توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ACADEMY DIEFFE : 30 سال تجربه در کنار شما

برای بیش از 30 سال، آکادمی DIEFFE موفق به ارائه برنامه های آموزشی به شرکت ها و بزرگسالان جوان که به دنبال استخدام و یا کسانی که در حال حاضر مشغول به کار هستند، اما مایل به دنبال فرصت های حرفه ای جدید. ما یک موسسه آموزش عالی گواهینامه ایزو 9001 توسط منطقه ونوتو و وزارت کار و آموزش ایتالیا است. گواهینامه DIEFFE در سراسر اروپا معتبر است و با توجه به EQF: چارچوب صلاحیت اروپا شناخته شده است.

تعداد ما چیزی است که ما را در میان مدارس اروپایی قرار داده است: بیش از 2600 دانش آموز، 60،000 ساعت آموزش، 2 میلیون ساعت آموزش در هر دانش آموز و 4500 شرکت شریک.

هدف اصلی آکادمی DIEFFE این است که برای آموزش دانش آموزان خارجی به هنر آشپزی و ارائه دانش آنها از "راه ایتالیایی" معتبر. ما بر این باوریم که بهترین راه یادگیری هنر آشپزی این است که در یک محیط حرفه ای تحصیل کنید که در آن با برخی از بهترین آشپزان در کسب و کار تمرین کنید. برای ما، راهی بهتر از عملی نیست.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

DIEFFE Job's Academy

دانش آموزان دوره حرفه ای آشپزی ایتالیایی ... [+]

البته برای کسانی که می خواهند حرفه ای از غذاهای ایتالیایی در جهان شوند، طراحی شده است.

برای تبدیل شدن به یک حرفه ای از غذاهای ایتالیایی به معنی یادگیری نحوه استفاده از تکنیک های اصلی پخت و پز و نحوه تشخیص کیفیت مواد اولیه و محصولات معتبر ایتالیایی می باشد. اما این بدان معنی است که "راه ایتالیایی" را به عنوان یک شیوه زندگی، فرهنگی که از طریق ظروف بیان می شود، درک کند.

دانش آموزان دوره حرفه ای آشپزی ایتالیایی... [-]

ایتالیا ورونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی