John Kaverdash Accademia di Fotografia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جان Kaverdash Accademia دی Fotografia شده است، آموزش عکاسان حرفه ای از سال 1987. در طول این سالها خود را به عنوان یک مرکز پیشرو از برتری در ایتالیا، شهرت بر اساس موفقیت فارغ التحصیلان و دخالت از حرفه ای از صنعت مد میلان ایجاد کرده بود.

آکادمی ترکیب روش های عملی و didactical با نظریه های عکاسی، در عمق مطالعات تاریخی و پژوهش شمایل نگارانه، حفظ پهلو به پهلو برای تغییر در تکنولوژی، هنوز و حرفه ای شوید که فارغ التحصیل یک درک کامل از تمام مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز یک حرفه ای در خود زمینه های مربوطه.

عکاسی یک نوع هنر، یک صنعت با جنبه های فنی و خلاق است. همه گیر شدن تصاویر در تمام اشکال رسانه اطراف ما امروز، شهادت به اهمیت آن است. رمز گشایی، بازآفرینی و نوآوری عناصر کلیدی در موفقیت یک حرفه ای، چه آنها که در روزنامه نگاری، تبلیغات و یا مد مشغول، به ذکر است ده ها تن از برنامه های کاربردی دیگر است. فناوری را فعال کرده باشد اسراف از تصاویر، در عین حال، آن را نیز روشن تفاوت بین حرفه ای و آماتور.

آکادمی یک فضای اجازه می دهد افراد به تمرکز و جذب تجربه حرفه ای، افزایش و بهبود مهارت های فنی خود و متراکم فرآیندهای درگیر در تجربه است. هر دوره در چارچوب یک تجربه واقعی کار درک شود، با دانش آموزان به عنوان کارآموز تدریس می شود.

محل آکادمی، در میان نمایشگاه و کارگاه های آموزشی از طراحی و مد صنعت، نتیجه ارتباط آن با این جهان است. گذشته از متخصصان شرکت کننده و بازدید، همه اعضای آکادمی در پروژه های خود را درگیر، به دلیل بودن یک عکاس یک روش زندگی، یکی از ما رضایت از استخراج است.

آکادمی مفتخر به ارائه یک محیط استودیو فوق العاده ای دانش آموزان را قادر می سازد تا از یک تجربه عملی با هر دو تجهیزات سنتی و دیجیتال یادگیری است. این تضمین می کند هر دوره یک فرایند تحول می شود، به عنوان دانش آموزان حرفه ای جوان قادر قادر به ارائه بهترین شخصی نتایج تکنو خلاق خود تبدیل شده است.

Kaverdash آکادمی جان ارائه می دهد طیف متنوعی از دوره ها، پوشش مفاهیم اساسی لازم برای نزدیک شدن به دنیای عکاسی حرفه ای، به تخصص خاص در زمینه های مد، هنوز هم زندگی و گزارش. این ها با دوره های تجهیز دانش آموزان با مهارت های تکنسین آزمایشگاه و سردبیران عکس دیجیتال افزوده است.

آکادمی ارائه می دهد تنها دو برنامه های تخصصی، استاد عکاسی حرفه ای و مد استاد حرفه ای. آنها منحصر به فرد، غنی از محتوا و سال نوآوری آموزشی و بهبود را با هم. برنامه ایجاد حرفه ای که قادر به ورود به دنیای عکاسی به عنوان پزشکان با چشم انداز کامل از جهان ارتباطات تصویر.

آکادمی یک ساختار در تکامل مستمر است، به روز رسانی فنی و شناسی آموزشی، با استفاده از تغییرات در این حرفه و آخرین گرایشات خلاق در صنعت جهانی به عنوان استانداردهای با آن به مقایسه ارائه و روش های تدریس خود را دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

برنامه ها
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree:

تماس
آدرس محل سکونت
Via Morimondo 26 Building 11A
Milan, Lombardy, 20143 IT