European Cultural Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف European Cultural Academy ، ارتقاء دانش و پیشرفت حرفه شما در هنر، معماری و صنایع خلاق است.

برای بیش از یک دهه، ما جوامع خلاق را برای افزایش دید، ایجاد ارتباط و تأثیر پایدار بر روی حرفه های خود کمک کرده ایم. در دوره های ما، ما بینش خود را به عنوان برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی و سالن های دوسالانه، هفته هنر عملکرد، جایزه طراحی و معماری جایزه ها به عنوان سمپوزیوم، کنفرانس ها و اقامت ها به اشتراک می گذاریم.

اعضای هیات علمی ما شامل هنرمندان، طراحان، مربیان، هنرمندان، معماران و محققانی هستند که به شما کمک می کنند مهارت های لازم را بسازید و به شما امکان می دهد تا از طریق یک صنعت مبهم و بسیار رقابتی حرکت کنید.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

رویکرد ما

European Cultural Academy بر رویکردهای عملی تمرکز دارد. شما پشت صحنه های دوسالانه خواهید بود و یاد بگیرید که با دولت ها، هنرمندان، بنیادها و حامیان همکاری کنید. در پایان دوره، شما یک پروژه واقعی (به عنوان مثال پروژه نمایشگاه، آثار هنری، انتشار، رویداد و غیره) ایجاد می کنید که ممکن است به نمونه کارها / CV شما افزوده شود و شما می توانید آن را به عموم معرفی کنید.

استادان برجسته در زمینه های مرتبط، مولفه ی جامع علمی را تضمین می کنند و شما را قادر می سازد تا چشم انداز وسیع تر به دست آورید.

چه کسی می تواند درخواست کند

شرکت کنندگان ما از همه زمینه ها می آیند و این دوره برای هر کسی که علاقه مند به هنر و معماری است باز است. اگر شما یک نماینده دانشگاه هستید و مایل به ترتیب یک برنامه برای دانش آموزان خود هستید، می توانیم آن را به نیازهای شما تقسیم کنیم.

متقاضیان فردی می توانند برای تاریخ های خاص درخواست کنند، لطفا دریابید که برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مدت زمان یک تا دو هفته است. آکادمی در تمام طول سال فعالیت می کند، گرچه دوره مطلوب در طی دوسالانه (مه-نوامبر) می باشد.

محل

ونیز، ایتالیا ما چهار پالازس تاریخی در مرکز ونیز داریم که میزبان نمایشگاهها هستیم و می توانیم دانش آموزان را با یک تجربه منحصر به فرد از پشت صحنه ارائه کنیم.

مکان ها

ونیز

Address
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
30124 ونیز, ونتو, ایتالیا