توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پیزا یک موسسه دولتی است که دارای بیست اداره با مراکز تحقیقاتی بالا در بخش های کشاورزی، فیزیک، علوم رایانه، مهندسی، پزشکی و دامپزشکی است. علاوه بر این، دانشگاه ارتباط نزدیکی با موسسات Pisan از هیئت تحقیق ملی ، با بسیاری از موسسات فرهنگی اهمیت ملی و بین المللی و صنعت، به خصوص فناوری اطلاعات است که در طی مرحله ای از گسترش سریع در پیزا در طول دوره دهه شصت و هفتاد.

دانشگاه پیزا به طور رسمی در سال 1343 تأسیس شد، اگر چه تعدادی از دانشمندان ادعا می کنند که مبانی آن به قرن 11 می رسد.

اولین شواهد پیزان "Studium" به سال 1338 می رسد، زمانی که Ranieri Arsendi معروف به فقیر از بولونیا منتقل شد. او همراه با بارتلو دا ساسوفراتو ، سخنران در قانون مدنی، توسط شهرداری برای تدریس درس های عمومی پرداخت می شود.

گاو پاپ در " supremae dignitatis "، که توسط پاپ کلمنت VI در سپتامبر 1343 تأسیس شد، "Studium" پیزا را " Studium Generale " شناخت. موسسه آموزش عالی که توسط یکی از مقامات جهانی، پاپی و امپراطوری تأسیس شده یا تأیید شده است. پیزا یکی از اولین دانشگاه های اروپایی بود که می توانست این گواهینامه پاپی را تأیید کند که ارزش جهانی حقوق قانونی مدارک تحصیلی آن را تضمین می کرد.

اولین سوالات تدریس شده عبارت بودند از: الهیات، حقوق مدنی، حقوق کانن و پزشکی. Francesco Da Buti در سال 1355، مفسر مشهور کمدی الهی دانته در "Studium" تدریس کرد.

پیزا و "Studium" آن دوران دوران بحران قرن بیست و یکم را تحت تاثیر قرار دادند: فتح Florentines از شهر، زندگی اقتصادی و اجتماعی خود را از بین برد. در حقیقت، شواهد مستند از عملکرد عادی دانشگاه برای دهه ها وجود ندارد.

در سال 1473، به لطف لورنزو دیمی مدیسی ، Pisan Studium از توسعه سیستماتیک خود رونمایی کرد و ساخت ساختمان برای برگزاری کلاس ها در سال 1486 ارائه شد. ساختمان بعدا به نام پالازو دلتا Sapienza (ساختمان دانش) در قرن چهاردهم Piazza del Grano. تصویر یک کروبوبه بالای دروازه "دلبابندانس" (دروازه فراوانی) قرار داشت که منجر به پایتخت شد، هنوز امروز نماد دانشگاه است .

پس از شورش علیه فلورانس در سال 1494 و بعد از جنگ، Pisan Studium رنج می برد و به Pistoia، Prato و Florence منتقل شد. مراسم افتتاحیه دانشگاه، در تاریخ 1 نوامبر 1543، تحت حکومت دوک Cosimo I dei Medici ، به عنوان افتتاح دوم در نظر گرفته شد. کیفیت این دانشگاه با مقررات سال 1545 تضمین شد و Pisan Athenaeum یکی از مهم ترین تدریس و تحقیق در اروپا شد. صندلی "Semplici" (گیاه شناسی) توسط لوکا Ghini ، بنیانگذار اولین باغ گیاه شناسی در جهان، موفق Andrea Cesalpino ، که اولین روش علمی برای طبقه بندی گیاهان پیشگام بود و پیشگام در کشف گردش خون . Gabriele Fallopio و Marcello Malpighi در آناتومی و پزشکی سخنرانی کردند.

گالیله گالیله، متولد و تحصیل کرده در پیزا، در سال 1589 در استودیو ریاضیات پسیان تحصیل کرد.

نقش دانشگاه به عنوان یک نهاد دولتی در طول دوره بزرگ مدیترانه Medici شدیدتر شد. یک سیاست حمایت گرانه، یک هسته ی سازگار با محققان و معلمان را تضمین کرد: قوانین صادر شده توسط Cosimo I، فردیناندو I و فردیناندو دوم، کسانی را که قصد داشتند درجه تحصیلی را برای شرکت در Studium of Pisa در نظر بگیرند، محکوم کردند. این دوره، سخنان مختلفی را در پیزا، مخصوصا در حوزه حقوق و پزشکی، می بیند.

توسعه دانشگاه تحت لورنس ادامه یافت. آنها ساخت رصدخانه نجومی (پروژه ای که توسط Medicis آغاز شد) و همچنین غنی سازی کتابخانه دانشگاه با نشریات مهم، توسعه باغ گیاه شناسی و موزه علوم طبیعی را به پایان رساندند و صندلی های جدیدی مانند فیزیک و شیمی تجربی ایجاد کردند.

پیوستن توسکانی به امپراطوری ناپلئون منجر به تبدیل Studium به یک آکادمی امپراتوری شد: Athenaeum به شاخه ای از دانشگاه پاریس تبدیل شد و دوره ها و برنامه های تحصیلی به دنبال مدل آموزش عمومی فرانسه بود. پنج دانشکده جدید (الهیات، قانون، پزشکی، علوم و ادبیات)، همراه با امتحانات، عناوین مختلف تحصیلی و پایان نامه های فارغ التحصیلی تاسیس شد. در سال 1813 "La Scuola Normale Superiore " به عنوان شاخه ای از "Ecole Normale de Paris" تاسیس شد.

بازسازی نتوانست تأثیرات تجربه ناپلئون را لغو کند. اولین کنگره دانشمندان ایتالیایی در پیزا در سال 1839 برگزار شد. 421 دانشمند و بیش از 300 متخصص از رشته های مختلف در مورد زیست شناسی، آناتومی مقایسه، شیمی، فیزیک، ریاضیات، زراعت، فن آوری، گیاه شناسی، فیزیولوژی گیاهی، زمین شناسی، کانی شناسی، جغرافیا و پزشکی مورد بحث قرار گرفت.

در 1839 - 1840، مدیر آموزش و پرورش، Gaetano Giorgini، با افزایش تعداد دانشکده ها به 6 (علم، قانون، ادبیات، پزشکی، ریاضیات و علوم طبیعی) مهمترین اصلاحات در دانشگاه پیزا را به ارمغان آورد و اولین بار در جهان ایجاد کرد رئیس کشاورزی و گوسفند.

در سال 1846 Scuola Normale دوباره باز شد. در همین حال آرمانهای لیبرال و میهن پرستانه در Athenaeum گسترش یافت و یک گردان دانشگاه که متشکل از سخنرانان و دانش آموزان بود در سال 1848 در نبرد کورتون و مونتنارا متمایز شد .

در طی "ترمیم دوم"، در سال 1851، لئوپولدو دوم دانشگاه های پیزا و سینا را در Athenaeum منحصر به فرد اتریش دانست، که بخشی از دلایل اقتصادی است، اما عمدتا به دلیل کنترل سیاسی است. دانشکده های الهیات و قانون در سیهنا بود؛ در حالی که ادبیات، پزشکی، ریاضیات و علوم طبیعی در پیزا باقی مانده است. پس از قیام فلورانس و فرار بزرگ دوک در سال 1859 ، یکی از اقدامات اولیه تحویل توسط دولت نظارتی، بازگرداندن به شهر پیزا Studium خود را با تمام شش دانشکده آن بود.

با تولد پادشاهی ایتالیا ، دانشگاه پیزا یکی از معتبر ترین موسسات فرهنگی کشور بود . بین نیمه دوم نیمه ی نوزده و یازدهم قرن بیستم، استادان معتبر زیر در پیزا تدریس می کردند: وکلا Francesco Carrara و Francesco Buonamici ، فیلوژیست ها Domenico Comparetti و جیووانی دآنکونا ، مورخان Pasquale Villari ، Gioacchino Volpe و Luigi Russo ، فیلسوف Giovanni Gentile ، اقتصاددان جوزپه Toniolo و ریاضیدانان Ulisse Dini و آنتونیو Pacinotti . اولین موسسه اروپایی زبان شناسی تاریخی در سال 1890 در پیزا تاسیس شد .

در طول سالهای فاشیسم، آتناوس پیزا یک مرکز فعال برای بحث سیاسی و سازمان ضد فاشیست بود .

پس از جنگ جهانی دوم، دانشگاه پیزا در بسیاری از زمینه های علمی به آوانگارد بازگشته است. به دانشکده های مهندسی و داروسازی که پیش از جنگ تاسیس شده بود، اقتصاد، زبان های خارجی و ادبیات و سیاست اضافه شد. در سال 1967 "Scuola Superiore di Studi Universitari و Perfezionamento S. آنا" تاسیس شد که با "La Scuola Normale"، مرکز آموزش و یادگیری بسیار معتبر را تشکیل داد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • ایتالیایی
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

University of Pisa Summer & Winter Schools

دو هفته فعالیت های آموزشی و کارگاهی و همچنین شبکه سازی، اجتماعی شدن، ساخت بازی و استراحت. در ابتدای هفته اول، چالش هایی که توسط شرکت های درگیر در این برنامه ایجاد شده است ... [+]

در باره

دو هفته فعالیت های آموزشی و کارگاه و همچنین شبکه سازی، اجتماعی شدن، دوست داشتن و استراحت. در ابتدای هفته اول با چالش هایی که توسط شرکت های درگیر در این برنامه ایجاد شده است، ارائه می شود و در این صورت شرکت کنندگان دوره به گروه های 4 تا 5 نفر دعوت می شوند. در پایان هفته اول، اولین پیش نویس پروژه که گروه ها انجام می دهند، ارائه می شود. در پایان هفته دوم، نسخه نهایی پروژه ها ارائه خواهد شد. علوم انسانی دیجیتال درس های علمی-عملی پیشرفته ترین ابزار، فن آوری ها و روش های جهان انسانی دیجیتال.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

مدرسه تابستانی شامل یک برنامه مطالعات چند رشته ای در یک هفته است. این مدرسه در دانشکده شیمی دانشگاه پیزا برگزار می شود و برای آموزش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، به ویژه ... [+]

در باره

مدرسه تابستانی شامل یک برنامه مطالعات چند رشته ای در یک هفته است. این مدرسه در دانشکده شیمی دانشگاه پیزا برگزار می شود و برای آموزش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، به ویژه دانشجویان دکتری، با علاقه به علوم میراث فرهنگی طراحی شده است. هدف مدرسه تابستانی، ارائه دانش آموزان از زمینه های مختلف تحصیلی (فارغ التحصیلان در حوزه های علمی فنی و انسانی) مهارت های خاص برای شروع و توسعه پروژه های تشخیص مناسب و مدیریت محافظه کارانه میراث فرهنگی است. مدرسه درس هایی برای انتقال دانش به توصیف مواد، برای تکنیک های مناسب برای توصیف آنها، برای ارزیابی وضعیت تغییر آنها فراهم می کند. توجه ویژه به مطالعه محصولات و فن آوری هایی که در حفاظت از آنها استفاده می شود، پرداخت می شود. هر ساله مدرسه به موضوع دیگری در علوم میراث اختصاص خواهد یافت. در سال 2019، مدرسه بر مطالعه مواد آلی در باستان شناسی تمرکز خواهد کرد.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانش آموزان فیزیک در گروه های تحقیقاتی که بر روی ابتکارات جدید Fermilab، mu2e، muon (g-2)، آزمایش های نووا، و همچنین آزمایشات فیزیک آینده نوریینو یا گروه Fermilab که با آ ... [+]

در باره

دانش آموزان فیزیک در گروه های تحقیقاتی که بر روی ابتکارات جدید Fermilab، mu2e، muon (g-2)، آزمایش های نووا، و همچنین آزمایشات فیزیک آینده نوریینو یا گروه Fermilab که با آزمایش cms در CERN همکاری می کنند، آموزش خواهند یافت. ، یا در گروه نظری. برای برخی از دانشجویان، کارآموزی ممکن است در آزمایشگاه ها یا دانشگاه های دیگر ما انجام شود. دانش آموزان مهندسی در بخش شتاب دهنده Fermilab، بخش فنی یا محاسبات یا در گروه هایی که در تحقیقات کاربردی در آزمایشگاه ها یا دانشگاه های دیگر ما کار می کنند، آموزش خواهند یافت. هر یک از کارکنان تحت نظارت یک مربی، کارمند آزمایشگاه ایالات متحده خواهد بود. مربی مسئول تمام برنامه آموزشی کارآموز برای 9 هفته پایداری در خاک ما است. هر کارگر یک گزارش کتبی ارائه خواهد داد که هدف آن ارزیابی توسط یک کمیته دانشگاه پیزا خواهد بود.... [-]

آمریکا Batavia
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده باستان شناسی باستان شناسی در آبرزوسی یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا در کنار همکاری با نظارت بر میراث باستانی باستانی آبرزوو ارائه شده است. دانش آموزا ... [+]

در باره

دانشکده باستان شناسی باستان شناسی در آبرزوسی یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا در کنار همکاری با نظارت بر میراث باستانی باستانی آبرزوو ارائه شده است. دانش آموزان آموزش های متقابل انبساطی را با سخنرانی ها، آزمایشگاه ها، دو فعالیت مختلف حفاری دریافت خواهند کرد. برای تکمیل برنامه، یک سفر آخر هفته به سایت باستان شناسی برنامه ریزی شده بودیم. با مدرسه ما دانش آموزان چارچوب اساسی دانش و مهارت را برای کار حرفه ای آینده خود در باستان شناسی توسعه خواهند داد.... [-]

ایتالیا Lecce Nei Marsi
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده تابستانی در زمینه استخوانشناسی و پالئوپاتولوژی یک برنامه آموزشی است که با هدف دستیابی به دانشآموزان در روشهای آزمایشگاهی انسان شناسی و پیلوپاتولوژیک است. این فرصت ... [+]

در باره

دانشکده تابستانی در زمینه استخوانشناسی و پالئوپاتولوژی یک برنامه آموزشی است که با هدف دستیابی به دانشآموزان در روشهای آزمایشگاهی انسان شناسی و پیلوپاتولوژیک است. این فرصتی عالی برای دانش آموزان برای کسب تجربه عملی در تحقیقات زیست شناسی زیستی است که توسط همکاران محترم با محققان برجسته در این زمینه کار می کنند. فعالیت های آزمایشگاهی و سخنرانی ها در آزمایشگاه پالئوپاتولوژی (در دانشکده پزشکی پیزا) انجام خواهد شد. دانشکده تابستانی در طول 3 هفته به منظور ارائه دانش آموزان به دانش پایه آناتومی اسکلتی، انسان شناسی فیزیکی و پیلوپاتولوژی مورد نیاز برای انجام تجزیه و تحلیل های استخوان شناسی. مواد اسکلت تحت معاینه شامل نمونه هایی از کاوش های توسکانی که قدمت آن به قرون وسطی می رسد. این فعالیت ها تحت نظارت یک کارمند با تجربه بخش پالئوپاتولوژی، با نظارت پروفسور گینو فرنسیاری انجام می شود.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده تابستانی "Reading Middle Egyptian Hieratic" یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا ارائه شده است و با هدف آموزش دادن به شرکت کنندگان در خواندن و تفسیر متون ا ... [+]

در باره

دانشکده تابستانی "Reading Middle Egyptian Hieratic" یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا ارائه شده است و با هدف آموزش دادن به شرکت کنندگان در خواندن و تفسیر متون ادبی و مستند مصر باستان (میانه مصر، 2000-1500 پیش از میلاد) در اسکریپت اصلی خود ( hieratic و hieroglyphs).

هدف

هدف مدرسه این است که توانایی قوی در خواندن و تفسیر اسناد مصری مصر باقی بماند. این کار از طریق سه سطح مختلف به دست می آید: 1) اسکریپت رمزگشایی (پایه)؛ 2) تمرین شدید خواندن (منابع هیراتیک) تحت نظارت معلمان؛ 3) تمرکز بر گرامر مربوط به متون خاورمیانه. با بررسی انواع مختلف اسناد، شرکت کنندگان اعتماد به نفس خود را در نزدیک شدن به مصور مصری مصری در میان مردم میانه، مخصوصا آنهایی که در حیرت نوشته شده اند، به دست می آورند.... [-]

ایتالیا Turin
درخواست اطلاعات
انگلیسی,Arabic (Egypt)
تمام وقت
6 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

علم، فناوری و تخصص مربوطه به طور فزاینده ای نقش برجسته ای در جامعه ایفا کرده است. نگرانی عمومی و بحث در مورد راه پیشرفت و تخصص علم و تکنولوژی برای پاسخگویی به نیازهای اجت ... [+]

در باره

علم، فناوری و تخصص مربوطه به طور فزاینده ای نقش برجسته ای در جامعه ایفا کرده است. نگرانی عمومی و بحث در مورد راه پیشرفت و تخصص علم و تکنولوژی برای پاسخگویی به نیازهای اجتماعی، انتظارات و خواسته ها نسبتا افزایش یافته است. موسساتی مانند اتحادیه اروپا این موضوع را به عنوان یک مسئله مهم شناختند، که بعضی اوقات به عنوان یک بحران اعتماد به علم و اخیرا یک بحران عقلانیت در رسیدگی به مسائل عمومی مطرح شده است. تعدادی از چارچوب های نظری و رویکردها در طول سال ها توسعه یافته است. اگر چه ممکن است این تفاوت ها بطور قابل ملاحظه ای متفاوت باشد، چرا که منشأ این مشکل تشخیص داده می شود و پاسخ درک می شود، توافق گسترده ای وجود دارد که هر دید ساده ای از رابط بین علم و جامعه باید رها شود و باید رویکردهای فراگیر تر کار کرد در نتیجه، افزایش آگاهی، چارچوب های مفهومی، ابزار و مهارت ها در برقراری ارتباط با علم، سنجش پاسخ های عمومی و مشارکت مردم در سیاست گذاری در زمینه علم و فن آوری صورت گرفته است. با این حال، مسائل عمومی (دوباره) به طور مداوم به عنوان علم، نوآوری و سیاست های صنعتی به وجود می آیند، به چالش کشیدن ظرفیت به سود آوری دانش علمی و فنی در یک محیط اجتماعی ناچیز. مدرسه تابستانی تحلیلی به روز شده از این مشکل را با تمرکز بر چارچوب ها، رویکردها، روش ها و تجربیات ارائه می دهد. فعالیت ها در جلسات صبحگاهی و بعد از... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

هدف این ماموریت ارائه دانش و ابزار برای شروع و اجرای یک شرکت گردشگری با تمرکز بر ورزش است. ... [+]

هدف

هدف این ماموریت ارائه دانش و ابزار برای شروع و اجرای یک شرکت گردشگری با تمرکز بر ورزش است.

چه کسی می تواند درخواست کند

دانش آموزان دانشگاه در منطقه گردشگری و مدیریت علاقه مند هستند

زبان

انگلیسی

شدت برنامه

تمام وقت

شرایط پذیرش

دانشجوی دانشگاهی است

ECTS

15

هزینه ها

2640 یورو

(هزینه 1000، محل اقامت 1640)

هماهنگ کننده

پروفسور انریکا لمی

پست الکترونیک:

enrica.lemmi@unipi.it

دوره زمانی... [-]
ایتالیا Lucca
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

این دوره بیشترین تحقیقات و مسائل کاربردی بالینی را در مورد نقش ورزش عضلانی در افراد سالم و بیماران تحت تاثیر انواع مختلف اختلالات عصبی-عضلانی اولیه یا ثانویه نشان خواهد د ... [+]

در باره

مناطق روستایی اروپا با مزارع کوچک زندگی می کنند. آنها به تولید مواد غذایی کمک می کنند که بعدها خود مصرف شده یا توسط مصرف کنندگان در مناطق روستایی و (پرای) شهری به دست می آید. برای این واقعیت که آنها در مناطق روستایی کار می کنند، مزارع کوچک بخشی از رویکردهای روستایی (به عنوان مثال اقتصادی، اجتماعی و محیطی) هستند که بر روستاهای روستایی تأثیر می گذارد. به عبارت دیگر، در اروپا، انتقال روستایی به مسائل مربوط به کشاورزی و تولید و مصرف مواد غذایی و بسیاری از مناطق روستایی و تجاری که در آنجا مشارکت در تأمین و تأمین غذا را انجام می دهد، همراه است.... [-]

ایتالیا Lucca Sillico
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

هدف از مدرسه تابستانی این است که شرکت کنندگان را با یک مرور کلی از استراتژی های موجود برای مطالعه مسکن روستا، باغ ها و مناظر شهری ارائه دهند. پرسش های اساسی عبارتند از: ک ... [+]

در باره

هدف از مدرسه تابستانی این است که شرکت کنندگان را با یک مرور کلی از استراتژی های موجود برای مطالعه مسکن روستا، باغ ها و مناظر شهری ارائه دهند. پرسش های اساسی عبارتند از: کدام روش برای جمع آوری داده ها به بازسازی علمی محیط های ساخته شده کمک می کند؟ کدام تکنولوژی برای تجسم داده ها اجازه می دهد تا بعد حسی از مناظر شهری را بازیابی کنید؟ چگونه می توان داده های باستان شناسی به متخصصین دیگر رشته های مرتبط با تحقیق، حفاظت و مدیریت میراث ساخته شده دسترسی پیدا کرد؟ کدام ابزار مناسب برای به اشتراک گذاری داده ها با توجه به حفظ پایدار است؟ به لطف دسترسی غیرمستقیم داده های باستان شناسی اطلاعات و همچنین سابقه طولانی تحقیقات، تحقیقات و ترمیم ها، Pompeii یک مورد ایده آل است.... [-]

ایتالیا Pompei
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

کاوشهای کشفی از ساختمان های رومی واقع در بخش بندر بندر وادا ولتررانا؛ طبقه بندی ساختمان ها و یافته ها، تکنیک های تشخیصی غیر مخرب مورد استفاده در تحقیقات باستان شناسی (به ... [+]

در باره

کاوشهای کشفی از ساختمان های رومی واقع در بخش بندر بندر وادا ولتررانا؛ طبقه بندی ساختمان ها و یافته ها، تکنیک های تشخیصی غیر مخرب مورد استفاده در تحقیقات باستان شناسی (به ویژه نظرسنجی های ژئوروال توسط دکتر A. Ribolini Dipartimento Scienze della Terra، UNIPI)، مدیریت دیجیتال مستندات

هدف

روش آموزش روش تحقیق باستان شناسی در شهرها و مناظر رومی

چه کسی می تواند درخواست کند

دانش آموزان از دانشگاه های اروپایی و اضافی اروپا... [-]

ایتالیا Livorno
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

مدرسه تابستانی ما یک دوره عملی و کامل غوطه وری است که در زمینه بیوتکنولوژی کاربرد دارد که می تواند برای مطالعه چندین موضوع بیولوژیکی مرتبط با زیست شناسی سلولی، بیان ژن و ... [+]

در باره

مدرسه تابستانی ما یک دوره عملی و کامل غوطه وری است که در زمینه بیوتکنولوژی کاربرد دارد که می تواند برای مطالعه چندین موضوع بیولوژیکی مرتبط با زیست شناسی سلولی، بیان ژن و تجزیه و تحلیل عملکرد، سمیت ژنتیکی و مشاهدات فراشناختی مورد استفاده قرار گیرد.

این دوره تقسیم خواهد شد:

یک بخش نظری که در سخنرانی های مربوط به فن آوری های مدرن برگزار می شود.یک بخش عملی که در آن شرکت کنندگان در آزمایشگاه میزبان خواهند بود و مستقیما در طراحی و اجرای چندین پروتکل آزمایشگاهی در مورد موضوعات اصلی موضوعات سخنرانی شرکت خواهند کرد.هدف... [-]
ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
13 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

با توجه به موفقیت دو نسخه اول در پیزا (2016 و 2017)، با مشارکت حدود 120 دانش آموز از سراسر جهان، و همچنین نسخه 2018 در لیتوانی، با مشارکت بنیانگذاران دانشکده به عنوان معل ... [+]

در باره

با توجه به موفقیت دو نسخه اول در پیزا (2016 و 2017)، با مشارکت حدود 120 دانش آموز از سراسر جهان، و همچنین نسخه 2018 در لیتوانی، با مشارکت بنیانگذاران دانشکده به عنوان معلم، گروه علوم سیاسی دانشگاه پیزا، چهارمین دوره بین المللی تابستانی بین المللی را بر پایه نظریه و روش های کیفی درک می کند. مدرسه تابستانی یک دوره 5 روزه فشرده (با جلسات صبح و بعد از ظهر) است، جایی که تمرینات و گروه های کاری با سخنرانی ها متناوب می شوند. محققان کیفی اغلب مشکلات رایج مانند از دست دادن را پس از جمع آوری و کد گذاری داده ها، مشکوک به امکان توسعه ایده های خود و تولید گزارش های غیر متجدد و دودویی دارند. روش های تئوری پایه به تجزیه و تحلیل داده ها و نوشتن یک گزارش کمک می کند. این مدرسه تابستانی بر بهبود مهارت ها در استفاده از استراتژی های مبتنی بر نظریه تمرکز می کند تا به شما کمک می کند تا تیزهوش، وضوح و خلاقیت کار خود را افزایش دهید. این مدرسه به شما کمک می کند انعطاف پذیری نظریه زمین را در حین ادامه عمق مفهومی و دامنه تحلیل خود حفظ کنید. ما تاکید خواهیم کرد که (1) کدهای قدرتمند را توسعه دهیم و تشخیص دهیم، (2) در تجزیه و تحلیل تطبیقی ​​شرکت کنیم، (3) تقویت دسته های مفهومی ظاهری خود را (4) این دسته بندی ها را به یک گزارش منطبق و قانع کننده (5) در تجزیه و تحلیل کیفی، (6) یافته های خود را در... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده فیلسوف باستان شناسی قرون وسطی و بیوشارشولوژی در Badia Pozzeveri (لوکا، ایتالیا) یک برنامه آموزشی است که با هدف آموزش دانشجویان در زمینه های باستان شناسی و زیست شن ... [+]

در باره

دانشکده فیلسوف باستان شناسی قرون وسطی و بیوشارشولوژی در Badia Pozzeveri (لوکا، ایتالیا) یک برنامه آموزشی است که با هدف آموزش دانشجویان در زمینه های باستان شناسی و زیست شناسی و روش های آزمایشگاهی است. کاوش در کلیسای "San Pietro a Pozzeveri" در شهرداری Altopascio برگزار خواهد شد. بدیع Pozzeveri واقع شده است در حدود 10 مایل شرق شهر لوکا، پایتخت استان تااسکان همان نام است. کلیسای سان پیترو بعدها بخشی از یک کلیسای کمالدو بود که در قرن 11 در سواحل دریاچه بنتینا تاسیس شد. دریاچه قرون وسطایی، اکنون کاملا خشک شده است، بین لوکا و رودخانه آرنو گسترش یافته است. صومعه در طول قرن های 12-13، به دلیل محل آن در امتداد Via Francigena، یک مسیر بزرگ تجاری و زیارت، که فرانسه و اروپای شمالی را با روم در طول تمام قرون وسطی متصل می کرد، رونق گرفت. کاهش صومعه در قرن چهاردهم آغاز شد و در نهایت منجر به انحلال آن در قرن 15 شد. کلیسای سان پیترو به عنوان مرکز عبادت روستا باقی ماند و هنوز هم در حال استفاده است.... [-]

ایتالیا Altopascio
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

این فعالیت شامل دوازده سخنرانی خواهد بود. هر سخنرانی موضوعی را که در یک کتاب استاندارد فیزیک هسته ای ارائه شده است را پوشش می دهد تا نشان دهد که چگونه درک ما عمیقا تغییر ... [+]

در باره

این فعالیت شامل دوازده سخنرانی خواهد بود. هر سخنرانی موضوعی را که در یک کتاب استاندارد فیزیک هسته ای ارائه شده است را پوشش می دهد تا نشان دهد که چگونه درک ما عمیقا تغییر کرده است به دلیل تجارب انباشته شده در دهه های گذشته. به طور خاص، ما باید در مورد جنبه های مربوط به پیشرفت های اخیر که توسط تحقیقات با پرتوهای رادیواکتیو (RIBs)، مدل ساختار ab-initio و متقابل نوکلئون-نوکلون مدرن، مطالعات ماده هسته ای و کاربردهای مورد علاقه استروفی فیزیکی و عملی قرار گرفته، متمرکز شویم.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

این مدرسه قصد دارد به برخی از ابزارهای انتخاب شده و حرفه ای که در زمینه مطالعه مناظر تاریخی و معماری گذشته در مناطق پیچیده به عنوان کوهستان ها مفید است، استفاده از پیشرفت ... [+]

در باره

این مدرسه قصد دارد به برخی از ابزارهای انتخاب شده و حرفه ای که در زمینه مطالعه مناظر تاریخی و معماری گذشته در مناطق پیچیده به عنوان کوهستان ها مفید است، استفاده از پیشرفت های دیجیتال و فن آوری های جدید، اما همچنین به نیازهای اصلی در این زمینه تحقیق، ایجاد همکاری نزدیک تر با نهادهای عمومی و حرفه ای در برنامه ریزی استفاده از زمین و در پیشبرد میراث فرهنگی است. سخنرانی های صبحانه توسط مدیران و مدرسان در مورد تحقیقات خود، دانش آموزان را در زمینه نظریه و عمل در مورد موضوعات انتخاب شده، ارائه می دهد. تجربه عملی و عملی در این زمینه با فعالیت در یک کامپیوتر با استفاده از نرم افزار جدید و / یا ابزارهای دیجیتال جدید در بعد از ظهر تکمیل خواهد شد.... [-]

ایتالیا Lucca Massa
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

حسابرسان نیاز به توسعه و بهبود توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل تغییرات، برای رفع خطرات و چالش های مرتبط و به طور مداوم تطبیق روش های و روش های حسابرسی خود دارند. برای ا ... [+]

در باره

حسابرسان نیاز به توسعه و بهبود توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل تغییرات، برای رفع خطرات و چالش های مرتبط و به طور مداوم تطبیق روش های و روش های حسابرسی خود دارند. برای انجام این کار، برای موسسات حسابرسی ضروری است که روابط متقابل مفید با محققان دانشگاهی ایجاد شود. به عبارت دیگر، حرفه حسابرسی و تحقیقات باید دست به دست هم دهند. برای رسیدن به این هدف، دانشگاه پیزا و دادگاه حسابرسی اروپا (ECA)، حسابرس مستقل خارجی اتحادیه اروپا، یک مدرسه تابستانی را در ممیزی عمومی و حسابدهی سازماندهی کرده اند... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
ایتالیایی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

این دوره چرخه کامل یک پروژه پژوهشی کیفی را پوشش می دهد. از طراحی تا جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، گزارش دهی و انتشار. به طور خاص، شرکت کنندگان به راهبردهای جمع آوری دا ... [+]

در باره

این دوره چرخه کامل یک پروژه پژوهشی کیفی را پوشش می دهد. از طراحی تا جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، گزارش دهی و انتشار. به طور خاص، شرکت کنندگان به راهبردهای جمع آوری داده ها (مصاحبه ها، اسناد، داده های بصری، مشاهدات و غیره)، روش های مختلف تجزیه و تحلیل داده ها (تجزیه و تحلیل محتوا، قوم نگاری، تجزیه و تحلیل گفتمان انتقادی، و غیره)، معرفی خواهند شد و یاد خواهند گرفت چگونه تفسیر شوند ، ارزیابی و انتشار یافته های مطالعه کیفی. در نهایت، یک ابزار نرم افزاری (Nvivo) برای تجزیه و تحلیل تحلیلی کیفی ارائه خواهد شد و شرکت کنندگان برای استفاده از آن معرفی خواهند شد.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

این دوره نتیجه همکاری سازمان ملل متحد و دانشگاه پیزا است. این مساله مسئله پیچیده مدیریت شهرها را برطرف می کند و به بهترین شیوه ها و راه حل ها به صورت تطبیقی ​​ارزیابی می ... [+]

در باره

این دوره نتیجه همکاری سازمان ملل متحد و دانشگاه پیزا است. این مساله مسئله پیچیده مدیریت شهرها را برطرف می کند و به بهترین شیوه ها و راه حل ها به صورت تطبیقی ​​ارزیابی می شود. این دوره به طور عمده به سیاستمداران، خدمتگزاران دولتی و تمرینکنندگان، اهداف نظری و آموزشی را با رویکرد عملی و عملی ارائه می دهد. محتویات خاص در موضوع کلی سالانه شناسایی می شوند و توسط برگزار کنندگان در هر نسخه، بر اساس تحولات جاری در منطقه، توافق شده است.... [-]

ایتالیا Lucca
دسامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

مشارکت روشهای محاسباتی در کشف مواد مخدر، موضوع اختلاف است و شرکت های بزرگ دارویی و بیوتکنولوژی جهان از ابزارهای طراحی محاسباتی استفاده می کنند. طراحی دارو با کمک کامپیوتر ... [+]

در باره

مشارکت روشهای محاسباتی در کشف مواد مخدر، موضوع اختلاف است و شرکت های بزرگ دارویی و بیوتکنولوژی جهان از ابزارهای طراحی محاسباتی استفاده می کنند. طراحی دارو با کمک کامپیوتری شامل روش های محاسباتی و منابع است که برای تسهیل طراحی و کشف راه حل های جدید درمانی استفاده می شود. این مدرسه تابستانی، تمام تکنیک های محاسباتی اصلی مورد استفاده در کشف مواد مخدر را پوشش می دهد و سطح پایه ای از دانش این زمینه تحقیق را فراهم می کند.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده علوم اطلاعات علمی ارائه می دهد دیدگاه گسترده ای از رشته ای در ستون های مختلف علوم داده، از جمله داده کاوی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، یادگیری ماشین و هوش مصنوع ... [+]

دانشکده علوم اطلاعات علمی ارائه می دهد دیدگاه گسترده ای از رشته ای در ستون های مختلف علوم داده، از جمله داده کاوی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، علم شبکه و سیستم های پیچیده، اخلاق دیجیتال، علوم اجتماعی محاسباتی و علم داده های کاربردی، سخنرانی توسط محققین سطح بالا در بین المللی.

هدف

علم داده به عنوان یک نتیجه ناگوار انقلاب دیجیتال ظاهر می شود. این بر مبنای ترکیبی از دسترسی به داده های بزرگ، تکنیک های تجزیه و تحلیل اطلاعات پیچیده و زیرساخت های محاسباتی مقیاس پذیر است. علوم داده ها به سرعت در حال تغییر نحوه انجام کسب و کار، اجتماعی سازی، انجام تحقیقات و مدیریت جامعه است. همچنین تغییر روش تحقیق علمی انجام شده است. رویکردهای مدل رانده شده با رویکردهای مبتنی بر داده ها تکمیل شده است. یک پارادایم جدید به وجود آمده است که در آن نظریه ها و مدل ها و پایین کشف دانش از داده ها از یکدیگر پشتیبانی می کنند. با توجه به ماهیت بین رشته ای علوم داده، این داده ها و مدل ها را برای پیشرفت دانش در رشته های مختلف و یا در رشته های مختلف (به عنوان مثال، زیست شناسی، اقتصاد، پزشکی و غیره) سوق می دهد. مباحث اصلی مدرسه تابستانی مربوط به تحلیل داده های بزرگ است (به عنوان مثال استخراج دانش از داده های بزرگ، یادگیری ماشین، ارائه یک نظرسنجی از تکنیک های اصلی استفاده شده برای به طور خودکار یادگیری و بهبود از تجربه و سیستم های پیچیده، روش ها... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

نسخه 2019 فناوری های آموزشی تابستانی برای اینترنت اینترنت صنعتی (ET-I2oT 2019) برای ارائه 6 ECTS (48 ساعت درس جلویی) در زمینه های الکترونیک، الکترومغناطیس و ICT برای اینت ... [+]

در باره

نسخه 2019 فناوری های آموزشی تابستانی برای اینترنت اینترنت صنعتی (ET-I2oT 2019) برای ارائه 6 ECTS (48 ساعت درس جلویی) در زمینه های الکترونیک، الکترومغناطیس و ICT برای اینترنت چیزها (IoT)، ارائه شده است. هدف قرار دادن مخاطبان کارشناسی (سال گذشته)، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، محققان اولیه و تمرینکنندگان از دانشگاه یا صنعت.

