LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

LABA فلورانس آکادمی هنرهای زیبا است که توسط MIUR (وزارت آموزش و پرورش و تحقیقات) مجاز است . موسسه آموزش عالی هنری که همواره روی مسیرهای نوآورانه ، نزدیک به تکنولوژی های جدید و استفاده از ابزارهای چند رسانه ای تمرکز کرده است. دوره های آکادمیک، معادل درجه، در 3 2 توسط بخش های عکاسی، طراحی گرافیک، طراحی شده است

LABA یک شبکه آموزش عالی با دفاتر در ایتالیا و خارج از کشور است. مؤسسه فلورانس از سال 2001 فعال بوده است و تنها تعداد دانشجویان دارای تعداد ثابت (تا 20 دانش آموز)، امکان تقریبا 600 نفر از دانش آموزان ثبت نام شده با استفاده از آزمایشگاه های حرفه ای ، مجهز به وسایل چند رسانه ای و آخرین تجهیزات نسل جدید را به بهترین نحو فراهم می کنند.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

دانش آموزان از سراسر جهان می آیند و آکادمی در طول سال ها تبدیل به جایگاه مبادلات فرهنگی و قومی پیوسته است، که افراد با شیوه های مختلف، فرهنگ ها، ادیان و گروه های قومی ملاقات، بحث و بررسی دانش خود را در مورد هنر، خلاقیت، زیبایی و هماهنگی

LABA همواره برای ایجاد همکاری های چشمگیر، شامل مبانی، انجمن ها و موسسات عمومی مانند موزه ها، شهرداری ها، استان ها، مناطق ، تلاش کرده است. اما عمدتا با شرکت های استاندارد بین المللی نظیر Cartiere Fedrigoni، Rifle، Alessi، Martinelli Luce، Mantellassi 1926، Artemide، Alpitour e MBM Biliardi همکاری می کند که دانش آموزان دوره های آموزشی حرفه ای را از طریق توسعه پروژه هایی که به دو بخش آموزشی و تولید صنعتی مربوط می شود، تکمیل می کند.

از طریق ایجاد برنامه های آموزشی ویژه، تعریف موضوعات تشکیل دهنده مناسب، همکاری در تحقیقات، LABA و شرکای آن امکان رشد مداوم کار توسعه یافته و تولید شده توسط دانش آموزان را فراهم می آورند، لابا خود را به طور مداوم منابع بنابراین برای گسترش شبکه همکاری شرکت.

علاوه بر برنامه Erasmus Plus، در سال های اخیر LABA همکاری های بین المللی را فعال کرده است؛ اعطای قدرت بیشتر به آموزش و پرورش که بخشی از سیستم طراحی شده در سطح اروپا است، سیستم انتقال اعتبار اروپایی ، مفید است برای تسهیل تحرک دانشجویی نه تنها در میان دانشکده های دانشگاه ایتالیا، بلکه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا با امکانات مختلف مانند به عنوان یک دوره آموزشی سه ساله در ایتالیا و دو سال بعد در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. روند بین المللی شدن نیز در کشورهای خارجی فعال است، از طریق همکاری هایی که چند سال پیش با دانشگاه ایالتی استفان اف ایستین و آنجلین آغاز شد کالج (ایالات متحده آمریکا).

در سال 2015 LABA به جشنواره فرهنگ ایتالیایی در جمهوری چک نظارت داشت.

Florence

تجهیزات آزمایشگاهی

آزمایشگاه LABA با تجهیزات حرفه ای و جدیدترین تکنولوژی ارائه می شود. دو استودیو با سیستم های روشنایی کامل و ابزارهای تیراندازی عالی (دوربین های نیکون و دوربین های کانن) وجود دارد. یک اتاق تاریک برای توسعه، تثبیت و چاپ تصاویر آنالوگ وجود دارد. کلاس درس مجهز به بزرگنمایی، نیمکت های نوری، تهیه و تثبیت مخازن و غیره است. آزمایشگاه های کامپیوتری در دسترس هستند، هر کدام مجهز به 20 ایستگاه کاری MACINTOSH (جدیدترین نسل)، و نیز پرینترهای و اسکنرهای با کیفیت بالا هستند. آزمایشگاه نقاشی شامل یک سالن بزرگ است، که در آن دانش آموزان می توانند خود را مطابق با ویژگی های خود بیان کنند، با استفاده از تکنیک های مختلف. مدل ها برای درس های برهنه در دسترس هستند.

Florence

پیشنهاد آموزش

LABA همواره روی Pathways "نوآورانه" متمرکز شده است، فعال سازی دوره های آکادمیک که به ترتیب 3 و 2، معادل دوره های کوتاه و آدرس های تخصصی مرتبط با فن آوری های جدید و استفاده از رسانه های مربوط به چند رسانه ای است. پیشنهاد آموزش بین عکاسی، طراحی گرافیک و چند رسانه ای، هنرهای تجسمی، نقاشی، طراحی، مد طراحی تقسیم می شود.

مکان ها

فلورانس

Address
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

فلورانس, توسکانی, ایتالیا