TOChina HUB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

TOChina HUB یک مرکز اطلاعاتی یکپارچه است که برای تعامل با چین نه تنها به عنوان یک حوزه تحقیق بلکه به عنوان یک شریک ضروری در آموزش نسل های آینده شهروندان جهانشمول و متخصصان متخصص است.

دانشگاه تورینو TOChina HUB با همکاری ESCP Europe (پردیس تورینو) و موسسه امور جهانی تورین (T.wai) توسعه داده است تا یک مدل نوآورانه از همکاری دانشگاهی با شرکای انتخابی چینی را ارتقا بخشد.

برنامه های پژوهشی مشترک، برنامه های پویا برای آموزش متقابل فرهنگی و تحرک دانشجویان و کانال های جدید برای مبادلات مربوط به مردم به مردم با دانشگاه پکن، دانشگاه های خارجی پکن، دانشگاه ژجیانگ و دانشگاه گوانگدونگ در خارج از کشور ایجاد شده است.

TOChina HUB قصد دارد به جشن های سالگرد تاسیس روابط دیپلماتیک بین ایتالیا و چین در سال 2020، از طریق یک پلت فرم بلندپروازانه ای که برای حمایت از یادگیری درازمدت در چین و همچنین تغییر دینامیک کمربند و جاده آن ابتکار عمل.

از طریق دو صندوق بزرگ بانکی ایتالیا - Compagnia di San Paolo، از طریق برنامه های امور بین المللی و Fondazione CRT، و نیز اتاق بازرگانی تورینو، TOChina HUB به منظور ارائه دانش آگاهانه نظری، بینش های مربوط به سیاست و چگونگی کاربرد عملی در هویت چین، ساختارهای اجتماعی، نهادها و سیاست ها.

مکان ها

پکن

Address
پکن, پکن, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها