Syracuse Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Syracuse Academy

Syracuse Academy یک مرکز آموزش بین المللی با تمرکز بر هنر، زبان و فرهنگ مدیترانه است. Syracuse Academy یک مرکز محلی سینا CILS است و به طور مشترک برنامه های آماده سازی دانشگاه MADE در هنر و طراحی را ارائه می دهد.

این دانشگاه در مرکز شهر کنار موزه و پارک باستان شناسی قرار دارد و در فاصله کوتاهی از ساحل و جزیره اورتیگیا واقع شده است. ساختمان اصلی این دانشگاه یک ویلای تاریخی است که دارای بیش از 2 هکتار از باغ گیاه شناسی پر از درختان مرکبات، گیاهان مدیترانه، نخل قرن ها و مغولستان، و همچنین بسیاری از دیگر درختان و گیاهان عجیب و غریب است. درس های خارج از منزل، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، فعالیت های فرهنگی مانند شب فیلم های فضای باز و رویدادهای تبادل زبان اغلب در این مکان جادویی برگزار می شود.

اواسط صلح آمیز در قلب سیراکوزا، جایی که دانش آموزان خود را با تاریخ، طبیعت و جامعه پویا دانش آموزان بین المللی محاصره می کنند.

درباره برنامه MADE

یک آکادمی هنرهای زیبای شناخته شده در مقطع لیسانس، اولین نوع خود در ایتالیا است که قصد دارد در محل تقاطع طراحی، هنر، صنایع دستی سنتی و فرهنگ محلی کار کند و یک پلتفرم عملیاتی در جنوب کشور ما ایجاد کند. ، در سیراکوس.

سیراکیوز، سیسیل

انجمن گرم گرم

در حالی که طبیعت خروج و مهمان نوازی گرم ایتالیایی ها در سراسر جهان قدردانی شده است، دانشجویان بین المللی که در شهر کوچک و سرسبز سیراکیوز زندگی می کنند، همیشه در آغوش باز هستند که از مردم محلی پذیرایی می کنند، که باعث ایجاد فضای دوستانه و راحت می شود دانش آموزان ما با خوشحالی می خوانند.

نقطه شروع راهبردی برای کاوش در ایتالیا

سیراکیوز همچنین یک پایگاه استراتژیک برای کسانی است که مایل به لذت بردن از زیبایی های سیسیل هستند، فقط پرتاب سنگ از دیگر جاذبه های مهم این جزیره: دره معابد و Scala dei Turchi در آریجنتو، Mt. اتنا، بالاترین میزان آتشفشان در اروپا و شهر تارمینگ تاورمینا. همچنین دسترسی آسان به تمام مکان های ایتالیایی بسیار آسان است: فرودگاه Fontanarossa در نزدیکی شهر سیراکیوز با تمام شهرهای بزرگ (رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل)، روزانه و با هزینه های کم هزینه می باشد.

پایتخت جهان باستان مدیترانه

سیراکوس (سیراکوسا در ایتالیایی)، که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو ثبت شده است، گنجینه ای است که در ساحل جنوب شرقی جزیره ایتالیایی سیسیل واقع شده است. بیش از 3 هزار سال پیش، این مجموعه با استقبال فراوان از هنر و معماری قیمتی همراه بوده است که نشان می دهد بسیاری از تمدن های باشکوه از آن عبور می کنند.

113953_113919_3.png

انجمن کوچک، شهر پر جنب و جوش

امروز شهر سیراکووس یک شهر گرم و استقرار و پر جنب و جوش است که به شدت به روح های پرماجرا و جغرافیای فرهنگی می پردازد: ممکن است برای کشف دخمه پرپیچ و خم خیابان های باریک از مرکز تاریخی، قدم زدن در اطراف قلعه قرون وسطایی که به بندر طبیعی یا کشف سواحل بکر و ذخایر دریایی که شهر را احاطه کرده است.

دوستان خود را با دانش آموزان محلی بسازید

Syracuse Academy سیارکوزی به طور مرتب رویدادهای تبادل ارز را برگزار می کند تا دانشجویان بین المللی بتوانند با دانشجویان محلی ملاقات و دوستی کنند. در یک شهر مانند سیراکیوز آسان است برای برقراری ارتباط طولانی مدت و ایجاد دوستی با همتایان ایتالیایی آسان است. ما اذعان داریم که درگیر شدن با مردم محلی نقش مهمی در ایجاد اعتماد به زبان گفتاری دارد.

114094_36313088795_0ae513675f_b.jpg

خانه دانشجویی

زندگی در منزل: اتاق خصوصی، نیمه سواری

دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند با یک خانواده میزبان سیسیلی در آپارتمانهای راحت در نزدیکی مدرسه با اتاق خواب خصوصی خصوصی زندگی کنند. اقامتگاه خانواده شامل 2 وعده غذا در روز، صبحانه و شام است.

این نوع اقامت تضمین یک تجربه ایمن، راحت و همه جانبه است که یادگیری زبان و فرهنگ دانش آموزان را تقویت می کند.

اقامت دانشجویی: اتاق های خصوصی

دانش آموزان می توانند با دیگر دانشجویان بین المللی که در دوره های زبان و فرهنگ در Syracuse Academy شرکت می کنند، زندگی کنند. تمام مسکن در فاصله کوتاهی از آکادمی قرار گرفته است.

در تماس بودن!

تیم ما از مشاوران دانشجویی خوشحال است که از هر مرحله از شما حمایت می کند: از ثبت نام و درخواست ویزا تا آماده سازی، برنامه ریزی و رسیدن به شهر و خانه جدید.

درب خود را به هنر و طراحی آموزش عالی در ایتالیا

مکان ها

سیراکوز

Address
Piazzale San Marziano, 1
96100 سیراکوز, سیسیل, ایتالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید