019 ایتالیا Rome

یادگیری زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و یا هر زبان دیگر در محیط های دلپذیر با دیگر شرکت کنندگان و روش مشهور Berlitz. دوره های در گروه های کوچک Berlitz از مزایای دوره های فردی و گروهی استفاده می کنند ... [+]

یادگیری زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و یا هر زبان دیگر در محیط های دلپذیر با دیگر شرکت کنندگان و روش مشهور Berlitz. دوره های در گروه های Berlitz کوچک ترکیبی از مزایای دوره های فردی و گروهی.

دوره های نیمه خصوصی شامل 2 تا 4 شرکت کننده با همان سطح زبان شناسی و یک هدف یادگیری است. تعداد درس ها متناسب با تعداد شرکت کنندگان است و برنامه ریزی درس ها پیش از آن توافق شده است.

این دوره برای تمام سطوح زبان شناسی در دسترس است.... [-]