Istituto Modartech

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز معاصر و بین رشته ای ، محور پژوهش ، آزمایش و برنامه ریزی.

Istituto Modartech یک مرکز آموزش عالی در زمینه مد و ارتباطات است که توسط وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا مجاز است - MIUR برای صدور مدرک دانشگاهی در آموزش عالی در بخش های هنری ، موسیقی و رقص - AFAM.

علاوه بر این ، دوره های ارائه پیش نمایش دوره های آموزشی که به صورت قانونی در سطح اروپا شناخته شده اند (استاندارد EQF) ، با یک پیشنهاد آموزشی گسترده ، به عنوان پاسخگویی به نیازهای خاص ، امتیازات و اهداف.

خلاقیت و استعداد در یک زمینه هنری و فرهنگی هدایت می شود که امکان دستیابی به هم زمان در دستیابی به هم زمان مهارت های تخصصی و استراتژیک را به دست می آورد.

یک آموزش کامل و یک رویکرد آزمایشگاهی که از قدرت خود در کادر آموزشی که از دانشگاهی و دنیای کار ناشی می شود ، در یک گفتگوی مستمر با دنیای حرفه ای و مقایسه مداوم با دنیای اشتغال ، برنامه ریزی ، زمان و روش های آن برخوردار است.

ارزشهای روشهای تدریس ما مبتنی بر کاردستی ، تکنیک ، فناوری و نوآوری پایدار است. در جایی که چشم انداز به یک پروژه تبدیل می شود ، برنامه سفر به تجربه ، مقایسه و گفتگوی خلاق با دنیای کار ، اتخاذ پروژه های کار چند رشته ای ، فناوری های نسل گذشته ، کارآموزی و کار متناوب مدرسه .

راه حل های آموزشی و فعالیت های دانشگاهی بر روی پروفایل های درخواست شده در بازار برش داده می شود ، اشتیاق ، امتیازات و رشد هر دانشجویی را در مرکز آن قرار می دهد.

به لطف این فلسفه و روش کار است که بیش از 87٪ دانش آموزان در پایان دوره آموزشی خود شغلی پیدا می کنند.

Modartech Students at Graduation Day

چرا Modartech را انتخاب کنید

  • کلاسهای شماره بسته
  • آموزش کارکنان سیستم دانشگاهی و تجاری
  • فضاها ، ساختارهای حرفه ای ، فن آوری های جدید و نرم افزار
  • جلسات ، کارگاه ها ، بازدیدهای ارشاد از نمایشگاه ها ، نمایش ها ، شرکت ها
  • شبکه ای از صدها شرکت در این بخش (پروژه های آموزشی - کارورزی - کارآموزی)
  • رویدادها ، مسابقات بین المللی ، رژه برای ارتقاء دانش آموزان
  • دوره کارآموزی در پایان دوره در ایتالیا و خارج از کشور
  • صدور دیپلم های دانشگاهی معادل مدرک تحصیلات تکمیلی ، صلاحیت های شناخته شده در سطح اروپا
  • محل کار: خدمات مشاوره دائمی در پایان دوره ها (حداقل یک سال طول بکشد)
  • بورس های تحصیلی: برنامه ای برای حمایت از آموزش برای پاداش شور و استعداد

داستان ما

Istituto Modartech : داستان آموزش تخصصی حمایت از جوانان خلاق به معتبرترین جوایز

Istituto Modartech از تجربه بازیگران متخصص در آموزش حرفه ای و با هدف ایجاد یک مرکز آموزشی عالی برای حمایت از جوانان و صنعت متولد شد.

از صنایع دستی گرفته تا هنر ، از تکنیک تا فناوری ، هر عنصر در روش آموزش انستیتو ادغام می شود. دانش فنی Modartech با گذشت زمان بیانگر میراث فنی - فرهنگی در دسترس دانشجویان و شرکت ها است.

تعالی آموزشی ، لجستیکی و فناوری منجر به مجوز MIUR - وزارت آموزش ایتالیا ، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا - برای اخذ مدرک دانشگاهی در حوزه AFAM - آموزش عالی در هنر ، موسیقی و رقص شد. عنوان تحصیلی معادل لیسانس ، مطابق با استانداردهای دانشگاه بین المللی.

امروز ، Istituto Modartech ، شبکه مهمی را تشکیل می دهد که از متخصصان ، معلمان ، دانش آموزان و شرکت ها تشکیل شده و هرکدام به دنبال مأموریت خود هستند که عمدتاً با آموزش نیروی انسانی مشخص می شود که در راستای بازار اشتغال در بخش های تخصصی مهارت های لازم را دارند. این آمادگی است که برای آموزش نسل های آینده با چالش های جدیدی روبرو شود.

از طراحی پوشاک ، کفش و لوازم جانبی ، طراحی لباس ، ساخت لباس مجلسی و ساخت الگوی سنتی و CAD ، بیش از 20 سال در ارتباطات ، گرافیک ، طراحی وب و فناوری چندرسانه ای ، مؤسسه Modartech در آموزش هزاران جوان متخصص مشارکت داشته است.

مکان ها

Pontedera

Address
Viale Rinaldo Piaggio,7
56025 Pontedera, توسکانی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید