توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Roma Film Academy یک سازمان علمی در زمینه هنر و سرگرمی و ارتباطات سمعی و بصری به فرهنگ و آموزش اختصاص داده شده است. به طور خاص آن را به عنوان یک نقطه مرجع در اروپا برای همه کسانی که علاقه مند به دنبال شغلی در فیلم و تلویزیون هستند ارائه شده است.

هدف ما این است که برای تبدیل شور و شوق دانش آموزان ما در یک کار: این نتیجه تنها از طریق یک برنامه آموزشی ساخته شده است در هر جزئیات و قادر به ارائه هر دانش آموز ابزار مورد نیاز به یادگیری پایه فنی و نظری از موضوع خود را به دست آمده و دیگر بخش های از مجموعه، به منظور تبدیل آن به یک حرفه ای می توانند ارتباط برقرار و حرکت در هماهنگی با همکاران خود در بخش.

اصول بنیادی

تعهد، انعطاف پذیری و انگیزه باید شعار حزبی از هر دانش آموز و در طی مطالعات خود که هنگامی که به جهان کار قرار داده است. مدل آموزش آکادمی ما، به شدت در تبادل متقابل بین معلمان و دانش آموزان و آموزش به خصوص عملی از موضوع مطالعه است که دانش آموز را انتخاب کرده است است. در این روش، دانش آموزان نه تنها مبانی نظری یادگیری است اما شروع به کارشناسی کارشناسی ارشد ابزار های فنی غنی سازی تجربه خود را در این زمینه، دستیابی به ایمنی و آگاهی از توانایی های خود را دارند.

"ماموریت" ما این است که آموزش حرفه ای است که می توانند، یک بار دیگر، دنباله به پایان رسید، به طور مستقل حرکت در درون بخش برای آنها که آموزش دیده بودند و خود را از طریق دانش به دست در طول تجربه خود را در نهاد ما ایجاد . هدف از کار ما است که برای ایجاد یک نسل جدید از متخصصان در سراسر بخش سمعی و بصری.

سینما، قبل از هر چیز دیگری، عشق و شور و نظم و انضباط. بدون این دو عامل کل صنعت که حرکت چرخ دنده های این جهان پیچیده وجود نخواهد داشت. مصائب چیزی است که نمی توان آموزش داده می شود اما نیاز به در مسیر درست هدایت کرد.

اخلاق

آکادمی نگه داشتن یک رفتار مشخص شده اند تمامیت اخلاقی، شفافیت و ارزش صداقت، انصاف و ایمان خوب است. بنابراین هر شکلی از تبعیض است که بر روی هر گونه تفاوت و یا جنسیت، گرایش جنسی، عضویت در یک گروه خاص قومی و ملیت و اجتماعی، زبان، دین و مذهب، عقیده سیاسی و بر اساس محکوم فلسفی، سن، وضعیت سلامت و تنوع جسمی و روانی، نزدیکی به انجمن های سیاسی و اتحادیه های کارگری، به جز که صراحتا در استانداردهای قابل اجرا ارائه شده است.

دوره های ارائه شده

دوره های علمی

دوره های علمی دو ساله دوره های حرفه ای با حضور اجباری و محدود هستند. افراد تخصص ما در حال حاضر هشت: فیلمنامه، تولید، جهت، جهت عکاسی، صدا، مونتاژ، بازیگری و صحنه و لباس فیلم است. هر دوره است که توسط متخصصان موفق که زندگی و کار در سینما هر روز، در دسترس به دانش آموزان در سراسر تجربه خود و علاقه ذاتی برای هنر و صنعت خود را به دنبال.

اهداف دوره

هدف از این Roma Film Academy این است که مستقیم به دانش آموزان خود را به جهان از کار در فیلم و تلویزیون، انضباط از طریق یک برنامه آموزشی متنوع است که می تواند تحریک و غنی سازی آنها را هر دو حرفه ای و شخصی، به منظور آماده سازی آنها و آنها را مناسب برای زندگی مجموعه ای در تمام جنبه های بسیاری از آن، بدون ترس، با فروتنی، اما در همان زمان، آگاهی از قابلیت های خود را دارند.