درسها به زبان انگلیسی در اتاق جلسه گروه مهندسی اطلاعات (DII)، از طریق G. Caruso 16، Pisa، ایتالیا برگزار می شود.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

مدرسه زمستانی به Ph.D. اختصاص یافته است دانشجویانی که فعالیت های تحقیقاتی خود را در حوزه مهندسی سیستم های مکانیکی و انرژی، از جمله ماشین های توربو، موتورهای احتراق داخلی، ... [+]

در باره

مدرسه زمستانی به Ph.D. اختصاص یافته است دانشجویانی که فعالیت های تحقیقاتی خود را در حوزه مهندسی سیستم های مکانیکی و انرژی، از جمله ماشین های توربو، موتورهای احتراق داخلی، سیستم های تبدیل انرژی، نیروگاه های انرژی، سیستم های انرژی تجدید پذیر و سیستم های نوآورانه انرژی انجام می دهند. مدرسه زمستانی در ماه مارس برگزار خواهد شد و با سمینارهای کارشناسان و جلسات با بحث و گفتگو در مورد اطلاعات و تجربه در میان دانش آموزان و استادان برگزار می شود. مدرسه برای پنج روز برگزار خواهد شد و سخنرانان ملی و بین المللی دعوت خواهند شد تا تجربه و فعالیت های پژوهشی خود را ارائه دهند. سخنرانان از دانشگاه های علمی، مراکز صنعتی و تحقیقاتی دعوت خواهند شد.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
5 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دانشکده تابستانی یک کارگاه طراحی چشم انداز است که هدف آن بررسی روابط پیچیده بین محیط زیست و آب است و در گستره وسیعی از منابع زیست محیطی و از جمله دریاها، رودخانه ها، دریا ... [+]

در باره

دانشکده تابستانی یک کارگاه طراحی چشم انداز است که هدف آن بررسی روابط پیچیده بین محیط زیست و آب است و در گستره وسیعی از منابع زیست محیطی و از جمله دریاها، رودخانه ها، دریاچه ها و منابع آب است. دانش آموزان در توسعه یک پروژه در مورد مطالعه موردی توسکان، با حمایت معلمان و معلمان دانشگاه پیزا و بازدید از استادان دیگر دانشگاه های ملی و بین المللی مشغول به فعالیت خواهند بود. مدرسه تابستانی در دو بخش تشکیل شده است. بخش اول عمدتا به مطالعه و شناخت انتقادی از منطقه انتخاب شده به عنوان یک مطالعه موردی است، به منظور شناسایی ارزش ها و انتقادات آن. در این بخش اول، اصول اولیه روش های بررسی 3D Photogrammetry و UAV برای تجزیه و تحلیل نمونه مورد مطالعه در مقیاس معماری و شهری نیز ارائه می شود. در بخش دوم، دانش آموز برای توسعه یک پروژه بهبود منطقه انتخاب شده به عنوان یک مطالعه موردی کار خواهد کرد. برای تمام دوره، درس ها به موقع سازماندهی می شوند تا حمایت های نظری و روش شناختی را برای توسعه پروژه ها فراهم کنند. نتایج به طور عمومی در یک رویداد نهایی باز بحث خواهد شد.... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

مدرسه تابستانی "مصر شناسان به عنوان مدیران موزه: آموزش غواصی" یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا در همکاری با موزه یگزیویو در تورین ارائه شده است. هدف اصلی این م ... [+]

در باره

مدرسه تابستانی "مصر شناسان به عنوان مدیران موزه: آموزش غواصی" یک برنامه دانشگاهی است که توسط دانشگاه پیزا در همکاری با موزه یگزیویو در تورین ارائه شده است. هدف اصلی این مدرسه ارائه یک رویکرد نظرانه و عملی به اشیاء مصری باستانی به عنوان بخشی از مجموعه است. هر جسم تجمعی از داستان های مختلف است، هر دو باستانی و مدرن، از تولید، استفاده، رسوب، کشف، تا کسب، حفظ و نمایش آن. این مدرسه فرصت منحصر به فرد برای مقابله با اشیاء مصری را از همه این زوایای مختلف، از دیدگاه های نظری و عملی تر، ارائه می دهد و شرکت کنندگان را به شیوه های گوناگون موزه، با توجه به یک تجربه غریزی در محیط موزه ارائه می دهد.... [-]

ایتالیا Lucca Turin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

University of Pisa Summer & Winter Schools

دوره پایه در علوم (FCS) ... [+]

FC دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته های کشاورزی، کامپیوتر، اقتصاد، مهندسی، ریاضی، پزشکی، علوم طبیعی، داروسازی و فیزیک را تشکیل می دهد. محتوای دوره ها، امتحان ورود به پزشکی را در نظر می گیرند و دانشجویان باید برای دستیابی به یک برنامه درجه ای، آزمون های ارزیابی را در نظر بگیرند.

دوره ها به روش زیر تقسیم می شوند:

- زبان ریاضی پایه، مدل سازی و اصلاح 12 FC cr - فیزیک 9 کیلوگرم - شیمی 6 فوریه - زیست شناسی 6 FC cr - اصول اقتصاد و مدیریت 3 FC cr... [-]

ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Pisa Summer & Winter Schools

دوره پایه در علوم انسانی (FCH) ... [+]

دوره پایه در علوم انسانی (FCH) - 60 کرون کل

ماژول ها به روش زیر تقسیم می شوند:

- ادبیات ایتالیایی: مقدمه 12 FC cr - تاریخ مدرن اروپایی 9 FC cr - باستان شناسی یونانی و رومی 6 FC cr - تاریخچه هنر: معرفی 6 FC cr - مقدمه ای بر اندیشه فلسفی 3 FC cr

24 اعتبار باقی مانده شامل دوره هایی در زبان ایتالیایی و فرهنگ خواهد بود که مجموع 60 اعتبار را تشکیل می دهد.

دوره پایه چیست؟... [-]
ایتالیا Lucca
درخواست اطلاعات
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی