توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه بین المللی بر پایه یک سنت عالی ارزش های انسانی، درگیر نسل ها و حرفه ای های آینده است. یک انتخاب عالی برای آموزش اخلاقی و فرهنگی.112023_pexels-photo-1438072.jpegبورو هزاره / پکسل

ما که هستیم

یک دانشگاه ایتالیایی

European University of Rome (EUR) یک دانشگاه خصوصی و قانونی است که مدارک تحصیلی را با ارزش قانونی آزاد می کند. EUR ارائه می دهد مدرک لیسانس در اقتصاد و مدیریت کسب و کار (L-18)، علوم و فنون روانشناسی (L-24) و مدیریت گردشگری و زمین (L-15)؛ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اقتصادی و نوآوری (LM-56) و روانشناسی (LM-51)؛ لیسانس لیسانس لیسانس حقوق (LMG-01) و علوم آموزش ابتدایی (LM-85 bis). علاوه بر این، آن را ارائه می دهد Ph.D. و دوره های آموزشی و تخصصی پیشرفته.

مسیحی

European University of Rome ، که در سال 2004 توسط جماعت مذهبی لژیونرهای مسیح تأسیس شد، بخشی از سنت بزرگ کلیسای کاتولیک و شبکه بین المللی دانشگاه ها است.

جایی که دانش آموز در مرکز یک پروژه آموزشی ابتکاری قرار دارد

سال های اختصاص یافته به تحصیلات عالی، لحظه ای هیجان انگیز و قاطع زندگی است: European University of Rome جوانان را هدایت می کند تا انتخاب دانشگاه به دقت بر اساس نگرش ها و آرمان های آنها مورد توجه قرار گیرد. به این ترتیب استعدادهای هر دانش آموز به طور شخصی ارزشمند هستند، دسترسی آنها به طیف وسیعی از دانش را تضمین می کنند و در عین حال، کاهش خطر مسیرهای مشکوک را نیز کاهش می دهند.

پروژه European University of Rome در یک محوطه مدرن سازمان یافته و بر اساس مرکزیت دانش آموز قرار دارد . دوره های ارائه شده توسط European University of Rome با روش مشارکتی مشخص می شود که به دانش آموز اجازه می دهد رابطه مستقیمی با استادان ایجاد کند ، با توجه به روحیه یک جامعه علمی معتبر. این دوره ها دارای سطح بالایی از محتوای یادگیری و سازمان آموزش کارآمد می باشد.

پیشنهاد برنامه درسی دوره های مختلف تحصیلی شامل فعالیت های مسئولیت اجتماعی و توسعه مهارت های شخصی است تا رشد شخصی، خودمختاری و برخورد مثبت و تعهد به دیگران را تقویت کند.

فرصت های متعدد برای تکمیل آموزش دانشگاهی با دوره های تحصیل در خارج از کشور به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های زبان خود را در اختیارتان قرار دهند تا افق فرهنگی خود را گسترش دهند و تجارب مهمی برای رشد انسانی و حرفه ای داشته باشند.

European University of Rome نیز با کمک فارغ التحصیلان در دسترسی به دنیای کار ، ارائه دوره های کارآموزی و کارآموزی همراه با دوره های آماده سازی برای مصاحبه ها، امتحانات مقدماتی برای انجام کار و امتحانات دولتی همراه است.

در خدمت توسعه جدید جهانی جامعه است

European University of Rome متخصصان جدی و توانمند را آماده می کند، مردم را با یک سیستم جامع ارزش ها آموزش می دهد ، از نقش خود در جامعه آگاهی دارند، و مسئولیت ایجاد یک عرف عمومی و ارتقای شأن فرد را خواهند داشت.

Università Europea di Roma : ما آموزش مردم، حرفه ای ها را آماده می کنیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

European University of Rome

مدرسه تابستانی UER با هدف فراهم آوردن درک گسترده و عمیق از مفاهیم حقوقی مربوطه مسائل مربوط به تجارت بین المللی هر دو در مورد آینده قابل توجه و رویه ای است. این برنامه ترک ... [+]

مدرسه تابستانی UER با هدف فراهم آوردن درک گسترده و عمیق از مفاهیم حقوقی مربوطه مسائل مربوط به تجارت بین المللی هر دو در مورد آینده قابل توجه و رویه ای است. این برنامه ترکیبی از سخنرانی های سطح بالا و آموزش حرفه ای ارائه شده توسط استادان، وکلا، مدیران و کارشناسان در بازارهای بین المللی است.

تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی ارائه می شود و موضوعاتی مانند قراردادهای فراملی، موافقت نامه های همکاری، تامین مالی پروژه، حقوق صاحبان سهام و اعتماد، داوری تجاری بین المللی و حل اختلافات بین ایالتی در سازمان تجارت جهانی است.... [-]

ایتالیا رم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

UER-Life

Unversità Europea di Roma: UER