این دوره ها به طور کامل به حرفه ای در فیلم و زندگی می کنند تلویزیون و کار سپرده. آمار و ارقام نشان داد که دانش آموزان در طول فرایند آموزش به دنبال خواهد داشت، ارائه آنها را با تمام تجربه در مجموعه جایی که آنها کار کرده اند و به ادامه کار به دست آورد. در پایان از دانش آموزان سال خواهد شد در تولید یک مقاله 6 دقیقه حداکثر در تولید یک فیلم کوتاه از 12 دقیقه حداکثر درگیر، در حالی که از سال دوم.

ساختار دوره

هر دوره است که به ماژول، که هر کدام به یک موضوع خاص مرتبط تقسیم شده است. ماژول ها پس از آن خود را به واحد آموزش که در آن موضوع، یک موضوع خاص تقسیم شده است. هر واحد آموزشی می تواند یک یا چند کلاس و / یا تمرینات است. یک درس و یا مته می تواند از یک ساعت به یک روز کامل در مورد تیراندازی خارج در تعطیلات آخر هفته،. حضور الزامی است و تعداد بسته شده است.

این پارک معلمان

این پارک معلمان RFA کاملا منحصر به فرد و معتبر است: آنها در واقع بخشی نیست "استادان" حرفه ای مشترک اما واقعی آموزش می بخشید. آنها در میان استادان البته تقسیم می شوند، هماهنگی معلمان، معلمان عادی، معلمان اضافی و مهندسان، در مجموع بیش از 60 حرفه ای از تمام دوره های.

ارزش افزوده RFA دقیقا انتخاب کادر آموزشی: از بسیار فنی به Stefano Salemme (اپراتور steadicam و اپراتور) دانش آموزان فارغ التحصیل سابق به تازگی و در حال حاضر در مجموعه بزرگتر ایتالیا به عنوان رئیس و برق واحد قرار می گیرد، کارشناسی ارشد در محدوده آنها تولیو Morganti صدا، برنده جایزه دیوید دی دوناتلو ایتالیایی، سردبیر پائولا Freddi، در حال حاضر در سراسر لطف صحنه اروپا و بین المللی به آخرین آثار فیلم خود را.

بالا بودن تعداد معلمان اجازه می دهد تا RFA به ثبت نام یک رابطه معلم / 2 دانش آموزان: 3، یا سه معلمان هر دو دانشجو، افزایش تجربه آموزشی هر دانش آموز ثبت نام کرد.

زبان

دوره های در ایتالیایی هستند، به استثنای برخی از ماژول های خاص به زبان انگلیسی. در حال حاضر، دوره های بازیگری، تولید و جهت کسانی که در زبان انگلیسی کل ساعت بیشتر است، اما از سال 2014 تا به امروز ما افزایش در ساعت 5٪ زبان سالانه دیده می شود.

بنابراین لازم است به یک سطح دانش از رسانه / زبان بالا ایتالیایی به منظور به آسانی در واقعیت ملی قرار داده شده است؛ با این حال، دانشجویان خارجی ما به سرعت می توانید کارشناسی ارشد ایتالیایی و به کار هر دو در جبهه داخلی و بین المللی با نتایج بسیار عالی.

71 درصد از دانش آموزان ما یک سال پس از دیپلم RFA به کار.

امکانات و تجهیزات

ساختار

آکادمی در داخل استودیو چینهچیتا که دارای سه مکان، یکی با کلاس های درس و تدریس دبیرخانه، واقع شده است با مرحله صدا و مجموعه ها، و یکی با دفاتر اداری و جهت. صدا نقطه قوت آکادمی است، با مجموعه که در آن دانش آموزان برای عکسهای فضای تمرین، در حالی که برای خارج از منزل، دانش آموزان را در اختیار خود یکی از سالن های تئاتر طبیعی معتبر ترین در اروپا، این شهرستان از رم.

تجهیزات

آکادمی، علاوه بر داشتن را در اختیار خود تعدادی از تجهیزات برای هر بخش خاص، همکاری موفق با متخصصان برجسته و بخش خدمات، که با توجه به برنامه های آموزشی حمایت از کار معلمان با ارائه ابزار بازیابی ایجاد کرده است پیشرفته (مانند red، چک، کانن، سیاه سحر و جادو، Steadicam)، پروژکتور، سیستم های صوتی، و بیشتر. دانش آموزان همچنین انجام درس خاص در خدمت همان خواهد شد که مراجع حرفه ای خود را در خارج از مدرسه، به این ترتیب تهیه ابزار اصلی آنها را در بازار کار روبرو می شوند.

پشتیبانی

Roma Film Academy همیشه بسیار توجه به نیازهای دانش آموزان و برای این منظور تعیین کرده است تا تعدادی از انواع مختلف کنوانسیون، هر دو در رابطه با مهمان نوازی است که دیگر جنبه های زندگی در پایتخت.

دانش آموز در واقع است، توسط بخش منابع انسانی از زمان ثبت نام پشتیبانی: پیدا کردن یک اتاق یا یک خانه برای به اشتراک گذاشتن با دیگر دانشجویان، پزشک مراقبت های اولیه خود را بپرسید، درخواست کد مالیاتی به خارجی ها، تمام فعالیت های که دانش آموز هستند خارج حمایت از دبیرخانه دریافت می کند.

علاوه بر این، برگزاری نمایشگاه کارت رسمی RFA شما به تخفیف برای خدمات مختلف تحت عنوان: تعرفه برای غذاخوری چینهچیتا، کاهش در بلیط سینما، کتاب فروشی ها، اپرا، تا B

به صورت رایگان و دانش آموزان ما می توانید استفاده از اجاره دی وی دی فیلم از بیش از 600 عنوان در مجموعه خصوصی RFA است.

نظارتی

منشور اخلاقی

کد ایجاد اصول اساسی است که همه کسانی که کار، کار و یا تحصیل در آکادمی باید دنبال کنند. عدم تطابق با اخلاق نشان داده شده در کد ممکن است در حذف فوری توسط آکادمی منجر شود.

قوانین آکادمی

مقررات آکادمی شامل قوانین که تضمین عملکرد مناسب ساختار آموزش و به فرآیندهای ذاتی آن است. احترام به مقررات لازم اما نه شرط کافی به هر دلیلی در آکادمی عمل است.

مدرسه کتاب

مدرسه کتاب مجموعه ای از قوانین برای اجرای مقررات است و شامل اعداد، داده، قیمت، زمان، هزینه ها، تاریخ ها و سایر اطلاعات کمی. این اطلاعاتی و غیر قانونی، که شده است، همیشه به مقررات اشاره دارد.

کتابچه راهنمای کیفیت

کتابچه راهنمای کیفیت یک مرور کلی از چگونه آن را تشکیل است فراهم می کند و عمل به عنوان آکادمی و در خدمت هر دو به ایجاد معیار را برای استفاده داخلی، هر دو برای نشان دادن سیستم خارج (یا مراجع صدور گواهینامه شخص ثالث): آن را به منزله مرجع اساسی به منظور بررسی استفاده از سیستم و انطباق آن با استانداردهای مرجع.

محل

چینهچیتا

استودیوهای از چینهچیتا 9 کیلومتر از مرکز رم، به مساحت 400000 متر مربع است.

چینهچیتا در حال حاضر مرکز صنعت فیلم اروپا برای تولید فیلم چرخه کامل، داستان، تلویزیون، تبلیغات و موسیقی فیلم ها: از تولید، ویرایش، به ایجاد جلوه های ویژه.

تولیدات چینهچیتا با استفاده از فضای کار بزرگ و فن آوری و با قرار دادن عرضه اجاره کامل از وسایل فنی از بهبود مدرن و به روز.

