Eurotech Flight School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف از Eurotech Flight School دستیابی به مجوز بالگرد خصوصی (PPL (H) مطابق با JAR-FCL است. این مجوز دانش آموز را قادر می سازد به عنوان یک خلبان خصوصی در موتورهای تک تک موتور در پروازهای غیر تجاری عمل کند.

آموزش پرواز

همانطور که از JAR-FCL 2.125 انتظار می رود، برای دستیابی به PPL (H) حداقل 45 ساعت پرواز انجام می شود، که 29 از آنها کنترل دوگانه و دیگری به عنوان یک استالین است. ساعت ها رزرو خواهد شد 1 یا 2 روز پیش، با امکان پرواز در طول تعطیلات اجازه آب و هوا. دوره تجاری CPL (H)، که به دنبال PPL (H) شامل 35 ساعت پرواز با یک مدرس و کلاس های اختصاص داده شده است. هلیکوپترهای مورد استفاده برای آموزش: Robinson R22 Beta / Beta II 7 روز از 7 نفر شامل تعطیلات.

دوره نظریه

این دوره شامل تقریبا 100 ساعت تئوری است که در زمینه های زیر تقسیم می شود: قانون هوا؛ دانش عمومی هواپیما، عملکرد و برنامه ریزی، عملکرد انسان و محدودیت های آن؛ هواشناسی، ناوبری، روش های عملیاتی، اصول پرواز. سازمان باید هر کتاب را که برای دوره لازم است فراهم کند.

فرکانس و مدت زمان

به ترتیب با نیازهای کارآموزان تنظیم می شود. به طور کلی 2/3 ساعت یک شب یک هفته. درس های ویژه در پایان برنامه برای آماده سازی آزمون امتحان. پرواز های تست 20 دقیقه ای نیز وجود دارد.

یک شرکت مدرن و کارآمد

Eurotech در سال 1995 توسط Roberto Grazioli تاسیس شد، خلبان هلیکوپتر و مهندس به خوبی شناخته شده و قدردانی در سراسر ایتالیا و خارج از کشور. Eurotech به عنوان یک شرکت خدمات هلیکوپتر تأیید JAR 145 آغاز شد (امروز PART 145). با توجه به گسترش سریع کسب و کار، در سال 1998، Eurotech در یک ساختمان جدید به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای یک شرکت مدرن تعمیر و نگهداری هلیکوپتر به Caiolo در لومباردی (استان سندریو) نقل مکان کرد. این پایگاه در حال حاضر دارای 2،000 مترمربع دفاتر و انبار ها، سایت فرود هلیکوپتر با بیش از 5000 متر مربع با یک کارخانه برای تامین بنزین و نفت سفید هواپیمایی است و بیش از 30 متخصص و تکنسین دارد.

مکان ها

کائولو

Address
Via Valeriana, 8, Caiolo, Sondrio
23010 کائولو, لومباردی, ایتالیا