MasterPrep International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اهداف خود را در هسته همه چیز ما هستند!

MasterPrep یک تیم بین المللی از مدرسان حرفه ای است که خدمات در کمک به هدف نامزدهای رسیدن به بالاترین نمرات آزمون ممکن است. MasterPrep معنی اطمینان نسبت به پذیرش خود را به برنامه های MBA و یا به / مدارک کارشناسی و یا کسب و کار در سراسر جهان مدارس استاد راه رفتن.

گام گذاشتن در چنین برنامه هایی می تواند اغلب تبدیل به یک کار دلهره آور و همواره مستلزم گرفتن آزمون سخت، نوشتن مقالات جالب و به خوبی سازمان یافته، و با اطمینان دست زدن به روند مصاحبه به منظور نشان دادن که شما متناسب با مشخصات و که شما در سمت راست می باشد شخص را به در آن برنامه بود.

رویکرد شخصی MasterPrep به نامزدهای انتخابات تجربه ثابت شده آن و حرفه ای گسترده، تمرکز بر نیازهای خاص هر دانش آموز و objectives.We انجام یک ارزیابی اولیه با هدف شناسایی بهترین مسیر آموزش بر اساس مشخصات هر نامزد، برای هر دو مهارت در زبان و آزمون پذیرش. علاوه بر این، پشتیبانی و آزمون شبیه سازی یادگیری الکترونیکی ما اجازه می دهد برای طراحی یک plan.Our آموزش بسیار هدفمند و بسیار موثر مربیان با تجربه می تواند به شما برای ایجاد یک طرح مطالعه شخصی است که بهینه سازی در زمانی که شما در دسترس است و که با رعایت راهنمای تمام خود را تعهدات دیگر که ممکن است در راه آماده سازی خود را (به عنوان مثال تعهدات کار، مدت زمان محدود مطالعه در دسترس، و غیره) ایستاده است.

آموزش الکترونیکی به غیر از ارائه برنامه های آمادگی مبتنی بر کلاس، MasterPrep آرایه ای از راه حل های یکپارچه آموزش الکترونیکی توسعه داده است. با برنامه های آمادگی از راه دور بسیار موفق ما از طریق پلت فرم ویدئو کنفرانس ما، و از طریق ما به دروس الکترونیکی و کتاب های الکترونیکی، ما قادر به رسیدن به دانش آموزان در همه جا و ارائه آزمون حق بیمه خدمات آمادگی ما در راحتی از خانه یا محل کار خود را دارند.

حرفه ای کارکنان و تحریک کننده محیط زیست همراه با کارشناسان در قسمت عنوان، مربیان ما معلمان عالی هستند. آنها به طور مداوم با یکدیگر ارتباط و به طور منظم در بخشی از دوره ارتقاء سطح کارایی، به منظور همیشه پهلو به پهلو از آخرین تحولات در جهان از آموزش و آمادگی آزمون است. به همین دلیل است MasterPrep قادر به ارائه بالاترین استانداردهای آموزش در صنعت و به اطمینان حاصل شود که نامزد دریافت بهترین service.MasterPrep ممکن است به عمد انتخاب برای محدود کردن اندازه از دوره های گروه خود را در جهت قادر به تمرکز بیشتر به طور خاص در هر شرکت است نیاز دارد.

خدمات جامع تیم MasterPrep تواند به شما کمک نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و می تواند به شما در ایجاد یک رویکرد سفارشی است که شما را از طریق تمام برنامه process.From آمادگی آزمون راهنمایی خواهد کرد، با یک طرح مطالعه شخصی است که در زمانی که شما در دسترس خواهد شد بهینه سازی کمک می کند، به پذیرش مشاوره، ویرایش مقاله و مربیگری، ما می توانیم شما را با تمام کلید عناصر مورد نیاز برای ارائه موفق تجهیز.

مکان ها

میلان

Address

Via V. Monti, 8

20123 میلان, لومباردی, ایتالیا

رم

Address
Piazza Marconi 15
00144 رم, لاتزیو, ایتالیا

ناپل

Address
Via Cesario Console, 3
80132 ناپل, کامپانیا, ایتالیا

زوریخ

Address
Badenerstrasse 816
8049 زوریخ, زوریخ, سویس