این اجازه می دهد تا شما را به ساخت مناظر چشمگیر ترین و فوق العاده آورد و در مجموعه ای از بزرگترین حرفه ای در صنعت، رضایت حتی نیازهای بیشتر خواستار است.

بدیهی است که برای دانش آموزان به شکل RFA داخل استودیو ثروت است و یک فرصت بزرگ را نشان می رود: برای بسیاری از آنها در واقع، انتقال از یادگیری به حرفه ای تنظیم و پرداخت بدون تلاش زیاد در داخل تولید اتفاق می افتد که چرخه اجرا در چینهچیتا.

رم

رم، و همچنین به عنوان یک عبارت از تاریخی، هنری و فرهنگی جهان غرب اروپا، سرمایه غنی از ایده ها و فعالیت برای یک دانش آموز که در نظر دارد برای مقابله با هنر هفتم است.

سالن زیبا و قدیمی ترین سینمای هنر خانه، بسیاری از جشنواره های فیلم، جشنواره فیلم رم و برنامه تئاتر معتبر این معنی است که زندگی در پایتخت یک تجربه هنری، و همچنین انسان، بیشتر به چالش کشیدن از همیشه است.

ما می توانیم دوره های ایتالیایی با ماژول های انگلیسی. ما دوره های کامل به زبان انگلیسی ارائه نمی دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Roma Film Academy

این دوره از جهت یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بخش کارگردانی. ساعت در مورد 1000، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است پرداخت. ... [+]

این دوره از جهت یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بخش کارگردانی. ساعت در مورد 1000، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است پرداخت.

سال - تفسیر متن و عکس

تشکیل اولیه از سال اول حول محور از ساختار فیلم، از مفهوم، طراحی، پیاده سازی صحنه در درجه اول بصری و پس از آن گروه از صحنه. دو ستون از تشکیل در سال اول دوره کتاب ویژوال بودجه کم و کار با دوربین می باشد. به طور خاص، ما در ساخت و ساز (فیلمنامه) تکنیک های روایت تصویری، پس از آن تبدیل به نوشتن عکس (فهرست Inquadrature و داستانپردازی) به روی خود اجرا می شود. خواهد شد سواد و آموزش در مدیریت مجموعه فیلم (دستیار مدیر) و پس از تولید (مونتاژ) وجود دارد.... [-]

ایتالیا Rome
Roma Film Academy

این دوره از جهت Photography یک دوره دو ساله است و همه چهره های صنعتی و کسب و کار مربوط به گروه عکاسی. ساعت تقریبا 950، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده اس ... [+]

این دوره از جهت Photography یک دوره دو ساله است و همه چهره های صنعتی و کسب و کار مربوط به گروه عکاسی. ساعت تقریبا 950، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است.

سال - توسط مجموعه ای عکاسی

تئوری عکاسی، دستگاه را از پریز به فیلم دیجیتال، لنز، چراغ، ساختار Filmica، روش و تنظیم ایمنی، و همچنین مراحل فنی از تصویر مربوط به مطالعه ترکیب و فریم، نقطه کانونی از دوره اول سال است. آنها در پایان از مناطق سال خاص از فیلمبرداری به عنوان یک کل به معرفی برنامه سال دوم توسعه.... [-]

ایتالیا Rome
Roma Film Academy

صدا البته یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بخش صدا. ساعت تقریبا 900، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است. ... [+]

صدا البته یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بخش صدا. ساعت تقریبا 900، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است.

سال - درایو مستقیم

سال اول تئوری صدا از یک نقطه نظر فیزیکی برای رسیدن به یادگیری تمام تکنیک ها و ابزار دقیق مهندس صدا، صدای ضبط و گفتگو در تنظیم و محل سکونت. در پایان از دانش آموزان اول سال تحصیلی را یک دوره کارآموزی عملی در آزمایشگاه یکی از خدمات صوتی از مدرسه شریک، تحکیم و گسترش عمل به معنای، اصطلاحات و نزدیک شدن به اجاره فنی.... [-]

ایتالیا Rome
Roma Film Academy

این دوره از صحنه و لباس فیلم یک دوره دو ساله است و همه چهره های صنعتی و کسب و کار مرتبط با بخش صحنه و لباس. ساعت تقریبا 950، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه ... [+]

این دوره از صحنه و لباس فیلم یک دوره دو ساله است و همه چهره های صنعتی و کسب و کار مرتبط با بخش صحنه و لباس. ساعت تقریبا 950، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است.

