In Florence Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

مدرسه زبان ایتالیایی در فلورانس

  • اولین مدرسه زبان ایتالیایی در فلورانس توسط وزارت آموزش ایتالیایی تأیید شد تا زبان و فرهنگ ایتالیایی را به دانشجویان خارجی آموزش دهد.
  • آموزش عالی با کیفیت بالا از سال alt = "1948.
  • سیستم موفقیت نوآور متعهد به ارائه بهترین آموزش زبان در سطح جهان است.
  • گواهی شده توسط EAQUALS، اتحادیه اروپا خدمات کیفیت زبان، برای تضمین استانداردهای آموزش عالی در طول سال ها.
  • زیبایی در قصر رنسانس واقع شده است "Palazzo Guadagni" (alt = "1502")، طراحی شده توسط معمار معروف Florentine Cronaca.
  • موقعیت مرکزی: مدرسه از میدان مرکزی به نام Piazza S. Spirito ، واقع در قلب مرکز شهر قدیمی، 300 متر از کاخ پیتتی، 500 متر از Ponte Vecchio و در حدود alt = "15 دقیقه از کلیسای جامع .
  • آسان برای رسیدن به از هر نقطه در شهر و محاصره شده توسط معمولی trattorias، کافه ها و کارگاه های آموزشی سنتی کارگران.

مدرسه زبان ایتالیایی ما شامل 11 کلاس درس، یک مرکز یادگیری چند رسانه ای کاملا مجهز با طیف گسترده ای از منابع یادگیری ایتالیایی از تمرینات گرامری سنتی به برنامه های آنلاین، یک اتاق کنفرانس بزرگ، یک سالن دانشجویی و یک تراس آفتابی بزرگ است.

چرا آکادمی InFlorence را انتخاب می کنید؟

5فرصت تحصیل در یک ساختمان از قرن 16 داشته باشید ...

تجربه زندگی در شهر شناخته شده در سراسر جهان به عنوان "مهد رنسانس". آکادمی InFlorence می تواند در قدیمی ترین بخش فلورانس یافت شود، در میدان زیبای پیتزا اسپیریتو واقع در محوطه مرکز شهر اما در اطراف هتل های معمولی، کافه ها و کارگاه های هنری سنتی قرار دارد.

این فرصت را دارید که در یک ساختمان تاریخی قرن شانزدهم، با تاریخ و جذابیت فلورانس غنایی داشته باشید. مدرسه ما در Palazzo Guadagni واقع شده و دارای 11 کلاس درس، یک مرکز یادگیری چند رسانه ای، یک اتاق کنفرانس، یک منطقه آرام برای دانش آموزان و یک تراس بزرگ آفتاب است.

3

ما معتقدیم که اندازه کلاسی های کوچک برای حفظ استانداردهای تدریس با کیفیت بالا از کارکنان متخصص با تجربه ما حاکم است.

معلمان زبان واجد شرایط ما تجربه قابل توجهی در زمینه آموزش زبان ایتالیایی دارند. آنها از انواع روش های نوآورانه برای طراحی یک دوره ایده آل برای هر گروه خاص استفاده می کنند. بعضی از اعضای کادر آموزشی ما نیز مربیان معلم هستند.

همه پرسنل ما دارای تجربه قابل توجهی در برخورد با دانش آموزان از سراسر جهان هستند، بنابراین همیشه کسی است که می تواند به شما در هر مشکل بزرگ یا کوچک کمک کند.

مکان ها

فلورانس

Eurocentres Firenze

Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 فلورانس, توسکانی, ایتالیا
تلفن
+39 055 213030