توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی سیارکوز یک مدرسه بین المللی است که در تسهیل و تدارک برنامه های تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان تحصیل در سیسیلی، با تمرکز بر مطالعات مدیترانه، از جمله باستانی و معاصر است.

با بیش از 30 سال تجربه به عنوان یک مرکز آموزشی، آکادمی سیراکیوس محیط ایده آل برای مطالعه را ارائه می دهد: در مرکز شهر سیراکیوز، در کنار پارک و موزه باستان شناسی مشهور جهان واقع شده است. همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

ویلا سان جیووانی

این ویلای تاریخی دارای 2 هکتار باغ گیاهخوار سرسبز و پر از درختان مرکبات، فلور مدیترانه، نخل قرن ها و همچنین بسیاری از گیاهان عجیب و غریب دیگر است.

واقع در کنار کلیسای سنت جان است، که دسترسی به آن را می دهد کاتابکوها و کریپت سنت مارسیان: اولین مکان عبادت مسیحیان در غرب، جایی که سنت پل گفته شده است که موعظه کرده است. ویلا نیز در کنار آن قرار دارد موزه باستان شناسی و کلیسای بانوی ما از اشک ها، در حالی که تئاتر یونانی و جزیره Ortygia در فاصله پیاده روی کوتاه هستند

یک واسط مسالمت آمیز در مرکز شهر سیارکوز، جایی که دانش آموزان خود را با سایت های باستان شناسی و طبیعت محاصره می کنند. یک نقطه شروع استراتژیک برای کشف جزیره سیسیل و کشف فرهنگ مدیترانه ای است.

یک کتاب کلاسیک برای تاریخ، هنرپیشه ها و دانش آموزان

سیراکوس (سیراکوسا در ایتالیایی) که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو فهرست شده است، یک گنجینه ای است که در ساحل جنوب شرقی جزیره ایتالیایی سیسیل واقع شده است. بیش از 3 هزار سال پیش، این مجموعه با استقبال فراوان از هنر و معماری با ارزش بوده است که نشان می دهد بسیاری از تمدن های باشکوه از آن عبور می کنند.

امروز شهر سیارکوز است یک شهر گرم و سالم است با توجه به روحیه های پرماجرا و کورکورانه ها به طور یکسان: ممکن است در میان پرتره های خیابان های باریک از مرکز تاریخی گمشده، قدم زدن در اطراف قلعه قرون وسطایی که از بندر طبیعی غافل می شود یا سواحل و ساحلی دریایی را کشف می کند شهر را محاصره کنید

"بزرگترین شهرهای یونان در ایتالیا و قدرتمندترین آنها از همه"به عنوان تعریف شده توسط سیئر، سیراکیوز یک بار بود قدرتمند ترین کلونی های یونانی در ایتالیا (شناخته شده در آن زمان به عنوان Magna Grecia یا "یونان بزرگ"). در قرن پنجم قبل از میلاد، در اوج قدرت و شمارش دو برابر جمعیت فعلی، سیراکیوز ناوگان قدرتمند آتن را به نفع کنترل مدیترانه شکست داد.

این شهر برای بسیاری از یونانیان بزرگ بود، بیشتر از همه مخترع بزرگ و نابغه ریاضی، ارشمیدس. در میان بسیاری از لحظات "یورکا" او، مطالعه ریاضیات، ترکیبیات و محاسبات را قبل از اینکه توسط یک سرباز رومی توسط فردی به شدت از شهر محرومش محاصره شود، پیشبرد کرد. او پیشگام مخترعان و دانشمندان بعدی، مانند لئوناردو و گالیله است.

جزیره Ortygia، مرکز تاریخی و قلب فرهنگی شهر، با بازار خیابان سنتی و کافه های لذتبخش، دارای فضای دوستانه و رنگارنگ است که باعث شادی و افتخار دیدن شما می شود. این ولسوالی در این شهر بزرگ است معبد آپولو و معبد آتنا، ساخته شده به افتخار الهه یونانی برای جشن پیروزی بر آتن و بدون وقفه در طول قرن ها به عنوان یک مکان عبادت توسط رومی ها، اعراب و مسیحیان استفاده می شود.

سیراکوس نیز یک است پایگاه استراتژیک برای کسانی که مایل به لذت بردن از تمام زیبایی های سیسیل هستند، فقط یک سنگ از همه جاذبه های دیگر جزیره دور افتاده است: دره معابد و Scala dei Turchi در آریجنتو، Mt. اتنا، بالاترین آتشفشان در اروپا و شهر تارمینگ تاورمینا است. همچنین دسترسی آسان به تمام مکان های ایتالیایی بسیار آسان است: فرودگاه Fontanarossa در نزدیکی شهر سیراکیوز با تمام شهرهای بزرگ (رم، فلورانس، ونیز، میلان، ناپل)، روزانه و با هزینه های کم هزینه می باشد.

اگر چه طبیعت خروج و هتلداری از ایتالیایی ها شناخته شده است در سراسر جهان، دانش آموزان بین المللی همیشه در آغوش باز استقبال می کنند آنها از مردم محلی، که کمک می کند تا ایجاد فضای دوستانه و راحت که همه دانش آموزان ما با افتخار تجدید نظر است شگفت زده کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


The Italian Academy

دوره های زبان ایتالیایی ما با تمرکز دادن به دانش آموزان مهارت های ارتباطی مناسب با یادگیری ایتالیایی به طور طبیعی ترین راه، ترکیب ابزار ارتباطی با مطالعه جامع از دستور زب ... [+]

تدریس ما مبتنی بر رویکرد ارتباطی است. با توسعه چهار مهارت - صحبت کردن، نوشتن، خواندن و گوش دادن - این دوره دانش آموزان را با ابزار لازم برای استفاده از زبان و تعامل در شرایط مختلف در زندگی روزمره فراهم می کند. این رویکرد مبتنی بر ارتباطات با مطالعه عمیق ساختارهای گرامری ایتالیایی، که برای استفاده صحیح از زبان ایتالیایی مهم است، تکمیل می شود. مواد مورد استفاده با دقت انتخاب می شوند، بر اساس منافع دانشجویان و مطابق با دستورالعمل های چارچوب مشترک اروپا.... [-]

ایتالیا Syracuse
زمان ثبت نام باز است
پاره وقت
1 - 70 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Via San Giovanni alle Catacombe, 7
Syracuse, Sicily, 96100 IT