Fondazione Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مردم پردیس مدرسه زبان برای کسانی که می خواهند به یادگیری زبان های خارجی و راه اندازی در یک دنیای جهانی، زبان خارجی یک ابزار بسیار رقابتی شد. مدرسه، که قبلا به عنوان لوکا پردیس بنیاد، محوطه بنیاد بیش از یک دهه شناخته شده است در تحقیق و آموزش، کسب و کار آموزش پیشرفته، جهانگردی و مدیریت حوزه از دانشگاه مشغول اند.

مدرسه پردیس معلمان زبان زبان مادری معلم از دانش حرفه ای بالا و تجربه گسترده بین المللی در این زمینه هستند.

کافه

هر دو دوستانه و گرم، بلکه برای لذت بردن از مناظر زیبا از فضا بر روی تپه لوکا، که در آن دانش آموزان و معلمان می توانید یک زمان استراحت خود را زیبا لذت ببرید. دوشنبه تا جمعه از 14.30 صبح 20:30 - نقطه

کتابخانه

کتابخانه دارای 48 جداول خواندن و با Wi-Fi، موزه دارای بیش از 2500 میراث فرهنگی ثبت شده، این کتاب شامل جنبه های رشته تاریخ، ادبیات، هنر، اقتصاد، غنی و در حال رشد مجموعه ای از محتوای برخی از صنعت گردشگری دانش و نشریات بومی.

اتاق مطالعه: دوشنبه تا جمعه از 9:00 به 19.00 امتیاز

کلاس های درس چند رسانه ای

مدرسه زبان پردیس دارای کلاس های درس مجهز به تجهیزات آموزشی نوین، که در آن دو اتاق کامپیوتر و یک آزمایشگاه کلاس درس زبان در توسکانی نوآورانه ترین. دوشنبه تا جمعه از 9:00 به 19.00 امتیاز

ترافیک

مدرسه ارائه می دهد خدمات شاتل رایگان به و از مدرسه و مرکز شهرستان لوکا. مدرسه همچنین دارای پارکینگ کافی، و بسیار آسان برای استفاده برای افراد معلول.

ماندن

آپارتمان

مدارس باید به اشتراک گذاشته شود به عنوان یک آپارتمان یک یا دو ارائه خانه دانش آموزان، حمام آپارتمان و آب و برق آشپزخانه؛ آپارتمان در نزدیکی مرکز لوکا یا در مدرسه.

به نقل از قیمت و تعداد زیادی را ببینید

لوکا سان Frediano هتل ها

این هتل در مرکز شهرستان باستانی لوکا، واقع در علاوه بر این به خدمات هتل خدمات هتل اتاق خصوصی با حمام مجزا (از جمله تک، دو، سه و چهار)، اما همچنین یک توالت عمومی می تواند با 6/8 اتاق بزرگ فرد، زندگی می کنند که گروه اسکان سفر برای خانواده یک گزینه بسیار خوب است. قیمت ساعت مچی به در دسترس بودن.

هتل ها و "تخت خواب و صبحانه" خانواده خوابگاه

مدارس نیز ممکن است نیاز به در دو ستاره زندگی می کنند به هتل چهار ستاره و یا "تخت خواب و صبحانه" خوابگاه دانشجویی خانواده برای آن انتخاب. این ستاره هتل ها و "تخت خواب و صبحانه" هتل خانواده، برخی در مرکز شهرستان باستانی لوکا، و برخی از روستاهای نزدیک به مدرسه، با همکاری تمام هتل ها و مسافرخانه ها ما یک استاندارد بالا از امکانات و کیفیت قابل اعتماد .

قیمت از € 50،00 هر فرد در هر شب، از جمله صبحانه شروع می شود.

مدرسه تنها به کمک برای دانش آموزان و صاحبخانه ارائه، رابطه بین طرفین هیچ مسئولیت نمی پذیرد.

دانش آموزان * دوره های ایتالیایی برای خارجی ها ثبت نام کرده اند رایگان

شهر لوکا

لوکا زیرا آنها دیوار 15،16 قرن ساختمان معروف است برای کل حاشیه 4،5 کیلومتر آن احاطه شده از شهرستان باستانی لوکا، او یکی از چهار دیواری پایتخت باستانی ایتالیا برای سه دیگر، (فرارا ، Grosseto و سحر و جادو برگا). حضور دیوار شهرستان باستانی همچنین باعث می شود مرکز شهرستان تاریخی تقریبا سالم به حفظ نگاه اصلی هستند، ساختمان های بسیاری از علاقه های معماری، از جمله بیش از 100 (و غیر مذهبی وجود دارد ) کاخ بزرگ کلیساهای قرون وسطی مذهبی، برج، برج ناقوس، بناهای تاریخی و یک سبک خط بسیار عالی از رنسانس.

این شهرستان همچنین دارای فضاهای زیبا شهری، زمانی که تعداد مربع سالن آمفی تئاتر معروف ترین، ویژگی های خود را قطعا در جهان تنها، در میدان توسط معمار سالن آمفی تئاتر لورنزو بلینی نوتو روم تاسیس شده است.

خیابان اصلی یک تکه از شهرستان باستانی باریک قرون وسطی خیابان Fillungo، که بزرگترین خیابان از مغازه ها در شهرستان گرد هم می آورد.

از آنجا که از آثار تاریخی غنی تاریخی آن، اخیرا، یونسکو به لوکا "میراث جهانی" لیستی از توصیه های ارائه شده است.

مکان ها

لوکا

Address
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 لوکا, توسکانی, ایتالیا