سال - تاریخچه و تکنیک های

لباس برای سینما یک عنصر کلیدی در ایجاد و ساخت و ساز از شخصیت ها و داستان، و همچنین نگاه و شیوه ای از یک فیلم است. همانطور که با مردم، صحنه و لباس می تواند هرگز عمومی است اما واقعیت این است؛ این است که چرا کار صحنه و لباس را می توان به که از یک انسان شناس تشبیه شده است. سال اول تمرکز بنابراین در اصول و مبانی تاریخ لباس فیلم، سازمان وزارت امور خارجه، ساخت و خیاطی تکنیک، به صورت موازی با سواد زبان فیلم همه وزارتخانه ها و فن آوری اطلاعات اولیه.... [-]

ایتالیا Rome
Roma Film Academy

این دوره از بازیگری یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بازیگران. ساعت تقریبا 900، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است. ... [+]

این دوره از بازیگری یک دوره دو ساله است و همه صنایع و کسب و کار چهره های متصل به بازیگران. ساعت تقریبا 900، که بسته به تولیدات برنامه ریزی شده است ارائه شده است.

سال - ابزارها و تکنیک های

سال اول وارد بر تکنیک طرز، آموزش و پرورش صدا، آواز خواندن و حرکت بدن تمرکز دارد. همه این افراد به طور جداگانه با معلمان مرجع خود را مورد مطالعه و سپس در آزمایشگاه و در طول تمرینات گروه آزمایش می شود. شما یاد می گیرید به تجزیه و تحلیل متن مطالعه کلاسیک تئاتر و سینما غرب است. آن را بلافاصله با دوربین در کلاس درس و در مجموعه ای به یادگیری روش ها و برنامه های تولید فیلم آشنا می شود، نحوه کار با نور، سوکت دستگاه و میکروفون در تنظیم، و چگونه به دنبال دستورالعمل از مدیرعامل.... [-]

ایتالیا Rome
Roma Film Academy

دوره تولید یک دوره دوساله است و تمام ارقام صنعتی و تجاری مرتبط با بخش تولید را پوشش می دهد. ساعت های ارائه شده حدود 950 است که با توجه به تولید مورد انتظار متفاوت است. ... [+]

دوره تولید یک دوره دوساله است و تمام ارقام صنعتی و تجاری مرتبط با بخش تولید را پوشش می دهد. ساعت های ارائه شده حدود 950 است که با توجه به تولید مورد انتظار متفاوت است.

من سالم

این دوره شامل تمام ارقام صنعتی و تجاری مربوط به تولید می شود. در سال اول ما بر روی جنبه های فنی ترکیب گروه برای مجموعه تمرکز می کنیم، یا ما وظایف و ابزارهایی را برای امنیت در مجموعه و مقررات در نیروی یاد می گیریم، ما نقش " دستیار کارگردان" (به معنای ایالات متحده) را مطالعه می کنیم از وزیر امور خارجه ، محل سکونت و مدیر. علاوه بر مدیریت مجموعه و گروه، آموزش شامل مطالعه بودجه، Spoglio فیلمنامه با فیلم سحر و جادو ، و همچنین اولیه از سازمان تولید اجرایی برای معرفی برنامه سال دوم است.... [-]

ایتالیا Rome

Roma Film Academy - Mirrors

Roma Film Academy - Cinema is all around you

Roma Film Academy - Reload, Focus, Achieve

Address
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios Via Tuscolana, 1055
I 00173 Rome, Lazio, ایتالیا