Sacred Art School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مکتبی بین المللی با ریشه در توسکانی که به منظور ارتقاء خلاقیت در هنر و هنرهای هنری ، با گشودگی بی حد و حصر به جهان مقدس ، در خدمت کلیسای کاتولیک و جامعه به طور کلی تاسیس شده است.

شعار دانشکده "رو به جلو در سنت" محیطی را تعیین می کند که امکان طراحی و خلق آثار هنری معاصر وجود داشته باشد ، که به زنان و مردان امروزی معنا می یابد ، اما اینها با سنت تاریخ بیستم قرن بیستم نیز مرتبط است.

ایمان مسیحی مبتنی بر تجسم خدای انسان است ، یک واقعیت تاریخی است که طی قرون متمادی تحویل داده شده است ، که حتی امروز یک رویداد است ، یک برخورد احتمالی ، در اینجا و اکنون ، برای زنان و مردان معاصر. هدف از هنر مقدس تشویق این برخورد شخصی است.

این مدرسه که هیچ جریان هنری خاصی را رعایت نمی کند ، مهمتر از همه کارگاهی است که دانش آموزان و معلمان ، هنرمندان و صنعتگران ، آثار هنری مقدس با کیفیت بالا تولید می کنند. هنگامی که دانش آموزان مهارت های طراحی و تولید خود را توسعه می دهند ، آنها روی کمیسیون های هنری کار می کردند ، همچنین یاد می گرفتند که چگونه با مشتری و نیازهای آنها ارتباط برقرار کنند.

هدف این مدرسه از طریق پنج ابزار اصلی به هنرمندان در پیشبرد سنت کمک می کند:

 1. یک آموزش دقیق هنری و فنی
  همانطور که در کارگاه های هنری رنسانس و آکادمی های هنرهای زیبا به شما آموزش داده شده است ، این امکان را به شما می دهد تا به زبان مجسمه ای تسلط داشته باشید.
 2. تحلیلی عمیق از اندیشه معاصر که به درک مقدس کمک می کند
  به عنوان مثال از طریق مطالعه پاپ فرانسیس 'Evangelii Gaudium و Laudato si ، که با موضوع زیبایی در مراسم و آفرینش سروکار دارند. همچنین کار بندیکت ش شانزدهم ، که در "مقدمه روح القاب" وجود دارد ، مهم است به عنوان کلید هرمنوتیکی جنبش ادیان و واتیکان دوم. منبع دیگر الهیات بدن توسط جان پاول دوم است که یک رویکرد بسیار مهم برای جسارت و اهمیت آن برای جهان معاصر است. نامه جان پل دوم به هنرمندان یک سند اساسی است که جهت گیری ارزشمندی برای مدرسه است.
 3. دانش نظری و عملی از ایمان به نمایش گذاشته شده است
  بیا potranno infatti gli artisti bashkëkohornii svelare il vero volto di Cristo se non conoscono con la testa la Cristologia e non Frequano con il cuore la persona di Cristo، nella preghiera quidiana e nei sacramenti؟
 4. توجه ویژه به چهره انسان
  هدف ما این است که یک بار دیگر به چهره انسانی بپردازیم ، ورای بحران نمادین معاصر و آگاهی از اصول هنری دانشگاهی: این فرصتی است که به دانشجویانی که یاد می گیرند مشاهده کنند و ترجیح می دهند تا آنچه را که می بینند ، تفسیر کنند ، و به انتخاب های تصویری آگاهانه بپردازند.
 5. زمینه شهر فلورانس
  با مجموعه ها و رویدادهای فرهنگی - مهمترین کلاس - مشارکت با کارگاه های هنری تاریخی ، کنفارتتیگاناتو و با Opera del Duomo ، آزمایشگاهی زنده برای مرمت و نگهداری برخی از تحسین برانگیزترین آثار هنری ، در این برنامه مشارکت می کند. شکل گیری چهره های حرفه ای جدید و خاص: هنرمندان و صنعتگران در نیمه راه بین صنایع دستی دقیق و خلاقیت هنری.
  126997_pexels-photo-102127.jpeg دایان گان / پیکسل

Sacred Art School ، که در داخل پارک واقع شده است ، در طبقه اول ساختمان پاونیون قرار دارد.

منطقه پر از فضای سبز و آرامش ، محیطی مناسب برای مطالعه و پرورش مهارت های هنری شما است.

بیا و ما را ملاقات کن

مکان ها

متروپولیتن فلورانس

Address
Viale della Catena, 4
Le Pavoniere – Parco delle Cascine

50144 متروپولیتن فلورانس, توسکانی, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید