Palazzo Spinelli Group

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پالازو Spinelli غیر انجمن سود در سال 1998 تاسیس شد. هدف پالازو Spinelli است برای حفاظت از میراث فرهنگی جهان با ترویج، سازماندهی و مدیریت طرح های برای مطالعه، حفاظت، مرمت، ارتقاء و به ثمر رسیدن میراث فرهنگی و هنری.

پالازو Spinelli عمل در بیش از سی کشور مختلف، سازماندهی طرح های آموزش و دوره ارتقاء سطح کارایی برای افراد شاغل در زمینه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، حفاظت، مرمت، گردشگری فرهنگی و زیست محیطی و همچنین سازمان رویداد. این انجمن همچنین انجام پروژه های در همکاری با مقامات دولتی و شرکت های خصوصی مانند کمیسیون اروپا، یونسکو و وزارت امور خارجه ایتالیا. کار ما با وزارت است در چارچوب موافقتنامه های همکاری در زمینه های علوم، فناوری و فرهنگ تضمین شده توسط بیش از 40 دولت های سراسر جهان انجام شده است.

پالازو Spinelli دارای بیش از 15 سال تجربه در این زمینه با بیش از 300 دوره های کارشناسی ارشد تکمیل شده و بیش از 1700 فارغ التحصیلان، و آن را یک نقطه مرجع هم در ایتالیا و خارج از کشور. این انجمن همچنین ارائه می دهد دست در آموزش، برنامه ریزی، عامل و پاسخ به بازار کار، همواره در خط مقدم احیا و حفظ در بخش بوده است.

ماموریت ما

"برای کمک به آموزش و پرورش و استفاده آگاهانه از میراث هنری و فرهنگی بشر با توسعه مدل حکومت با هدف افزایش احساس تعلق، علاقه، احترام و آگاهی از خود و فرهنگ دیگران".

اعتباربخشی

پالازو Spinelli یک نهاد معتبر از قدرت منطقه توسکانی است (در Regione توسکانی - فرمان شماره 1722 25 مارس 2003). و از زمان تأسیس آن، آن دوره رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش عمومی و رفاه برگزار کرده است (طبق قانون هیچ 845 از. 21/12/1978). از سال 2010 آن را نیز یک عضو از ایلیا (لیگ اروپا موسسه هنر) بوده است، و رهبر در بخش حفاظت و مرمت لیگ است.

سیستم مدیریت کیفیت

موسسه دارای یک سیاست با کیفیت است که توسط استانداردهای ISO 9001: 2008 استاندارد. هدف ما این است به طور مداوم بهبود فرآیندها و مراحل مؤسسه، تشویق تغییرات در ساختار و ترویج مبادلات فرهنگی با جامعه ما است.

پالازو Spinelli ترویج این ایده که تدریس می کند نه تنها یک را تحت تاثیر قرار بر انسان، وجدان مدنی و فرهنگی از دانشجویان، بلکه در خدمت به انتقال ضروری آگاهی گسترده دانش و حرفه ای و همچنین ارائه مهارت های لازم برای تشخیص و انطباق با ما تغییر جامعه و دنیای کسب و کار.

پالازو Spinelli دارای اهداف زیر:

 • ایجاد طرح آموزش مبتنی بر تجزیه و تحلیل واقعی از الزامات شغلی و آموزش
 • فعالیت های سازماندهی تضمین شرایط مطلوب برای عرضه خدمات برای اطمینان از یادگیری کارآمد
 • ارتقاء و توسعه منابع انسانی نسبت به کار بر روی ایجاد و اجرای فعالیت های آموزشی
 • تبلیغ با مقامات دولتی ملی و بین المللی و شرکت های خصوصی همکاری برای تسهیل گردش خون نامحدود حرفه ای آموزش دیده
 • تست روشهای نوین تدریس مرتبط با تخصص، مدیریتی و فعالیت های حرفه ای

برای دستیابی به این اهداف، پالازو Spinelli رویدادهای فرهنگی و علمی در ایتالیا و خارج از کشور، همکاری با مقامات دولتی و شرکت های خصوصی. طرح های همه در انتشار دانش از دانش هنری، علمی و فرهنگی و همچنین تسهیل پژوهش، حفاظت و به ثمر رسیدن میراث فرهنگی و هنری است.

عضویت

از زمان ایجاد آن، موسسه چندین شبکه ملی و بین المللی، و همچنین مشارکت که هدف خاص حفظ میراث فرهنگی و جهان مقرون به صرفه است پیوسته است.

به خصوص در سال های اخیر، اولویت مؤسسه به فرایند اروپا گسترده تر توسعه فرهنگی، با هدف تولید تلاش زیادی را برای پشت بحران ترک و ایجاد شرایط برای نرخ اشتغال مقرون به صرفه و بالاتر پیوند زده شده است.

در اروپا 2020 استراتژی یک برنامه رشد است که منحصر به فرد، به به سرمایه گذاری موثر در آموزش، پژوهش و نوآوری است. با تشکر از انتخاب قاطع به نفع اقتصاد با هدف حفاظت از محیط زیست و پایداری، استراتژی با هدف ایجاد مشاغل بیشتر و کاهش بیکاری.

در حال حاضر موسسه پایبند به سازمانهای زیر:

 • ایلیا (لیگ اروپا موسسه هنر)، آمستردام
 • اروپا Nostra در، Olanda
 • بنیاد لیند آنا، Egitto
 • FAI (فوندو ها Ambiente ایتالیایی)، ایتالیا
 • FME (بنیاد طلا Mérite Européen به)، لوکزامبورگ
 • ICFAD (شورای بین المللی هنرهای زیبا رؤسای)، ایالات متحده
 • SEMA (Societe اطلاعات D تشویق AUX مشاغل D 'هنر)، فرانسه
 • کیتا بی نهایت، ایتالیا
 • Associazione همکاران پالازو Strozzi (عضو افتخاری)، فلورانس

پالازو Spinelli عضو هیئت مدیره از ایلیا (لیگ اروپا موسسه هنر) مستقر در آمستردام است و آن نقش رهبری در میان موسسات عضو مشغول به کار در حفاظت و مرمت ایفا می کند.

ایلیا، بزرگترین شبکه ای از موسسات برای هنرهای زیبا و کاربردی در اروپا است و دارای بیش از 400 عضو است که بیش از 350000 دانش آموزان را جذب کند.

مکان ها

فلورانس

Palazzo Spinelli

Address
Via Maggio, 13
50125 فلورانس, توسکانی, ایتالیا
تلفن
+39 055 213086