Roma Film Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اخبار!

اخیراً Roma Film Academy با دانشگاه ترامو به توافق رسیده است که به شما اجازه می دهد با حضور در یک برنامه سخنرانی در امکانات ما در پردیس Cinecittà ، در رم ، لیسانس علوم ارتباطات (مسیر DAMS) را بدست آورید. این تقویم در حقیقت برای کسانی که کار می کنند یا در غیر این صورت فرصتی برای حضور در کلاس ها روزانه ندارند ، مانند کسانی که در استان های دیگر لاتزیو یا دانشجویان خارجی زندگی می کنند ، طراحی شده است. در عمل ، با تعداد محدود جلسه در هر ماه ، یعنی بین بیست تا سی سال در هر سال ، با مطالعه بقیه وقت در خانه ، می توان با دادن تنها امتحانات در ترامو ، در مقطع مورد نظر به مدرک مورد نظر رسید. دانشگاه هر جلسه برای راهنمایی دانش آموز در تمرین در خانه و کمک به او در تأیید سطح دانش به دست آمده طراحی شده است. آکادمی ما با حمایت دبیرخانه دانشگاه ترامو مراقبت خواهد کرد تا دانش آموز را در کلیه مراحل مربوط به ثبت نام راهنمایی کند و امتحانات لازم را برای فارغ التحصیلی بگذارد.

آیا شما در مورد سینما پرشور هستید؟ آیا می خواهید یک بازیگر، یک کارگردان، یک طراح لباس یا یک فیلمساز شوید؟ سپس آکادمی فیلم رم چیزی است که شما دنبال آن هستید. واقع در Cinecittà استودیو، گهواره سینما ایتالیایی، در یکی از زیبا ترین شهرهای اروپا برای میراث هنری و فرهنگی، یعنی رم، RFA مدرسه ای است که جوانان را در مشاغل مختلف فیلم و تولید صوتی و تصویری آموزش می دهد .

RFA دارای گزینه های مناسب برای افرادی است که به طور جدی قصد دارند مسیر حرفه ای خود را در زمینه های صوتی و تصویری به نمایش بگذارند، مجهز به مجموعه تئاتر و مجموعه های دائمی خود، با کارکنان آموزشی چندین حرفه ای، که بسیاری از آنها برندگان جایزه در ایتالیا و خارج از کشور هستند. بخش تولید بصری. RFA ارائه دوره های دو ساله - با حضور اجباری و تعداد محدود - تولید، جهت

دوره ها به طور انحصاری در زبان ایتالیایی هستند، که پیش شرط لازم برای حضور در آنهاست، گرچه ممکن است بعضی از ماژول ها به زبان انگلیسی باشد. RFA موافقت نامه هایی با موسسات زبان ایتالیایی برای کمک به دانش آموزانی که مایل به یادگیری آن هستند، ایجاد کرده است.

برای دسترسی به دوره ها، لازم است مصاحبه اولیه برای برگزاری هر دو علاقه واقعی و شروع سطح دانش آموز به منظور ورود به کلاس ثبت نام محدود باشد. دبیرخانه ما برای هر سوالی که ممکن است داشته باشد، در هر دوره و در مورد فرصتهای اقامت در پایتخت ایتالیا در دسترس است.

علاوه بر این، RFA هر ساله پس از گذراندن یک امتحان خاص، درب ها را نیز باز می کند، همچنین به افرادی که قبلا تجربه ای در مجموعه ها یا مدارس دیگر کسب کرده اند و می خواهند مستقیما به دومین سال پذیرفته شوند. تمام اطلاعات در مورد صندلی های موجود و نحوه رزرو امتحان در وب سایت رسمی آکادمی منتشر شده است.

116176_rfa_set_001.jpg

فیلم رومی 2019

سبک ما

سبک RFA نمونه ای از یک مرکز هنری است، یک مدرسه ای برای آمادگی عملی که در آن ابتدا همه چیز را برای کار در یک تیم یاد می گیرد، برای پیروی از قوانین، مدیریت مهلت ها و تحویل ها و یافتن کار موثر و روش مطالعه.

در RFA ما دینامیک دنیای حرفه ای سینما را مطالعه می کنیم: مطالعه دائمی، خلاقیت، تعامل بین بخش ها، کار بر روی مجموعه و افست. تولیدات آموزشی تحت نظارت معلمان و کارکنان موضوعات و پارامترهای پیچیده پیچیده را طی مسیر آموزشی دنبال می کنند. تمام پروژه های دوره دو ساله در جهت هماهنگی اجرا می شوند: این نیروهای مسئولیت، به اشتراک گذاری و همچنین کار گروهی و کمک به مدیریت بهتر کار برای هر پروژه کمک می کند. به طور کلی، برای همه بخش ها تکلیف مشاغل توسط معلمان دنبال می شود؛ این اجازه می دهد تا شما را به نوبه خود و یادگیری برای مقابله با روش های کار، فرهنگ های مختلف و ویژگی های هنری مختلف که در طول دوره دو ساله در آکادمی مواجه می شوند.

دانش آموزان در طول کلاس ها، مجموعه های آموزشی و فعالیت های اضافی به انجمن RFA ملحق می شوند. فرصت های شبکه سازی و ایجاد روابط بین همکاران و متخصصان هیات علمی یکی از نقاط قوت و روش آموزش در کار است که تجربه دو ساله را جذاب و همه جانبه می کند.

مرکز فرماندهی

آکادمی در داخل استودیو Cinecittà استودیو قرار دارد که در آن دو مکان دارد: یکی در مقابل تئاتر 5 فلینی، که در آن کلاس های درس و دفتر دبیر آموزش است؛ دیگر در داخل Cinecittà پردیس، با صدای بلند و مجموعه ای، اداری و اجرایی دفاتر.

Cinecittà

استودیوهای فیلم Cinecittà در 9 کیلومتری مرکز رم در مساحت 400000 متر مربع قرار دارند. Cinecittà امروز نماینده صنعت فیلم اروپایی برای تولید فیلمهای تک سینمایی، داستان، تلویزیون، آگهی های بازرگانی و کلیپ های ویدئویی است: از تولید تا نسخه، به تحمیل جلوه های ویژه. برای دانشجویان RFA، آموزش در داخل استودیو یک فرصت عالی است.

رم

رم نه تنها بیانگر میراث تاریخی، هنری و فرهنگی جهان غرب اروپا است، بلکه سرمایه ای غنی از ایده ها و فعالیت های دانشجویی است که قصد دارد با هنر هفتم مقابله کند. سالن های سینمایی زیباترین و هنرهای سنتی، جشنواره های فیلم های بی شماری، جشنواره فیلم روم و برنامه های تئاتر معتبر حاکی از آن است که زندگی در پایتخت تجربه هنری و همچنین انسان است و تحسین تر از همیشه است.

مخاطب

116400_Contacts.jpg

مکان ها

رم

Address
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios
Via Tuscolana, 1055

I 00173 رم, لاتزیو, ایتالیا
تلفن
+39067219555