Istituto Italiano di Fotografia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با مبارزات انتخاباتی رزرو اولیه ما شما می توانید 15٪ تخفیف در هزینه دوره را اگر شما را به پرداخت کامل توسط 2017 فوریه 28 به دست آورد.

موسسه ایتالیایی دی Fotografia است به مدت 20 سال یک رهبر مدرسه در زمینه آموزش حرفه ای در ایتالیا بوده است. آموزش در IIF است کامل و برای رویکرد عملی و حرفه ای آن است که در میان بخش های مهم در دنیای عکاسی محدوده مشخص می شود.

ماموریت IIF است که به ارائه آماده سازی در عکاسی است که جامد، کامل و مدرن زبان گویای سبک و نوآوری است. هدف اصلی این است که دانش آموزان حساسیت و بینش انتقادی لازم برای نزدیک شدن به بازار عکاسی در راه رسا تر و پویا که ممکن است.

انحصار

موسسه ایتالیایی دی Fotografia به سه بخش که بگیرید کار را به آموزش که بلافاصله غرق دانش آموز در واقع از طریق تجربیات بتن و پروژه های خلاق در همکاری با ناشران و شرکت های تقسیم شده است.

اندازه: یک واقعیت مناسب برای دانش آموزان

موسسه ایتالیایی دی Fotografia یک واقعیت مناسب برای دانش آموز، یک آزمایشگاه عکاسی که در آن همه است آموزش کمک، حرفه ای و شخصی است.

جایی برای کشت مهارت ها و توانایی رسا و خلاق خود، طی یک مسیر فردی و شخصی از رشد ساخته شده در مقایسه با معلمان و مبادلات با همکاران.

استقبال، "خانواده" جو است که به ترویج کسب مهارت های لازم برای تبدیل شدن به حرفه ای آموزش دیده، عکاسان قادر به ابراز خلاقیت خود را از طریق یک منحصر به فرد، شخصی و اصلی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

دوره عکاسی پایه تابستان

Campus تمام وقت 51  June 2019 ایتالیا Milan

[+]

• دوربین دیجیتال با حالت دستی، کارت حافظه و باتری با دوربین دیجیتال سازگار است

• شارژر باتری (و آداپتور به منبع برق اروپا اگر از خارج از ایتالیا خارج شود)

[-]

عکاسی غذا تابستان دوره

Campus تمام وقت 30  July 2019 ایتالیا Milan

یک دوره فشرده که هدف آن فراهم کردن شرکت کنندگان است که در حال حاضر تکنیک های عکاسی پایه را دارند، ابزار برای یادگیری روش ها، ترفندها و مشکلات عکاسی غذایی حرفه ای است. دانش آموز برنامه ریزی و سازماندهی فرایند خلاقانه خود را، از طریق ایده پروژه، یاد می گیرد، سپس از طریق روند پژوهش برای موضوعات پیشنهادی حرکت می کند، برنامه ریزی برای مراحل عملیاتی زیر مانند تیراندازی، تولید پس از آن و در نهایت تعریف محصول نهایی. عکاسان همچنین توانایی برقراری ارتباط با شخصیت های مختلفی که در جهان از غذا و عکاسی حرفه ای کار می کنند، برخوردار خواهند بود. [+]

بررسی اجمالی

یک دوره فشرده که هدف آن فراهم کردن شرکت کنندگان است که در حال حاضر تکنیک های عکاسی پایه را دارند، ابزار برای یادگیری روش ها، ترفندها و مشکلات عکاسی غذایی حرفه ای است. دانش آموز برنامه ریزی و سازماندهی فرایند خلاقانه خود را، از طریق ایده پروژه، یاد می گیرد، سپس از طریق روند پژوهش برای موضوعات پیشنهادی حرکت می کند، برنامه ریزی برای مراحل عملیاتی زیر مانند تیراندازی، تولید پس از آن و در نهایت تعریف محصول نهایی. عکاسان همچنین توانایی برقراری ارتباط با شخصیت های مختلفی که در جهان از غذا و عکاسی حرفه ای کار می کنند، برخوردار خواهند بود.... [-]


عکاسی و مد تابستان دوره

Campus تمام وقت 60  July 2019 ایتالیا Milan

این دوره منحصر به فرد مفاهیم کلیدی هر دو عکاسی و مد را برای ارائه دانش آموزان به دانش و مهارت های مقدماتی در عکاسی مد می آورد. این تمرین با تمرکز بر مهارت های فنی عکاسی و بینش صنعت مد، این درس دانش آموز را به درک کامل از کسب و کار مد و نقش عکاس مد در صنعت می دهد. برای ارائه دانش آموز یک منظر "درونی خود"، این دوره همچنین شامل تعامل با عکاسان مد مد شده، هنرمندان و سازمان های مدل سازی را تشکیل می دهند. [+]

بررسی اجمالی:

این دوره منحصر به فرد مفاهیم کلیدی هر دو عکاسی و مد را برای ارائه دانش آموزان به دانش و مهارت های مقدماتی در عکاسی مد می آورد. این تمرین با تمرکز بر مهارت های فنی عکاسی و بینش صنعت مد، این درس دانش آموز را به درک کامل از کسب و کار مد و نقش عکاس مد در صنعت می دهد. برای ارائه دانش آموز یک منظر "درونی خود"، این دوره همچنین شامل تعامل با عکاسان مد مد شده، هنرمندان و سازمان های مدل سازی را تشکیل می دهند.... [-]


HT