The International Hospitality Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جای تعجب نیست که آکادمی آشپز انتخاب Senigallia را برای ستاد ایتالیایی جدید خود انتخاب کرد، که یکی از شهرهای ایتالیا است که اکثریت را به عنوان زیبایی، زیبایی و تنوع قلمرو گردشگری معرفی می کند. در قلب ساحل منطقه مارکه، این مکان فوق العاده برای "ساحل مخملی" مشهور است که یک برجسته گردشگری و مرکز فرهنگی اهمیت زیادی است.

Senigallia محل مناسب است، که دانش آموزان از یک منطقه از ثروت هنری احاطه شده است، و در جایی که غذا و هنر به طور مستقیم آموزش داده می شود که مواد تشکیل دهنده خام در این سنت کشت و کشت می شود. در این منطقه بسیاری از محصولات از معروف ترین ساخته شده در ایتالیا هستند که در سراسر جهان صادر می شوند، مانند ترفل سفید Sant'Angelo، Maccaroncini Campofilone و هزاران چیز دیگر.

مارگس در بیش از شراب، روغن و پنیر تولید شده توسط کسب و کار محلی که نماد ثروت زمین و شور و شوق در تولید محصولات با کیفیت بالا است، از آن استفاده می کنند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که مدرسه و برنامه آموزش نوآورانه ما را با توجه به درخواست های بسیاری که توسط دانشجویان هر دو اپراتور تور ارائه شده است به اینجا آورده باشیم. مدرسه ما با افتخار آماده است تا درهای خود را برای همه دانشجویانی که مایل به تبدیل شدن به بهترین آشپز هستند آماده کنند. در جهان.

ما یک سیستم آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهیم که ما را در انگلستان، آمریكا مشهور ساخته است و ما در بسیاری از كشورهای دیگر، نه تنها در اروپا، بلکه در خاورمیانه و چین نیز واردات می كنیم.

دوره های مناسب، عملی و موثر است که نه تنها بر تدریس تکنیک های اولیه پخت و پز تمرکز می کند بلکه معنای آن را نیز به معنای سرآشپز در آشپزخانه حرفه ای می گذارد. دانش خود را به دست آورید و اسرار آنها را یاد بگیرید به دانش آموزان اجازه می دهد تا به ویژگی های کسب و کار رستوران و کسب اطمینان لازم برای تبدیل شدن به سرآشپز حرفه ای بپردازند.

The International Hospitality Academy متولد شده از این باور است که بهترین روش برای یادگیری این هنر توسط متخصصان در یک محیط حرفه ای آموزش داده شده است و هیچ "بهترین راه عملی" وجود ندارد.

جای تعجب نیست، The International Hospitality Academy به عنوان شرکای رستوران یکی از معروف ترین رستوران ها در منطقه محسوب می شود.

پس از اتمام بخش اول آموزش در آشپزخانه ما، دانش آموزان ما این فرصت را از بهترین سرآشپزها، حتی کسانی که در تمام آشپزخانه ها می بینند، یاد می گیرند، اما همیشه زیر برنامه های آموزشی ما هستند.

مزیت بزرگی که به این شکل شکل می گیرد، مهارت های عملی است که قبلا از آن تجربه به دست آمده است، که بسیاری از فارغ التحصیلان دیگر در هنگام یافتن شغلی فاقد آن هستند.

پس از اتمام دوره، دانش آموز تمام ابزارهای نظری و عملی را برای بلافاصله در یکی از بهترین آشپزخانه های حرفه ای خواهید داشت.

مکان ها

سنيگاليا

Address
Via Nicola Abbagnano, 12
60019 سنيگاليا, مارچه, ایتالیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: