توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESCP اروپا که در سال 1819 تأسیس شد ، نسلهایی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. هویت واقعاً اروپایی ESCP اروپا با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو ، به وی اجازه می دهد تا یک سبک آموزش منحصر به فرد چند فرهنگی در زمینه تجارت و یک دید جهانی در موضوعات مدیریت بین المللی ارائه دهد. هر ساله ، ESCP اروپا از بیش از 6000 دانشجو و 5000 مدیر از بیش از 120 کشور مختلف استقبال می کند و یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکتری و آموزش اجرایی) را برای آنها فراهم می کند. ESCP اروپا در میان فقط 1٪ مدارس كسب و كار در جهان است كه دارای اعتبارنامه Triple Crown (AACSB ، AMBA و EQUIS) هستند. www.escpeurope.eu - ما را در توییترESCPeurope دنبال کنید

ESCP اروپا - تورین

پردیس تورین، که در سال 2004 تاسیس شد، یک دانشگاه جوان است که رشد سریع را تجربه کرده است. با شور و شوق راه اندازی، آن را به شدت به کارآفرینی و توسعه قوی از ابتکار عمل موفق اعتقاد دارند.

این دانشگاه در هر دو دانشجو - 300 نفر از بیش از 30 کشور مختلف - با برنامه های کارشناسی ارشد و انجمن کسب و کار، با ارائه پیشنهاد کامل از آموزش اجرایی، تحقیقات کاربردی و خدمات کارآفرینی.

پردیس تورین دارای روابط قوی با تعدادی از شرکت های ملی و بین المللی است که به حکمرانی آن کمک می کند.

صندلی ایتالیایی ESCP اروپا از همان ابتدا فرصت خوبی برای مدرسه کسب و کار ما بود تا به شرکتهایی در قلمرو ایتالیا حرکت کند، که در ESCP Europe Turin campus و شغلی ارزشمند برای آموزش استعدادهای در آنجا است.

این ارتباط قوی با جامعه کسب و کار یکی از ویژگی های کلیدی دانشگاه پردیس است: بیش از نیمی از فعالیت های آن با دنیای شرکت های بزرگ است.

117619_rsz_adobestock_216698260.jpg

تجربه پایتخت فرهنگ نوآوری باز

تورین یک شهر پویا و جذاب است که می داند چگونه خود را تمدید کند و به آینده نگاه کند. این یک مرکز تازه، هوشمند، مدرن و باز است که همه چیز اروپایی است. این شهر میزبان بیش از 100،000 دانش آموز است، بسیاری از آنها بین المللی، با طیف گسترده ای از فرصت های تحصیلات عالی، مدارس، و دانشگاه ها در میان معتبر ترین در جهان جذب می شود.

مرکز تجاری

منطقه گهواره بسیاری از شرکت های مهم ایتالیایی است. Accenture، Avio، Caffarel، Comau، Ferrero، Intesa Sanpaolo، Lavazza، Martini

شیوه زندگی ایتالیایی

تورین دارای مکان های هیجان انگیز زیادی برای بازدید و میزبانی بسیاری از رویدادها و بین المللی سینما، هنر و جشنواره های موسیقی است. این شهر به خاطر قصرها، گالریهای هنری، رستورانها، کلیساها، تئاترها، کتابخانهها، میدانها، باغها، موزهها و دیگر مکانها مشهور است. تورین به علت وجود پارک های بسیاری، یکی از شهرهای سبز ایتالیایی است. این فرهنگ و تاریخ غنی دارد و بسیاری از رویدادهای فرهنگی را برگزار می کند.

117620_rsz_piazza-vittorio-438449_1280.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: