توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EUTHECA - آکادمی اتحادیه اروپا از تئاتر و سینما و آکادمی آموزش عالی در هنر تئاتر سینما با دفتر مرکزی در رم. EUTHECA یک نقطه مرجع در ایتالیا است، برای آموزش و آماده سازی بازیگران مایل به کشتی سوار در به لطف حرفه ای بین المللی به یک برنامه مطالعه که همچنین پیش بینی آموزش قرائت به زبان انگلیسی برای تئاتر، سینما و برای معاملات مختلف که تا دنیای سرگرمی. EUTHECA نیز در منزل به یک شرکت تئاتر مقیم و در همان سازمان، دارای یک تئاتر که در آن تولیدات ملی و بین المللی پیدا کردن محل خود.

EUTHECA انتخاب دانش آموزان از سراسر جهان برای شرکت در دوره های آموزشی اقدام خود را، به لطف یک برنامه آموزشی سطح بالا، در همراهی با تئاتر و سینما مدارس بزرگ اروپا.

دیپلم Eutheca است که در پایان یک دوره درام سه سال به دست آورد. دانش آموزانی که در برنامه سه ساله سودآوری را تکمیل کرده اند نیز ممکن است BA (لیسانس) در بازیگری، یک مدرک تحصیلی بریتانیا است که معادل آن به سه سال مدرک ایتالیایی دست یابد. یک سال تخصص چهارم برای سال تحصیلی 2012-2013 در آکادمی رم، که اجازه خواهد داد بازیگران به انجام آموزش های خاص در افراد مانند مدرسه روسی، سینما، نقاشی و جهت فیلم آغاز خواهد شد.

سه ساله COURSE DRAMA آموزش درام رسمی لازم برای ثبت نام در این دوره درام سه سال در آکادمی EUTHECA، و نه لازم است در یک میدان حرفه ای درگیر شود. با این حال لازم است به تصویب آزمون استعداد برای پذیرش. به منظور به آزمون پذیرفته می شوند، دانش آموزان که مایل به شرکت در دوره های آموزشی مدرسه برای بازیگران در رم باید به اعلامیه ارسالی که به صورت دوره ای در این وب سایت منتشر اعمال می شود. سال تحصیلی در ماه اکتبر آغاز می شود و پس از اتمام در اواسط ماه ژوئیه. این برنامه پیش بینی حضور اجباری از دوشنبه تا جمعه به طور متوسط ​​6-8 ساعت در روز. در موارد استثنایی، برخی از درسها ممکن است همچنین محل در روزهای شنبه و / یا یکشنبه را برای کل از 800 ساعت در سال (هدف این است که برای دانش آموزان برای رسیدن به آگاهی هنری و شایستگی های فنی قادر به کشتی سوار در کار حرفه ای در جهان تئاتر و یا سینما. پیشنهادات آموزشی آکادمی است در روش رسیتال اصلی که تئاتر 20 قرن جدا از تئاتر معاصر را تعیین کرده اند است. در سال دوم و سوم این دوره، دانش آموزان فرصت انجام تجارب متعدد در مرحله داشته و در تماس مستقیم با واقعیت بزرگ و حرفه ای است. علاوه بر دوره های پایه، دانش آموزان می توانند در کارگاه های آموزشی و کارآموزی با مهم، کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی و، تا سال دوم یک کارآموزی در کنار تولیدات سینما و تئاتر حرفه ای انجام شود. در پایان از دانش آموزان دوره سه ساله:

قادر خواهد بود برای قرار دادن تکنیک های مختلف قرائت به عمل، درک اصول اساسی بداهه و تحقیقات است. در پایان سال سوم، دانش آموزان اند آگاهی هنری لازم و صلاحیت به دست آورد به کشتی سوار در یک حرفه بازیگری تئاتر حرفه ای است. آنها قادر به کار در فرآیندهای تولید تئاتر، تجزیه و تحلیل مراحل مفهوم، آزمایش و توسعه متفاوت خواهد بود. آنها را مجبور توانایی کار در یک گروه تحت راهنمایی یک مدیر به دست آورد و باید آگاهی خود را از اخلاق حرفه ای و نقش بازیگر هر دو خاموش و مرحله بالغ. آنها قادر به کار در زمینه های تولید و بین المللی، به لطف آموزش خود را در ایتالیایی و انگلیسی و پیشنهادات آموزشی کارگردانی به بازار تولید بین المللی خواهد بود. آنها همچنین برای احتمالات حاملگی تئاتر مستقل، مدیریت جنبه های سازمانی هنری و توسط خود و ارائه پشتیبانی معتبر به تولید خود را آماده می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

هدف این است که به دانش آموز درک کامل تر از کار نمایشنامه نویس، نه تنها در سناریوی از یک زمینه تئاتر اروپا در نظر گرفته، اما چگونه آن را در سناریوی معاصر اعمال می شود و به ... [+]

شرح "کمدی دلارته، ARTE DELLA کمدی"

کمدی دلارته یعنی تئاتر و نه تنها این، دراماتورژی از زندگی اجتماعی، و هنر به معنای حرفه ای، نظم و انضباط بازیگر. این نوع از تئاتر نگه می دارد که در حال تحول، اقدام در زمینه انسان از زمان خود زندگی است. در تئاتر این کلمه به عمل متصل شده و بازیگر کسی است که عمل می کند.

امروزه، کمدی دلارته را نگه می دارد به عنوان یک عامل مستقل دسته اما به طور خاص آن را در آموزش و پرورش و درک عمل تئاتر در متن نویسنده برای کسانی که در مورد تئاتر مراقبت ضروری است.... [-]

ایتالیا Rome
اکتبر 2019
ایتالیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

برنامه های آموزشی اشاره به مهم ترین روش های تئاتر '900 و معاصر است. ... [+]

ارائه

برنامه های آموزشی اشاره به مهم ترین روش های تئاتر '900 و معاصر است. علاوه بر موضوعات اصلی هستند برنامه ریزی شده:

کارآموزی و کارگاه های آموزشی فوق با کارشناسی ارشد مشهور بین المللی.

اگر شما به این دوره این برنامه، شما همچنین ممکن است علاقه مند در معرفی ما به درام دوره های کوتاه مدت تکنیک استماع مدرسه و.

1 سال و نیم

اهداف:

مطمئن شوید اصول اساسی روش های مدرسه روسی و تحولات روش شناختی در اروپا است. یاد بگیرند روش تئاتر به منظور قادر به traslate متن ادبی به متن منظره. یادگیری تکنیک های اکتشاف و کشف خود عاطفی و بیانی بالقوه تئاتر خود را در عمل، به ویژه در سطح غیر کلامی است. می دانم که چهره های اصلی کمدی دلارته. توسعه بوم روایت با روش بداهه. یادگیری مقدمات شمشیربازی تاریخی، از مرحله مبارزه با (با و بدون سلاح) و در خدمت بند از کنتراست های کمیک است. یادگیری اصول اساسی اخلاق حرفه ای از گروه و فردی است. یادگیری اصول اولیه و شمرده شمرده آوازی. توسعه زیر و بمی صدا، حس ریتمیک و گوش دادن. ... [-]
ایتالیا Rome
اکتبر 2019
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی